Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
Rozpis soutěže
2.liga muži - SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Petr Ochmann
Mateřský klub
Sokol Horka n. M.
Rok narození
1995
Typ licence
Licence A
Platnost licence
18.5.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
6.5. 17:00
AE124
Telnice - Juliánov
38 : 27
28.4. 17:00
AE120
SK Kuřim - Sokol II.Prostějov
33 : 22
24.3. 17:30
AE095
Sokol II.Prostějov - SKKP Brno B
44 : 34
18.2. 11:00
AE067
Napajedla - TJ D.Cerekev
29 : 17
5.11. 17:00
AE047
Juliánov - Bohunice
21 : 30
15.10. 10:30
AE032
Sokol II.Prostějov - Telnice
25 : 31
8.10. 17:00
AE025
Juliánov - Napajedla
25 : 23
17.9. 18:00
AE011
SK Kuřim - Juliánov
26 : 29
2.liga muži SM
22.4. 17:00
AF113
HBC Olomouc - TJ SOGOS Holešov
27 : 34
7.4. 14:45
AF101
Pepino SKP F-M B - MHK Karviná
30 : 37
25.2. 15:00
AF076
Uničov A - SKH Polanka n.O
22 : 34
24.2. 16:30
AF078
MHK Karviná - Vsetín
25 : 25
25.11. 17:30
AF066
Žeravice - Vsetín
19 : 24
28.10. 12:30
AF042
Luhačovice - SKH Polanka n.O
31 : 32
14.10. 18:30
AF033
Žeravice - L.Zubří
23 : 20
16.9. 17:00
AF011
Žeravice - TJ SOGOS Holešov
22 : 24
2.liga starší dorostenci - M
22.4. 15:00
AI181
HBC Olomouc - Vsetín
34 : 30
17.12. 10:00
AI119
TJ Sokol Horka n.M. - Sokol V. Meziříčí
34 : 27
25.11. 15:30
AI082
Žeravice - Zlín
22 : 29
5.11. 15:00
AI063
Sokol Juliánov - Bohunice
30 : 23
8.10. 15:00
AI033
Sokol Juliánov - Rožnov p.R.
17 : 39
1.10. 17:30
AI030
Litovel - Zlín
22 : 23
10.9. 15:00
AI003
TJ Sokol Horka n.M. - Sokol Juliánov
26 : 17
2.liga mladší dorostenci - JM
18.2. 09:00
ALA067
Napajedla - TJ D.Cerekev
36 : 29
5.11. 13:00
ALA047
Sokol Juliánov - Bohunice
26 : 35
8.10. 13:00
ALA025
Sokol Juliánov - Napajedla
16 : 31
2.liga mladší dorostenci - SM
22.4. 13:00
ALB113
HBC Olomouc - TJ Holešov
53 : 25
25.2. 13:00
ALB076
Házená Uničov - Velká Bystřice
17 : 42
26.11. 10:30
ALB066
Hranice - Žeravice
27 : 28
14.10. 16:30
ALB033
Žeravice - HC Zubří B
28 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Jablonec - Ml. Boleslav
10 : 10 k.
video
online
Loko Louny - Dukla B
21 : 32
video
online
Náchod B - Ústí n.L.
32 : 23
video
online
Sokol Úvaly - Slavia
29 : 31
video
online
HK Lovosice B - Liberec
20 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla B
20
16
0
4
617 : 518
32
2
Ml. Boleslav
20
13
3
4
548 : 456
28
3
HK Lovosice B
20
14
0
6
622 : 527
28
4
Slavia
20
13
2
5
599 : 561
28
5
Loko Louny
20
13
0
7
570 : 536
26
6
1.HC Pardubice
20
9
1
10
570 : 544
19
7
Jablonec
20
9
1
10
519 : 504
18
8
Ústí n.L.
20
6
2
12
506 : 563
14
9
Náchod B
20
5
1
14
524 : 639
11
10
Liberec
20
5
1
14
536 : 589
11
11
Sokol Úvaly
20
1
1
18
471 : 645
3
Tabulka střelců
Ondřej Vrběcký
TJ Chemička Ústí n.L.
139
Karel Grůša
TJ AŠ Ml. Boleslav
128
Jiří Klouček
HK Slavia Praha
121
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karel Grůša
TJ AŠ Ml. Boleslav
29
Petr Triebe
TJ Lokomotiva Louny
25
Marek Šelmeci
TJ Sokol Úvaly
24
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Farka
1.HC Pardubice
34
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
32
Michal Šťastný
TJ AŠ Ml. Boleslav
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.