Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
Rozpis soutěže
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Petr Ochmann
Mateřský klub
Sokol Horka n. M.
Rok narození
1995
Typ licence
Licence A
Platnost licence
18.5.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
6.5. 17:00
AE124
Telnice - Juliánov
38 : 27
28.4. 17:00
AE120
SK Kuřim - Sokol II.Prostějov
33 : 22
24.3. 17:30
AE095
Sokol II.Prostějov - SKKP Brno B
44 : 34
18.2. 11:00
AE067
Napajedla - TJ D.Cerekev
29 : 17
5.11. 17:00
AE047
Juliánov - Bohunice
21 : 30
15.10. 10:30
AE032
Sokol II.Prostějov - Telnice
25 : 31
8.10. 17:00
AE025
Juliánov - Napajedla
25 : 23
17.9. 18:00
AE011
SK Kuřim - Juliánov
26 : 29
2.liga muži SM
22.4. 17:00
AF113
HBC Olomouc - TJ SOGOS Holešov
27 : 34
7.4. 14:45
AF101
Pepino SKP F-M B - MHK Karviná
30 : 37
25.2. 15:00
AF076
Uničov A - SKH Polanka n.O
22 : 34
24.2. 16:30
AF078
MHK Karviná - Vsetín
25 : 25
25.11. 17:30
AF066
Žeravice - Vsetín
19 : 24
28.10. 12:30
AF042
Luhačovice - SKH Polanka n.O
31 : 32
14.10. 18:30
AF033
Žeravice - L.Zubří
23 : 20
16.9. 17:00
AF011
Žeravice - TJ SOGOS Holešov
22 : 24
2.liga starší dorostenci - M
22.4. 15:00
AI181
HBC Olomouc - Vsetín
34 : 30
17.12. 10:00
AI119
TJ Sokol Horka n.M. - Sokol V. Meziříčí
34 : 27
25.11. 15:30
AI082
Žeravice - Zlín
22 : 29
5.11. 15:00
AI063
Sokol Juliánov - Bohunice
30 : 23
8.10. 15:00
AI033
Sokol Juliánov - Rožnov p.R.
17 : 39
1.10. 17:30
AI030
Litovel - Zlín
22 : 23
10.9. 15:00
AI003
TJ Sokol Horka n.M. - Sokol Juliánov
26 : 17
2.liga mladší dorostenci - JM
18.2. 09:00
ALA067
Napajedla - TJ D.Cerekev
36 : 29
5.11. 13:00
ALA047
Sokol Juliánov - Bohunice
26 : 35
8.10. 13:00
ALA025
Sokol Juliánov - Napajedla
16 : 31
2.liga mladší dorostenci - SM
22.4. 13:00
ALB113
HBC Olomouc - TJ Holešov
53 : 25
25.2. 13:00
ALB076
Házená Uničov - Velká Bystřice
17 : 42
26.11. 10:30
ALB066
Hranice - Žeravice
27 : 28
14.10. 16:30
ALB033
Žeravice - HC Zubří B
28 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
HC Zlín - HK Bystřice p.H.
30 : 23
video
online
Náchod - Velká Bystřice
25 : 27
video
online
S.Vršovice - Dvůr Králové
27 : 22
video
online
Tatran Litovel - Jičín B
32 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Tatran Litovel
18
16
0
2
529 : 420
32
2
Chodov
18
14
0
4
557 : 463
28
3
HK Bystřice p.H.
18
10
2
6
482 : 471
22
4
Házená L.Hustopeče
18
9
2
7
501 : 469
20
5
Jičín B
18
9
1
8
453 : 459
19
6
Náchod
18
7
1
10
471 : 514
15
7
S.Vršovice
18
7
0
11
459 : 504
14
8
HC Zlín
18
6
1
11
467 : 506
13
9
Velká Bystřice
18
5
2
11
436 : 467
12
10
Dvůr Králové
18
2
1
15
390 : 472
5
Tabulka střelců
Jiří Tiller
HK Bystřice p.H.
133
Pavel Mrnuštík
Házená Legata Hustopeče
121
Jan Bednář
Sokol Vršovice
103
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Schmalz
Tatran Litovel
40
Dominik Tkadleček
Házená Velká Bystřice
28
Pavel Mrnuštík
Házená Legata Hustopeče
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Tiller
HK Bystřice p.H.
50
Pavel Bonaventura
1.HK Dvůr Králové
44
Michal Adam
Házená Legata Hustopeče
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.