Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci - Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Pavel Blanar
Mateřský klub
Liberec Handball
Rok narození
1991
Typ licence
Licence A
Platnost licence
25.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
20.5. 17:00
AA182
M.A.T. Plzeň - HCB Karviná
29 : 30
5.5. 11:00
AA169
M.A.T. Plzeň - HC ROBE Zubří
24 : 22
21.4. 16:30
AA144
Dukla Praha - M.A.T. Plzeň
24 : 25
14.4. 17:00
AA135
HK FCC Město Lovosice - Kopřivnice
31 : 28
10.3. 19:30
AA114
Pepino SKP Frýdek-Místek - HK FCC Město Lovosice
32 : 29
10.2. 18:00
AA085
HBC Strakonice 1921 - Kopřivnice
27 : 27
2.12. 16:30
AA064
Dukla Praha - HCB Karviná
39 : 32
4.11. 16:00
AA037
HK FCC Město Lovosice - Kopřivnice
34 : 32
14.10. 18:00
AA031
Kopřivnice - Dukla Praha
34 : 32
27.9. 18:00
AA024
M.A.T. Plzeň - HCB Karviná
25 : 28
2.liga muži SVČ
30.9. 17:00
AD023
Jablonec - HK Lovosice B
29 : 35
2.liga starší dorostenci Č
30.9. 15:00
AH031
ELP Jablonec - L.Vršovice
23 : 28
Český pohár mužů
21.10. 17:00
AM063
Dvůr Králové - Sokol Nové Veselí
20 : 22
20.10. 18:30
AM057
Jablonec - HBC Ronal Jičín
25 : 28
MOL liga žen
19.5. 18:00
AW213
Baník Most - Slavia Praha
28 : 24
6.5. 17:00
AW188
Slavia Praha - SHK Veselí n.M.
24 : 19
28.4. 17:30
AW183
Zora Olomouc - Baník Most
23 : 29
24.2. 16:00
AW129
Baník Most - HK Hodonín
35 : 23
10.1. 17:30
AW086
Slavia Praha - Baník Most
27 : 26
28.10. 16:00
AW051
HK Hodonín - Sokol Poruba
16 : 39
Přebor Prahy starších žákyň
16.9. 15:00
BE020
TJ Turnov - Kobylisy II B
11 : 10
16.9. 13:40
BE018
Slavia B - Kobylisy II B
10 : 7
16.9. 13:00
BE017
TJ Turnov - Háje B
7 : 11
16.9. 11:40
BE015
Kobylisy II B - Háje B
9 : 15
16.9. 11:00
BE014
Slavia B - TJ Turnov
9 : 15
16.9. 09:00
BE011
TJ Turnov - DHK Loko Liberec
14 : 3
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
18.5. 17:15
BH033
Slavia - DHK Loko Liberec
15 : 9
14.4. 09:05
BH017
Slavia - S.Vršovice
20 : 9
14.4. 08:30
BH016
DHK Loko Liberec - TJ Turnov
9 : 9
Přebor starších žákyň
27.5. 13:50
CO041
Házená Mělník - TJ Turnov
5 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 28. kolo - výsledky
video
online
TJ Kutná Hora - 1.HC Pardubice
nezadáno
video
online
Loko Louny - Chodov
27 : 19
video
online
ELP Jablonec - 1.HK Dvůr Králové
20 : 40
video
online
TJ Sokol Úvaly - HBC Strakonice 1921
39 : 26
video
online
Náchod - Sp.MAS Sezimovo Ústí
36 : 26
video
online
L.Vršovice - Liberec
13 : 44
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Liberec
24
21
0
3
838 : 530
42
2
Loko Louny
24
20
1
3
894 : 615
41
3
1.HC Pardubice
24
19
2
3
784 : 605
40
4
TJ Sokol Úvaly
24
15
1
8
687 : 628
31
5
1.HK Dvůr Králové
24
13
1
10
632 : 610
27
6
Chodov
24
12
1
11
660 : 634
25
7
HBC Strakonice 1921
24
10
2
12
678 : 702
22
8
Náchod
24
10
1
13
650 : 682
21
9
TJ Sokol Bělá
24
9
1
14
633 : 719
19
10
Sp.MAS Sezimovo Ústí
24
7
2
15
612 : 662
16
11
ZJ Kovofiniš Ledeč
24
7
2
15
591 : 719
16
12
L.Vršovice
24
6
0
18
552 : 699
12
13
TJ Kutná Hora
0
0
0
0
0 : 0
0
14
ELP Jablonec
24
0
0
24
551 : 957
0
Tabulka střelců
Radek Cvejn
TJ Náchod
196
Daniel Bossanyi
TJ Sokol Úvaly
187
Tomáš Jetenský
TJ Lokomotiva Louny
169
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Bossanyi
TJ Sokol Úvaly
48
Radek Cvejn
TJ Náchod
32
Marek Šíl
1.HK Dvůr Králové
28
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Všetečka
1.HK Dvůr Králové
44
Tomáš Svoboda
ElektroPraga Jablonec
42
Štěpán Staněček
Lokomotiva Vršovice
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.