Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Petr Ochmann
Mateřský klub
Sokol Horka n. M.
Rok narození
1995
Typ licence
Licence A
Platnost licence
18.5.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
6.5. 17:00
AE124
Telnice - Juliánov
38 : 27
28.4. 17:00
AE120
SK Kuřim - Sokol II.Prostějov
33 : 22
24.3. 17:30
AE095
Sokol II.Prostějov - SKKP Brno B
44 : 34
18.2. 11:00
AE067
Napajedla - TJ D.Cerekev
29 : 17
5.11. 17:00
AE047
Juliánov - Bohunice
21 : 30
15.10. 10:30
AE032
Sokol II.Prostějov - Telnice
25 : 31
8.10. 17:00
AE025
Juliánov - Napajedla
25 : 23
17.9. 18:00
AE011
SK Kuřim - Juliánov
26 : 29
2.liga muži SM
22.4. 17:00
AF113
HBC Olomouc - TJ SOGOS Holešov
27 : 34
7.4. 14:45
AF101
Pepino SKP F-M B - MHK Karviná
30 : 37
25.2. 15:00
AF076
Uničov A - SKH Polanka n.O
22 : 34
24.2. 16:30
AF078
MHK Karviná - Vsetín
25 : 25
25.11. 17:30
AF066
Žeravice - Vsetín
19 : 24
28.10. 12:30
AF042
Luhačovice - SKH Polanka n.O
31 : 32
14.10. 18:30
AF033
Žeravice - L.Zubří
23 : 20
16.9. 17:00
AF011
Žeravice - TJ SOGOS Holešov
22 : 24
2.liga starší dorostenci - M
22.4. 15:00
AI181
HBC Olomouc - Vsetín
34 : 30
17.12. 10:00
AI119
TJ Sokol Horka n.M. - Sokol V. Meziříčí
34 : 27
25.11. 15:30
AI082
Žeravice - Zlín
22 : 29
5.11. 15:00
AI063
Sokol Juliánov - Bohunice
30 : 23
8.10. 15:00
AI033
Sokol Juliánov - Rožnov p.R.
17 : 39
1.10. 17:30
AI030
Litovel - Zlín
22 : 23
10.9. 15:00
AI003
TJ Sokol Horka n.M. - Sokol Juliánov
26 : 17
2.liga mladší dorostenci - JM
18.2. 09:00
ALA067
Napajedla - TJ D.Cerekev
36 : 29
5.11. 13:00
ALA047
Sokol Juliánov - Bohunice
26 : 35
8.10. 13:00
ALA025
Sokol Juliánov - Napajedla
16 : 31
2.liga mladší dorostenci - SM
22.4. 13:00
ALB113
HBC Olomouc - TJ Holešov
53 : 25
25.2. 13:00
ALB076
Házená Uničov - Velká Bystřice
17 : 42
26.11. 10:30
ALB066
Hranice - Žeravice
27 : 28
14.10. 16:30
ALB033
Žeravice - HC Zubří B
28 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga Play-off 1-2 - výsledky
video
online
HCB Karviná - M.A.T. Plzeň
nezadáno
video
online
HCB Karviná - M.A.T. Plzeň
30 : 24
video
online
HCB Karviná - M.A.T. Plzeň
32 : 31
video
online
M.A.T. Plzeň - HCB Karviná
30 : 29
video
online
M.A.T. Plzeň - HCB Karviná
29 : 30
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.