Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Dominik Florián
Mateřský klub
Sokol Újezd u Brna
Rok narození
1997
Typ licence
Licence A
Platnost licence
1.2.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
5.11. 16:00
AC044
Sokol Žďár n. S. - VŠ Plzeň
34 : 29
2.liga muži JM
13.5. 17:00
AE130
Juliánov - Sokol Kostelec na Hané
27 : 29
11.11. 11:00
AE049
Maloměřice - Napajedla
22 : 13
4.11. 18:00
AE044
SK Kuřim - Sokol Kostelec na Hané
31 : 32
7.10. 11:00
AE027
Maloměřice - TJ D.Cerekev
41 : 17
23.9. 17:00
AE013
Sokol V. Meziříčí - Napajedla
20 : 22
9.9. 17:00
AE004
Ivančice - Sokol Kostelec na Hané
36 : 25
1.liga starší dorostenci
16.9. 14:45
AG012
Sokol Nové Veselí - Talent Plzeň
25 : 24
2.liga starší dorostenci - M
13.5. 15:00
AI204
Sokol Juliánov - Sokol Sokolnice
25 : 39
23.9. 15:00
AI017
Sokol V. Meziříčí - Rožnov p.R.
32 : 35
1.liga mladší dorostenci
19.11. 15:00
AJ056
Sokol Nové Veselí - HK Baník Most
36 : 22
5.11. 14:00
AJ045
Sokol Nové Veselí - Liberec
37 : 18
5.11. 12:00
AJ044
Sokol Žďár n. S. - Dukla
27 : 30
16.9. 12:45
AJ012
Sokol Nové Veselí - Talent Plzeň A
28 : 18
16.9. 10:45
AJ011
Sokol Žďár n. S. - Karviná
36 : 34
2.liga mladší dorostenci - JM
11.11. 09:00
ALA049
Maloměřice - Napajedla
24 : 50
29.10. 17:30
ALA040
SKKP Handball Brno A - TJ D.Cerekev
23 : 24
7.10. 09:00
ALA027
Maloměřice - TJ D.Cerekev
30 : 38
Český pohár mužů
7.9. 19:00
AM026
SK Kuřim - Maloměřice
21 : 27
Český pohár žen
25.10. 18:00
AN021
Bohunice - SHK Veselí n.M.
19 : 29
Žákovská liga starších žáků
20.5. 17:00
AO300
Uh. Hradiště - TJ Cement Hranice
23 : 15
20.5. 15:00
AO298
S.Vršovice - Uh. Hradiště
17 : 21
20.5. 14:00
AO297
TJ Cement Hranice - HBC Olomouc
20 : 14
20.5. 11:00
AO294
TJ Cement Hranice - S.Vršovice
19 : 16
20.5. 10:00
AO293
Uh. Hradiště - Dukla B
18 : 15
19.5. 17:15
AO290
Liberec - Zubří
16 : 19
19.5. 15:25
AO288
HBC Strakonice - Liberec
22 : 21
19.5. 14:30
AO287
Zubří - HBC Jičín
23 : 21
19.5. 12:40
AO285
HBC Jičín - Liberec
22 : 19
19.5. 09:55
AO282
HBC Strakonice - HBC Jičín
24 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Maloměřice - SKKP Handball Brno A
32 : 25
video
online
HK Ivančice - Nové Bránice
37 : 30
video
online
TJ D.Cerekev - SKKP Handball Brno B
21 : 39
video
online
Napajedla - Bohunice
40 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SKKP Handball Brno B
18
17
0
1
748 : 379
34
2
Napajedla
18
16
0
2
637 : 466
32
3
Újezd u Brna
18
15
0
3
672 : 538
30
4
TJ D.Cerekev
18
11
0
7
538 : 488
22
5
HK Ivančice
18
10
0
8
590 : 565
20
6
Bohunice
18
7
1
10
492 : 614
15
7
Nové Bránice
18
6
1
11
516 : 529
13
8
Sokol Juliánov
18
3
0
15
441 : 638
6
9
SKKP Handball Brno A
18
2
0
16
526 : 659
4
10
Maloměřice
18
2
0
16
409 : 693
4
Tabulka střelců
Tomáš Kachlík
Sokol Újezd u Brna
195
Martin Slaný
HK Ivančice
171
Matěj Schoř
Sokol Nové Bránice
130
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Schoř
Sokol Nové Bránice
25
Robin Žaloudek
HK Ivančice
17
Marek Vogt
SKKP Handball Brno A
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Mangl
TJ Dolní Cerekev
44
Lukáš Kubický
SKKP Handball Brno A
44
Tomáš Zoufalý
Sokol Nové Bránice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.