Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
Rozpis soutěže
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Tomáš Deml
Mateřský klub
1.HC Pardubice
Rok narození
1995
Typ licence
Licence A
Platnost licence
21.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
26.11. 10:30
AA058
HCB Karviná - HBC Strakonice 1921
38 : 26
1.liga muži
5.5. 17:00
AB121
Dvůr Králové - Tatran Litovel
26 : 31
24.9. 17:00
AB017
Jičín B - Chodov
24 : 23
2 liga muži JZČ
1.5. 17:00
AC100
Zruč n.S. - TJ Lokomotiva Plzeň
31 : 37
15.4. 18:00
AC107
Sokol Žďár n. S. - Třeboň
35 : 30
18.2. 18:00
AC067
H.Brod - TJ Lokomotiva Plzeň
32 : 39
2.liga muži JM
30.9. 17:00
AE023
TJ D.Cerekev - Ivančice
24 : 30
1.liga starší dorostenci
24.9. 13:00
AG017
Jičín - Dukla
24 : 27
2.liga starší dorostenci Č
24.3. 13:00
AH154
Náchod - L.Vršovice
31 : 27
11.3. 16:00
AH226
ZJ Kovofiniš Ledeč - ELP Jablonec
32 : 23
16.12. 17:00
AH107
Náchod - 1.HK Dvůr Králové
24 : 18
10.12. 15:00
AH103
1.HK Dvůr Králové - ELP Jablonec
35 : 20
1.liga mladší dorostenci
15.4. 16:00
AJ107
Sokol Žďár n. S. - Liberec
37 : 26
24.9. 15:00
AJ017
Jičín - Dukla
25 : 39
2.liga mladší dorostenci - Č
24.3. 11:00
AK092
Náchod - Lokomotiva Vršovice
43 : 26
18.2. 16:00
AK067
Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Vršovice
31 : 41
2.liga mladší dorostenci - JM
30.9. 15:00
ALA023
TJ D.Cerekev - HK Ivančice
26 : 22
1.liga ženy
12.5. 12:00
AR121
H.Brod - S.Vršovice
24 : 30
10.2. 16:30
AR069
Kobylisy - HK Ivančice
41 : 22
10.2. 14:30
AR067
S.Vršovice - Sokol V. Meziříčí
28 : 26
2.liga ženy - západ
29.4. 17:00
AS113
DHK Pardubice - Ústí n.L.
36 : 17
1.liga starší dorostenky - západ
12.5. 14:00
AUA121
H.Brod - S.Vršovice
27 : 29
14.4. 15:00
AUA101
Slavoj Žirovnice - Astra Praha
26 : 15
1.liga starší dorostenky 1-4
20.5. 16:00
AUF004
DHC Plzeň - Zlín
23 : 18
1.liga mladší dorostenky
10.2. 12:30
AV067
S.Vršovice - DHK Baník Most
14 : 29
2.liga mladší dorostenky - západ
12.5. 16:00
AVA121
H.Brod - TJ Sokol Bělá
52 : 13
14.4. 13:00
AVA101
Slavoj Žirovnice - Slavia VŠ Plzeň
23 : 18
MOL liga žen
21.4. 18:00
AW181
SHK Veselí n.M. - HK Hodonín
32 : 21
22.10. 17:00
AW048
HC Zlín - HK Hodonín
23 : 20
Liga Vysočiny - starší žáci
14.10. 15:00
JB042
Sokol V. Meziříčí B - Sokol Chrudim
11 : 9
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
HC Zlín - HK Bystřice p.H.
30 : 23
video
online
Náchod - Velká Bystřice
25 : 27
video
online
S.Vršovice - Dvůr Králové
27 : 22
video
online
Tatran Litovel - Jičín B
32 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Tatran Litovel
18
16
0
2
529 : 420
32
2
Chodov
18
14
0
4
557 : 463
28
3
HK Bystřice p.H.
18
10
2
6
482 : 471
22
4
Házená L.Hustopeče
18
9
2
7
501 : 469
20
5
Jičín B
18
9
1
8
453 : 459
19
6
Náchod
18
7
1
10
471 : 514
15
7
S.Vršovice
18
7
0
11
459 : 504
14
8
HC Zlín
18
6
1
11
467 : 506
13
9
Velká Bystřice
18
5
2
11
436 : 467
12
10
Dvůr Králové
18
2
1
15
390 : 472
5
Tabulka střelců
Jiří Tiller
HK Bystřice p.H.
133
Pavel Mrnuštík
Házená Legata Hustopeče
121
Jan Bednář
Sokol Vršovice
103
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Schmalz
Tatran Litovel
40
Dominik Tkadleček
Házená Velká Bystřice
28
Pavel Mrnuštík
Házená Legata Hustopeče
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Tiller
HK Bystřice p.H.
50
Pavel Bonaventura
1.HK Dvůr Králové
44
Michal Adam
Házená Legata Hustopeče
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.