Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
Žákovská liga
Tomáš Deml
Mateřský klub
1.HC Pardubice
Rok narození
1995
Typ licence
Licence A
Platnost licence
21.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
26.11. 10:30
AA058
HCB Karviná - HBC Strakonice 1921
38 : 26
1.liga muži
5.5. 17:00
AB121
Dvůr Králové - Tatran Litovel
26 : 31
24.9. 17:00
AB017
Jičín B - Chodov
24 : 23
2 liga muži JZČ
1.5. 17:00
AC100
Zruč n.S. - TJ Lokomotiva Plzeň
31 : 37
15.4. 18:00
AC107
Sokol Žďár n. S. - Třeboň
35 : 30
18.2. 18:00
AC067
H.Brod - TJ Lokomotiva Plzeň
32 : 39
2.liga muži JM
30.9. 17:00
AE023
TJ D.Cerekev - Ivančice
24 : 30
1.liga starší dorostenci
24.9. 13:00
AG017
Jičín - Dukla
24 : 27
2.liga starší dorostenci Č
24.3. 13:00
AH154
Náchod - L.Vršovice
31 : 27
11.3. 16:00
AH226
ZJ Kovofiniš Ledeč - ELP Jablonec
32 : 23
16.12. 17:00
AH107
Náchod - 1.HK Dvůr Králové
24 : 18
10.12. 15:00
AH103
1.HK Dvůr Králové - ELP Jablonec
35 : 20
1.liga mladší dorostenci
15.4. 16:00
AJ107
Sokol Žďár n. S. - Liberec
37 : 26
24.9. 15:00
AJ017
Jičín - Dukla
25 : 39
2.liga mladší dorostenci - Č
24.3. 11:00
AK092
Náchod - Lokomotiva Vršovice
43 : 26
18.2. 16:00
AK067
Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Vršovice
31 : 41
2.liga mladší dorostenci - JM
30.9. 15:00
ALA023
TJ D.Cerekev - HK Ivančice
26 : 22
1.liga ženy
12.5. 12:00
AR121
H.Brod - S.Vršovice
24 : 30
10.2. 16:30
AR069
Kobylisy - HK Ivančice
41 : 22
10.2. 14:30
AR067
S.Vršovice - Sokol V. Meziříčí
28 : 26
2.liga ženy - západ
29.4. 17:00
AS113
DHK Pardubice - Ústí n.L.
36 : 17
1.liga starší dorostenky - západ
12.5. 14:00
AUA121
H.Brod - S.Vršovice
27 : 29
14.4. 15:00
AUA101
Slavoj Žirovnice - Astra Praha
26 : 15
1.liga starší dorostenky 1-4
20.5. 16:00
AUF004
DHC Plzeň - Zlín
23 : 18
1.liga mladší dorostenky
10.2. 12:30
AV067
S.Vršovice - DHK Baník Most
14 : 29
2.liga mladší dorostenky - západ
12.5. 16:00
AVA121
H.Brod - TJ Sokol Bělá
52 : 13
14.4. 13:00
AVA101
Slavoj Žirovnice - Slavia VŠ Plzeň
23 : 18
MOL liga žen
21.4. 18:00
AW181
SHK Veselí n.M. - HK Hodonín
32 : 21
22.10. 17:00
AW048
HC Zlín - HK Hodonín
23 : 20
Liga Vysočiny - starší žáci
14.10. 15:00
JB042
Sokol V. Meziříčí B - Sokol Chrudim
11 : 9
Další
Kalendář
Předchozí kola
Skupina XXVIII - 20.5.2018 Kuřim - výsledky
video
online
SK Kuřim - Zlín
8 : 24
video
online
Pepino SKP Frýdek-Místek - Úvaly
35 : 21
video
online
HK FCC Město Lovosice - SK Kuřim
23 : 17
video
online
Zlín - Pepino SKP Frýdek-Místek
25 : 31
video
online
Úvaly - HK FCC Město Lovosice
23 : 27
video
online
SK Kuřim - Pepino SKP Frýdek-Místek
15 : 31
video
online
Zlín - Úvaly
33 : 21
video
online
Pepino SKP Frýdek-Místek - HK FCC Město Lovosice
28 : 20
video
online
Úvaly - SK Kuřim
16 : 14
video
online
HK FCC Město Lovosice - Zlín
18 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HCB Karviná
24
23
0
1
617 : 340
46
2
Zubří
24
22
0
2
557 : 397
44
3
Dukla A
24
22
0
2
722 : 470
44
4
Pepino SKP Frýdek-Místek
24
20
1
3
619 : 479
41
5
Házená Velká Bystřice
24
18
2
4
595 : 515
38
6
Talent Plzeň
24
18
1
5
556 : 374
37
7
Zlín
24
16
0
8
559 : 443
32
8
HBC Jičín
24
15
0
9
557 : 512
30
9
TJ Sokol Nové Veselí
24
13
2
9
545 : 496
28
10
Uh. Hradiště
24
14
0
10
424 : 423
28
11
Kopřivnice
24
13
0
11
507 : 495
26
12
HBC Olomouc
24
12
1
11
506 : 475
25
13
Polanka
24
10
2
12
468 : 489
22
14
Dukla B
24
10
2
12
466 : 491
22
15
Litovel
24
9
3
12
528 : 531
21
16
TJ Cement Hranice
24
10
0
14
446 : 489
20
17
HBC Strakonice
24
8
2
14
390 : 450
18
18
Liberec
24
9
0
15
514 : 534
18
19
HK FCC Město Lovosice
24
6
0
18
527 : 674
12
20
Nový Jičín
24
6
0
18
479 : 582
12
21
S.Vršovice
24
4
2
18
434 : 555
10
22
Úvaly
24
4
2
18
425 : 585
10
23
Házená Mělník
24
4
0
20
364 : 619
8
24
Házená L.Hustopeče
24
2
0
22
469 : 651
4
25
SK Kuřim
24
2
0
22
348 : 553
4
Tabulka střelců
Sebastian Szafran
TJ Nový Jičín
226
Adam Krejčí
Tatran Litovel
209
Tomáš Randýsek
HC Zubří
201
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Krejčí
Tatran Litovel
50
Alexandr Moješcik
Pepino SKP Frýdek-Místek
29
Lukáš Krejz
TJ Sokol Nové Veselí
27
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Bednařík
HK FCC Město Lovosice
44
Oleh Lysenko
ČZ HBC Strakonice 1921
34
Karel Líbal
Dukla Praha B
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.