Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga Play-off 1-8-čtvrtfinále
Extraliga nadstavba 9-12
Extraliga Play-off 1-4 - semifinále
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga Play-off 1-2 -finále
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Pavel Blanar
Mateřský klub
Liberec Handball
Rok narození
1991
Typ licence
Licence A
Platnost licence
25.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
20.5. 17:00
AA182
M.A.T. Plzeň - HCB Karviná
29 : 30
5.5. 11:00
AA169
M.A.T. Plzeň - HC ROBE Zubří
24 : 22
21.4. 16:30
AA144
Dukla Praha - M.A.T. Plzeň
24 : 25
14.4. 17:00
AA135
HK FCC Město Lovosice - Kopřivnice
31 : 28
10.3. 19:30
AA114
Pepino SKP Frýdek-Místek - HK FCC Město Lovosice
32 : 29
10.2. 18:00
AA085
HBC Strakonice 1921 - Kopřivnice
27 : 27
2.12. 16:30
AA064
Dukla Praha - HCB Karviná
39 : 32
4.11. 16:00
AA037
HK FCC Město Lovosice - Kopřivnice
34 : 32
14.10. 18:00
AA031
Kopřivnice - Dukla Praha
34 : 32
27.9. 18:00
AA024
M.A.T. Plzeň - HCB Karviná
25 : 28
2.liga muži SVČ
30.9. 17:00
AD023
Jablonec - HK Lovosice B
29 : 35
2.liga starší dorostenci Č
30.9. 15:00
AH031
ELP Jablonec - L.Vršovice
23 : 28
Český pohár mužů
21.10. 17:00
AM063
Dvůr Králové - Sokol Nové Veselí
20 : 22
20.10. 18:30
AM057
Jablonec - HBC Ronal Jičín
25 : 28
MOL liga žen
19.5. 18:00
AW213
Baník Most - Slavia Praha
28 : 24
6.5. 17:00
AW188
Slavia Praha - SHK Veselí n.M.
24 : 19
28.4. 17:30
AW183
Zora Olomouc - Baník Most
23 : 29
24.2. 16:00
AW129
Baník Most - HK Hodonín
35 : 23
10.1. 17:30
AW086
Slavia Praha - Baník Most
27 : 26
28.10. 16:00
AW051
HK Hodonín - Sokol Poruba
16 : 39
Přebor Prahy starších žákyň
16.9. 15:00
BE020
TJ Turnov - Kobylisy II B
11 : 10
16.9. 13:40
BE018
Slavia B - Kobylisy II B
10 : 7
16.9. 13:00
BE017
TJ Turnov - Háje B
7 : 11
16.9. 11:40
BE015
Kobylisy II B - Háje B
9 : 15
16.9. 11:00
BE014
Slavia B - TJ Turnov
9 : 15
16.9. 09:00
BE011
TJ Turnov - DHK Loko Liberec
14 : 3
O pohár exekutivy PSH - starší žákyně
18.5. 17:15
BH033
Slavia - DHK Loko Liberec
15 : 9
14.4. 09:05
BH017
Slavia - S.Vršovice
20 : 9
14.4. 08:30
BH016
DHK Loko Liberec - TJ Turnov
9 : 9
Přebor starších žákyň
27.5. 13:50
CO041
Házená Mělník - TJ Turnov
5 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
Pepino SKP Frýdek-Místek - Kopřivnice
27 : 28
video
online
Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek
34 : 30
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK FCC Město Lovosice
203
Marek Monczka
HCB Karviná
186
Václav Klimt
HK FCC Město Lovosice
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Monczka
HCB Karviná
71
Martin Mošovský
HBC Strakonice 1921
54
Martin Hrstka
HC ROBE Zubří
50
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Zbránek
HCB Karviná
66
Jakub Šindelář
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
64
Dalibor Mynář
KH Kopřivnice
62
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.