Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
Žákovská liga
Petr Ochmann
Mateřský klub
Sokol Horka n. M.
Rok narození
1995
Typ licence
Licence A
Platnost licence
18.5.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
6.5. 17:00
AE124
Telnice - Juliánov
38 : 27
28.4. 17:00
AE120
SK Kuřim - Sokol II.Prostějov
33 : 22
24.3. 17:30
AE095
Sokol II.Prostějov - SKKP Brno B
44 : 34
18.2. 11:00
AE067
Napajedla - TJ D.Cerekev
29 : 17
5.11. 17:00
AE047
Juliánov - Bohunice
21 : 30
15.10. 10:30
AE032
Sokol II.Prostějov - Telnice
25 : 31
8.10. 17:00
AE025
Juliánov - Napajedla
25 : 23
17.9. 18:00
AE011
SK Kuřim - Juliánov
26 : 29
2.liga muži SM
22.4. 17:00
AF113
HBC Olomouc - TJ SOGOS Holešov
27 : 34
7.4. 14:45
AF101
Pepino SKP F-M B - MHK Karviná
30 : 37
25.2. 15:00
AF076
Uničov A - SKH Polanka n.O
22 : 34
24.2. 16:30
AF078
MHK Karviná - Vsetín
25 : 25
25.11. 17:30
AF066
Žeravice - Vsetín
19 : 24
28.10. 12:30
AF042
Luhačovice - SKH Polanka n.O
31 : 32
14.10. 18:30
AF033
Žeravice - L.Zubří
23 : 20
16.9. 17:00
AF011
Žeravice - TJ SOGOS Holešov
22 : 24
2.liga starší dorostenci - M
22.4. 15:00
AI181
HBC Olomouc - Vsetín
34 : 30
17.12. 10:00
AI119
TJ Sokol Horka n.M. - Sokol V. Meziříčí
34 : 27
25.11. 15:30
AI082
Žeravice - Zlín
22 : 29
5.11. 15:00
AI063
Sokol Juliánov - Bohunice
30 : 23
8.10. 15:00
AI033
Sokol Juliánov - Rožnov p.R.
17 : 39
1.10. 17:30
AI030
Litovel - Zlín
22 : 23
10.9. 15:00
AI003
TJ Sokol Horka n.M. - Sokol Juliánov
26 : 17
2.liga mladší dorostenci - JM
18.2. 09:00
ALA067
Napajedla - TJ D.Cerekev
36 : 29
5.11. 13:00
ALA047
Sokol Juliánov - Bohunice
26 : 35
8.10. 13:00
ALA025
Sokol Juliánov - Napajedla
16 : 31
2.liga mladší dorostenci - SM
22.4. 13:00
ALB113
HBC Olomouc - TJ Holešov
53 : 25
25.2. 13:00
ALB076
Házená Uničov - Velká Bystřice
17 : 42
26.11. 10:30
ALB066
Hranice - Žeravice
27 : 28
14.10. 16:30
ALB033
Žeravice - HC Zubří B
28 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
Skupina XXVIII - 20.5.2018 Kuřim - výsledky
video
online
SK Kuřim - Zlín
8 : 24
video
online
Pepino SKP Frýdek-Místek - Úvaly
35 : 21
video
online
HK FCC Město Lovosice - SK Kuřim
23 : 17
video
online
Zlín - Pepino SKP Frýdek-Místek
25 : 31
video
online
Úvaly - HK FCC Město Lovosice
23 : 27
video
online
SK Kuřim - Pepino SKP Frýdek-Místek
15 : 31
video
online
Zlín - Úvaly
33 : 21
video
online
Pepino SKP Frýdek-Místek - HK FCC Město Lovosice
28 : 20
video
online
Úvaly - SK Kuřim
16 : 14
video
online
HK FCC Město Lovosice - Zlín
18 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HCB Karviná
24
23
0
1
617 : 340
46
2
Zubří
24
22
0
2
557 : 397
44
3
Dukla A
24
22
0
2
722 : 470
44
4
Pepino SKP Frýdek-Místek
24
20
1
3
619 : 479
41
5
Házená Velká Bystřice
24
18
2
4
595 : 515
38
6
Talent Plzeň
24
18
1
5
556 : 374
37
7
Zlín
24
16
0
8
559 : 443
32
8
HBC Jičín
24
15
0
9
557 : 512
30
9
TJ Sokol Nové Veselí
24
13
2
9
545 : 496
28
10
Uh. Hradiště
24
14
0
10
424 : 423
28
11
Kopřivnice
24
13
0
11
507 : 495
26
12
HBC Olomouc
24
12
1
11
506 : 475
25
13
Polanka
24
10
2
12
468 : 489
22
14
Dukla B
24
10
2
12
466 : 491
22
15
Litovel
24
9
3
12
528 : 531
21
16
TJ Cement Hranice
24
10
0
14
446 : 489
20
17
HBC Strakonice
24
8
2
14
390 : 450
18
18
Liberec
24
9
0
15
514 : 534
18
19
HK FCC Město Lovosice
24
6
0
18
527 : 674
12
20
Nový Jičín
24
6
0
18
479 : 582
12
21
S.Vršovice
24
4
2
18
434 : 555
10
22
Úvaly
24
4
2
18
425 : 585
10
23
Házená Mělník
24
4
0
20
364 : 619
8
24
Házená L.Hustopeče
24
2
0
22
469 : 651
4
25
SK Kuřim
24
2
0
22
348 : 553
4
Tabulka střelců
Sebastian Szafran
TJ Nový Jičín
226
Adam Krejčí
Tatran Litovel
209
Tomáš Randýsek
HC Zubří
201
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Krejčí
Tatran Litovel
50
Alexandr Moješcik
Pepino SKP Frýdek-Místek
29
Lukáš Krejz
TJ Sokol Nové Veselí
27
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Bednařík
HK FCC Město Lovosice
44
Oleh Lysenko
ČZ HBC Strakonice 1921
34
Karel Líbal
Dukla Praha B
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.