Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga Play-off 1-8-čtvrtfinále
Extraliga nadstavba 9-12
Extraliga Play-off 1-4 - semifinále
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga Play-off 1-2 -finále
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Tomáš Deml
Mateřský klub
1.HC Pardubice
Rok narození
1995
Typ licence
Licence A
Platnost licence
21.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
26.11. 10:30
AA058
HCB Karviná - HBC Strakonice 1921
38 : 26
1.liga muži
5.5. 17:00
AB121
Dvůr Králové - Tatran Litovel
26 : 31
24.9. 17:00
AB017
Jičín B - Chodov
24 : 23
2 liga muži JZČ
1.5. 17:00
AC100
Zruč n.S. - TJ Lokomotiva Plzeň
31 : 37
15.4. 18:00
AC107
Sokol Žďár n. S. - Třeboň
35 : 30
18.2. 18:00
AC067
H.Brod - TJ Lokomotiva Plzeň
32 : 39
2.liga muži JM
30.9. 17:00
AE023
TJ D.Cerekev - Ivančice
24 : 30
1.liga starší dorostenci
24.9. 13:00
AG017
Jičín - Dukla
24 : 27
2.liga starší dorostenci Č
24.3. 13:00
AH154
Náchod - L.Vršovice
31 : 27
11.3. 16:00
AH226
ZJ Kovofiniš Ledeč - ELP Jablonec
32 : 23
16.12. 17:00
AH107
Náchod - 1.HK Dvůr Králové
24 : 18
10.12. 15:00
AH103
1.HK Dvůr Králové - ELP Jablonec
35 : 20
1.liga mladší dorostenci
15.4. 16:00
AJ107
Sokol Žďár n. S. - Liberec
37 : 26
24.9. 15:00
AJ017
Jičín - Dukla
25 : 39
2.liga mladší dorostenci - Č
24.3. 11:00
AK092
Náchod - Lokomotiva Vršovice
43 : 26
18.2. 16:00
AK067
Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Vršovice
31 : 41
2.liga mladší dorostenci - JM
30.9. 15:00
ALA023
TJ D.Cerekev - HK Ivančice
26 : 22
1.liga ženy
12.5. 12:00
AR121
H.Brod - S.Vršovice
24 : 30
10.2. 16:30
AR069
Kobylisy - HK Ivančice
41 : 22
10.2. 14:30
AR067
S.Vršovice - Sokol V. Meziříčí
28 : 26
2.liga ženy - západ
29.4. 17:00
AS113
DHK Pardubice - Ústí n.L.
36 : 17
1.liga starší dorostenky - západ
12.5. 14:00
AUA121
H.Brod - S.Vršovice
27 : 29
14.4. 15:00
AUA101
Slavoj Žirovnice - Astra Praha
26 : 15
1.liga starší dorostenky 1-4
20.5. 16:00
AUF004
DHC Plzeň - Zlín
23 : 18
1.liga mladší dorostenky
10.2. 12:30
AV067
S.Vršovice - DHK Baník Most
14 : 29
2.liga mladší dorostenky - západ
12.5. 16:00
AVA121
H.Brod - TJ Sokol Bělá
52 : 13
14.4. 13:00
AVA101
Slavoj Žirovnice - Slavia VŠ Plzeň
23 : 18
MOL liga žen
21.4. 18:00
AW181
SHK Veselí n.M. - HK Hodonín
32 : 21
22.10. 17:00
AW048
HC Zlín - HK Hodonín
23 : 20
Liga Vysočiny - starší žáci
14.10. 15:00
JB042
Sokol V. Meziříčí B - Sokol Chrudim
11 : 9
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
Pepino SKP Frýdek-Místek - Kopřivnice
27 : 28
video
online
Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek
34 : 30
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK FCC Město Lovosice
203
Marek Monczka
HCB Karviná
186
Václav Klimt
HK FCC Město Lovosice
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Monczka
HCB Karviná
71
Martin Mošovský
HBC Strakonice 1921
54
Martin Hrstka
HC ROBE Zubří
50
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Zbránek
HCB Karviná
66
Jakub Šindelář
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
64
Dalibor Mynář
KH Kopřivnice
62
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.