Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Dominik Florián
Mateřský klub
Sokol Újezd u Brna
Rok narození
1997
Typ licence
Licence A
Platnost licence
1.2.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
5.11. 16:00
AC044
Sokol Žďár n. S. - VŠ Plzeň
34 : 29
2.liga muži JM
13.5. 17:00
AE130
Juliánov - Sokol Kostelec na Hané
27 : 29
11.11. 11:00
AE049
Maloměřice - Napajedla
22 : 13
4.11. 18:00
AE044
SK Kuřim - Sokol Kostelec na Hané
31 : 32
7.10. 11:00
AE027
Maloměřice - TJ D.Cerekev
41 : 17
23.9. 17:00
AE013
Sokol V. Meziříčí - Napajedla
20 : 22
9.9. 17:00
AE004
Ivančice - Sokol Kostelec na Hané
36 : 25
1.liga starší dorostenci
16.9. 14:45
AG012
Sokol Nové Veselí - Talent Plzeň
25 : 24
2.liga starší dorostenci - M
13.5. 15:00
AI204
Sokol Juliánov - Sokol Sokolnice
25 : 39
23.9. 15:00
AI017
Sokol V. Meziříčí - Rožnov p.R.
32 : 35
1.liga mladší dorostenci
19.11. 15:00
AJ056
Sokol Nové Veselí - HK Baník Most
36 : 22
5.11. 14:00
AJ045
Sokol Nové Veselí - Liberec
37 : 18
5.11. 12:00
AJ044
Sokol Žďár n. S. - Dukla
27 : 30
16.9. 12:45
AJ012
Sokol Nové Veselí - Talent Plzeň A
28 : 18
16.9. 10:45
AJ011
Sokol Žďár n. S. - Karviná
36 : 34
2.liga mladší dorostenci - JM
11.11. 09:00
ALA049
Maloměřice - Napajedla
24 : 50
29.10. 17:30
ALA040
SKKP Handball Brno A - TJ D.Cerekev
23 : 24
7.10. 09:00
ALA027
Maloměřice - TJ D.Cerekev
30 : 38
Český pohár mužů
7.9. 19:00
AM026
SK Kuřim - Maloměřice
21 : 27
Český pohár žen
25.10. 18:00
AN021
Bohunice - SHK Veselí n.M.
19 : 29
Žákovská liga starších žáků
20.5. 17:00
AO300
Uh. Hradiště - TJ Cement Hranice
23 : 15
20.5. 15:00
AO298
S.Vršovice - Uh. Hradiště
17 : 21
20.5. 14:00
AO297
TJ Cement Hranice - HBC Olomouc
20 : 14
20.5. 11:00
AO294
TJ Cement Hranice - S.Vršovice
19 : 16
20.5. 10:00
AO293
Uh. Hradiště - Dukla B
18 : 15
19.5. 17:15
AO290
Liberec - Zubří
16 : 19
19.5. 15:25
AO288
HBC Strakonice - Liberec
22 : 21
19.5. 14:30
AO287
Zubří - HBC Jičín
23 : 21
19.5. 12:40
AO285
HBC Jičín - Liberec
22 : 19
19.5. 09:55
AO282
HBC Strakonice - HBC Jičín
24 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga Play-off 1-8-čtvrtfinále - výsledky
video
online
M.A.T. Plzeň - Dukla Praha
22 : 21
video
online
HK FCC Město Lovosice - Kopřivnice
31 : 28
video
online
HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
28 : 23
video
online
HCB Karviná - HBC Ronal Jičín
29 : 19
video
online
HCB Karviná - HBC Ronal Jičín
28 : 26
video
online
M.A.T. Plzeň - Dukla Praha
24 : 23
video
online
HK FCC Město Lovosice - Kopřivnice
30 : 25
video
online
HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
30 : 25
video
online
Dukla Praha - M.A.T. Plzeň
24 : 25
video
online
Pepino SKP Frýdek-Místek - HC ROBE Zubří
24 : 25
video
online
Kopřivnice - HK FCC Město Lovosice
36 : 27
video
online
HBC Ronal Jičín - HCB Karviná
25 : 26
video
online
Dukla Praha - M.A.T. Plzeň
22.4. 16:30
video
online
Pepino SKP Frýdek-Místek - HC ROBE Zubří
22.4. 17:00
video
online
Kopřivnice - HK FCC Město Lovosice
30 : 33
video
online
HBC Ronal Jičín - HCB Karviná
22.4. 18:00
video
online
HK FCC Město Lovosice - Kopřivnice
25.4. 18:00
video
online
M.A.T. Plzeň - Dukla Praha
25.4. 18:00
video
online
HCB Karviná - HBC Ronal Jičín
25.4. 18:00
video
online
HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
25.4. 18:00
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.