Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
Rozpis soutěže
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Petr Ochmann
Mateřský klub
Sokol Horka n. M.
Rok narození
1995
Typ licence
Licence A
Platnost licence
18.5.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
6.5. 17:00
AE124
Telnice - Juliánov
38 : 27
28.4. 17:00
AE120
SK Kuřim - Sokol II.Prostějov
33 : 22
24.3. 17:30
AE095
Sokol II.Prostějov - SKKP Brno B
44 : 34
18.2. 11:00
AE067
Napajedla - TJ D.Cerekev
29 : 17
5.11. 17:00
AE047
Juliánov - Bohunice
21 : 30
15.10. 10:30
AE032
Sokol II.Prostějov - Telnice
25 : 31
8.10. 17:00
AE025
Juliánov - Napajedla
25 : 23
17.9. 18:00
AE011
SK Kuřim - Juliánov
26 : 29
2.liga muži SM
22.4. 17:00
AF113
HBC Olomouc - TJ SOGOS Holešov
27 : 34
7.4. 14:45
AF101
Pepino SKP F-M B - MHK Karviná
30 : 37
25.2. 15:00
AF076
Uničov A - SKH Polanka n.O
22 : 34
24.2. 16:30
AF078
MHK Karviná - Vsetín
25 : 25
25.11. 17:30
AF066
Žeravice - Vsetín
19 : 24
28.10. 12:30
AF042
Luhačovice - SKH Polanka n.O
31 : 32
14.10. 18:30
AF033
Žeravice - L.Zubří
23 : 20
16.9. 17:00
AF011
Žeravice - TJ SOGOS Holešov
22 : 24
2.liga starší dorostenci - M
22.4. 15:00
AI181
HBC Olomouc - Vsetín
34 : 30
17.12. 10:00
AI119
TJ Sokol Horka n.M. - Sokol V. Meziříčí
34 : 27
25.11. 15:30
AI082
Žeravice - Zlín
22 : 29
5.11. 15:00
AI063
Sokol Juliánov - Bohunice
30 : 23
8.10. 15:00
AI033
Sokol Juliánov - Rožnov p.R.
17 : 39
1.10. 17:30
AI030
Litovel - Zlín
22 : 23
10.9. 15:00
AI003
TJ Sokol Horka n.M. - Sokol Juliánov
26 : 17
2.liga mladší dorostenci - JM
18.2. 09:00
ALA067
Napajedla - TJ D.Cerekev
36 : 29
5.11. 13:00
ALA047
Sokol Juliánov - Bohunice
26 : 35
8.10. 13:00
ALA025
Sokol Juliánov - Napajedla
16 : 31
2.liga mladší dorostenci - SM
22.4. 13:00
ALB113
HBC Olomouc - TJ Holešov
53 : 25
25.2. 13:00
ALB076
Házená Uničov - Velká Bystřice
17 : 42
26.11. 10:30
ALB066
Hranice - Žeravice
27 : 28
14.10. 16:30
ALB033
Žeravice - HC Zubří B
28 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Pepino SKP Frýdek-Místek - Zubří
21 : 27
video
online
Talent Plzeň - Velká Bystřice
33 : 28
video
online
Kopřivnice - Jičín
31 : 25
video
online
Sokol Nové Veselí - TJ Sokol Šťáhlavy
34 : 21
video
online
HK Lovosice - Sokol Ostrava
47 : 25
video
online
HCB Karviná - Dukla
30 : 35
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří
22
21
0
1
768 : 477
42
2
Sokol Nové Veselí
22
17
0
5
627 : 549
34
3
Dukla
22
15
2
5
594 : 531
32
4
HCB Karviná
22
15
0
7
662 : 643
30
5
HK Lovosice
22
12
2
8
635 : 552
26
6
Talent Plzeň
22
12
2
8
584 : 549
26
7
Pepino SKP Frýdek-Místek
22
9
2
11
599 : 590
20
8
Kopřivnice
22
8
0
14
634 : 669
16
9
Jičín
22
7
0
15
588 : 622
14
10
TJ Sokol Šťáhlavy
22
6
2
14
587 : 673
14
11
Velká Bystřice
22
4
1
17
622 : 691
9
12
Sokol Ostrava
22
0
1
21
488 : 842
1
Tabulka střelců
Lukáš Nolč
TJ Sokol Šťáhlavy
209
Adam Očkovič
KH Kopřivnice
188
Jan Kupa
TJ Sokol Nové Veselí
173
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Denis Harabiš
HC Dukla Praha
54
Jan Kupa
TJ Sokol Nové Veselí
52
Dominik Tkadleček
Házená Velká Bystřice
43
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adam Davídek
Talent Plzeň
54
Vojtěch Kesl
TJ Sokol Šťáhlavy
48
Radek Pavelčák
KH Kopřivnice
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.