Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Roman Smékal
Mateřský klub
SK Droždín
Rok narození
1973
Typ licence
Licence A
Platnost licence
15.11.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladší dorostenci - JM
18.2. 10:30
ALA071
Nové Bránice - Maloměřice
38 : 18
2.liga mladší dorostenci - SM
5.5. 10:30
ALB123
TJ Sokol Luhačovice - TJ Nový Jičín
28 : 40
28.4. 15:00
ALB117
TJ Holešov - HC Zubří B
35 : 44
14.4. 16:00
ALB107
Žeravice - Sokol Ostrava
30 : 28
8.4. 10:30
ALB097
TJ Sokol Luhačovice - Rožnov p.R.
21 : 45
3.3. 16:00
ALB081
Žeravice - Házená Uničov
42 : 19
24.2. 15:00
ALB077
TJ Holešov - Žeravice
24 : 43
3.12. 14:00
ALB004
Házená Uničov - TJ Sokol Luhačovice
37 : 29
11.11. 13:30
ALB054
Velká Bystřice - Žeravice
45 : 26
4.11. 15:00
ALB044
Žeravice - TJ Sokol Luhačovice
39 : 20
Český pohár mužů
3.9. 10:00
AM010
HK B Most - Loko Louny
26 : 28
Žákovská liga starších žáků
29.4. 16:45
AO250
Úvaly - Litovel
15 : 29
29.4. 15:50
AO249
Zubří - Dukla B
28 : 18
29.4. 14:00
AO247
Litovel - Zubří
19 : 24
29.4. 11:15
AO244
Litovel - Házená Velká Bystřice
20 : 24
29.4. 10:20
AO243
Úvaly - Dukla B
19 : 25
Žákovská liga starších žaček
14.1. 17:30
AP084
Slavoj Žirovnice - DHK Zora Olomouc
20 : 15
14.1. 15:30
AP082
SKH Velká n.V. - Slavoj Žirovnice
21 : 23
14.1. 13:30
AP080
Ostrava-Zábřeh - SKH Velká n.V.
15 : 25
14.1. 11:30
AP078
DHK Zora Olomouc - SKH Velká n.V.
20 : 12
14.1. 09:30
AP076
SKH Velká n.V. - Sokol Poruba
19 : 12
2.liga ženy - východ
11.2. 17:00
AT031
Olomouc - Bohunice
21 : 22
1.liga starší dorostenky - západ
17.9. 16:45
AUA001
DHK Baník Most - S.Vršovice
34 : 22
1.liga starší dorostenky - východ
1.5. 13:00
AUB125
SHK Veselí n.M. - Poruba
27 : 27
8.4. 17:00
AUB094
Olomouc - Tatran Bohunice
28 : 15
3.2. 18:30
AUB131
TJ Jiskra Otrokovice - HC Hlučín
49 : 14
1.liga mladší dorostenky
10.12. 15:00
AV066
Olomouc - DHK Baník Most
31 : 28
17.9. 14:30
AV001
DHK Baník Most - S.Vršovice
29 : 30
Společná regionální liga mužů
17.9. 10:00
CR005
HK B Most - Kutná Hora
22 : 27
Jihomoravská liga ml. žáků
17.3. 13:30
LH118
Ivančice - Handball Brno B
26 : 15
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga Play-off 1-4 - semifinále - výsledky
video
online
HCB Karviná - HK FCC Město Lovosice
28 : 25
video
online
HC ROBE Zubří - M.A.T. Plzeň
30 : 31
video
online
HCB Karviná - HK FCC Město Lovosice
24 : 18
video
online
HC ROBE Zubří - M.A.T. Plzeň
26 : 24
video
online
M.A.T. Plzeň - HC ROBE Zubří
24 : 22
video
online
HK FCC Město Lovosice - HCB Karviná
33 : 38
video
online
HK FCC Město Lovosice - HCB Karviná
6.5. 17:00
video
online
M.A.T. Plzeň - HC ROBE Zubří
28 : 25
video
online
HC ROBE Zubří - M.A.T. Plzeň
8.5. 18:00
video
online
HCB Karviná - HK FCC Město Lovosice
8.5. 18:00
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.