Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Jakub Uhlíř
Mateřský klub
TJ JM Chodov
Rok narození
1995
Typ licence
Licence A
Platnost licence
21.2.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
24.2. 18:00
AC074
Třeboň - Zruč n.S.
39 : 21
5.11. 17:00
AC047
Libčice n. Vlt. - Zruč n.S.
30 : 22
8.10. 15:00
AC026
L.Vršovice - Praha 4
23 : 39
2.liga muži SVČ
21.4. 17:00
AD111
Liberec - Jablonec
22 : 25
11.3. 15:00
AD112
Slavia - Náchod B
34 : 28
3.3. 15:00
AD081
Ml. Boleslav - HK Lovosice B
25 : 22
17.2. 18:00
AD069
Ústí n.L. - Loko Louny
31 : 27
25.11. 15:00
AD066
Ml. Boleslav - Jablonec
24 : 22
11.11. 10:00
AD053
Dukla B - Jablonec
34 : 25
30.9. 10:00
AD020
Dukla B - Slavia
29 : 23
23.9. 17:00
AD014
Loko Louny - Jablonec
34 : 20
16.9. 18:00
AD010
Ústí n.L. - HK Lovosice B
28 : 30
1.liga starší dorostenci
25.3. 15:00
AG092
Talent Plzeň - HK Lovosice
24 : 20
10.3. 14:00
AG097
Dukla - Kopřivnice
25 : 21
11.11. 14:00
AG053
Dukla - Sokol Nové Veselí
28 : 19
30.9. 14:00
AG020
Dukla - Zubří
18 : 30
2.liga starší dorostenci Č
8.10. 17:00
AH034
L.Vršovice - Náchod
29 : 30
23.9. 14:30
AH018
Loko Louny - ELP Jablonec
56 : 17
9.9. 15:00
AH007
TJ Sokol Bělá - Liberec
22 : 32
1.liga mladší dorostenci
6.5. 12:15
AJ122
HK Baník Most - Sokol Nové Veselí
33 : 32
21.4. 13:00
AJ111
Liberec - Sokol Nové Veselí
27 : 41
25.3. 13:00
AJ092
Talent Plzeň A - HK Lovosice
28 : 29
10.3. 12:00
AJ097
Dukla - Kopřivnice
37 : 23
11.11. 12:00
AJ053
Dukla - Sokol Nové Veselí
16 : 25
30.9. 12:00
AJ020
Dukla - Zubří
26 : 22
2.liga mladší dorostenci - Č
24.2. 16:00
AK074
Třeboň - 1.HC Pardubice
20 : 21
17.2. 16:00
AK069
HSK Tygři Ústí n.L. - Loko Louny
30 : 44
8.10. 13:00
AK026
Lokomotiva Vršovice - Náchod
22 : 42
23.9. 12:00
AK014
Loko Louny - Sokol Vršovice
34 : 25
16.9. 16:00
AK010
HSK Tygři Ústí n.L. - Lokomotiva Vršovice
33 : 32
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Jiskra Havlíčkův Brod - 1.HC Pardubice
18 : 27
video
online
Náchod - HSK Tygři Ústí n.L.
38 : 32
video
online
Loko Louny - Sokol Šťáhlavy
39 : 31
video
online
Sokol Vršovice - Házená Mělník
45 : 28
video
online
Lokomotiva Vršovice - Třeboň
28 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Náchod
20
17
0
3
726 : 572
34
2
Sokol Vršovice
20
16
1
3
711 : 523
33
3
Sokol Šťáhlavy
20
15
1
4
648 : 538
31
4
TJ Sokol Úvaly
20
14
0
6
683 : 626
28
5
Loko Louny
20
14
0
6
641 : 587
28
6
1.HC Pardubice
20
9
0
11
556 : 582
18
7
Třeboň
20
6
0
14
542 : 583
12
8
Lokomotiva Vršovice
20
5
1
14
557 : 650
11
9
Jiskra Havlíčkův Brod
20
4
1
15
542 : 625
9
10
HSK Tygři Ústí n.L.
20
4
0
16
571 : 701
8
11
Házená Mělník
20
4
0
16
535 : 725
8
Tabulka střelců
Jiří Fišer
TJ Náchod
205
Matěj Musil
HSK Tygři Ústí n.L.
184
Matěj Doležal
1.HC Pardubice
167
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Hrstka
Házená Mělník
31
Martin Havlíček
TJ Sokol Šťáhlavy
30
Jan Brabec
TJ Jiskra Třeboň
29
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Šimon Kubala
Jiskra Havlíčkův Brod
38
Lukáš Novohradský
TJ Náchod
34
Daniel Doškář
TJ Sokol Úvaly
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.