Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga Play-off 1-8-čtvrtfinále
Extraliga nadstavba 9-12
Extraliga Play-off 1-4 - semifinále
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga Play-off 1-2 -finále
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Petr Ochmann
Mateřský klub
Sokol Horka n. M.
Rok narození
1995
Typ licence
Licence A
Platnost licence
18.5.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladší dorostenci - SM
16.9. 15:00
ALB011
Žeravice - TJ Holešov
40 : 20
Český pohár mužů
3.9. 15:00
AM022
Droždín - Uničov A
27 : 19
Český pohár žen
29.10. 17:00
AN020
Olomouc - Sokol Poruba
24 : 33
Žákovská liga starších žaček
14.1. 16:30
AP083
Sokol Poruba - Ostrava-Zábřeh
32 : 21
14.1. 14:30
AP081
DHK Zora Olomouc - Sokol Poruba
24 : 13
14.1. 12:30
AP079
Sokol Poruba - Slavoj Žirovnice
16 : 25
14.1. 10:30
AP077
Slavoj Žirovnice - Ostrava-Zábřeh
30 : 17
14.1. 08:30
AP075
Ostrava-Zábřeh - DHK Zora Olomouc
14 : 24
2.12. 15:30
AP041
J.Hradec - Strakonice
21 : 19
2.12. 13:30
AP039
HC Zlín - J.Hradec
35 : 19
2.12. 11:40
AP037
J.Hradec - Háje
16 : 19
2.12. 09:50
AP035
Háje - Strakonice
16 : 15
2.12. 08:00
AP033
Strakonice - HC Zlín
19 : 27
2.liga ženy - východ
29.4. 16:15
AT053
Olomouc - Hodonín B
36 : 30
11.3. 17:00
AT041
Olomouc - Poruba B
37 : 27
24.9. 17:00
AT006
Olomouc - Karviná
31 : 10
1.liga starší dorostenky - východ
11.11. 15:00
AUB044
Olomouc - Ostrava Zábřeh
30 : 23
26.10. 19:00
AUB011
Olomouc - HK Ivančice
18 : 14
1.liga mladší dorostenky
4.3. 14:00
AV081
Olomouc - J.Hradec
22 : 24
9.11. 15:30
AV033
Olomouc - Slavia
28 : 38
Jihomoravská liga ml. žáků
6.5. 15:00
LH157
Telnice - Handball Brno B
38 : 15
28.4. 15:00
LH154
SK Kuřim A - Nové Bránice
30 : 15
28.4. 13:30
LH153
SK Kuřim B - Telnice
22 : 30
Jihomoravská liga ml. žákyní
28.4. 12:00
LJ032
SK Kuřim - DDM Strážnice
22 : 12
MSL Muži sk. C
11.11. 13:00
N_AC028
Droždín - Val.Meziříčí
35 : 20
LOLK Starší žačky
16.9. 10:30
OA007
DHK Zora Olomouc B - Hovězí
30 : 8
LOLK Starší žáci
5.5. 11:00
OB043
Litovel - TJ Cement Hranice
30 : 17
21.4. 10:30
OB039
TJ Sokol Centrum Haná B - Litovel
11 : 35
21.4. 09:00
OB040
TJ Sokol Centrum Haná A - HBC Olomouc
20 : 31
22.10. 11:00
OB025
Litovel - Horka nad Moravou
55 : 10
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
Pepino SKP Frýdek-Místek - Kopřivnice
27 : 28
video
online
Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek
34 : 30
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK FCC Město Lovosice
203
Marek Monczka
HCB Karviná
186
Václav Klimt
HK FCC Město Lovosice
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Monczka
HCB Karviná
71
Martin Mošovský
HBC Strakonice 1921
54
Martin Hrstka
HC ROBE Zubří
50
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Zbránek
HCB Karviná
66
Jakub Šindelář
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
64
Dalibor Mynář
KH Kopřivnice
62
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.