Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
Rozpis soutěže
2.liga muži - JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Roman Smékal
Mateřský klub
SK Droždín
Rok narození
1973
Typ licence
Licence A
Platnost licence
15.11.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladší dorostenci - JM
18.2. 10:30
ALA071
Nové Bránice - Maloměřice
38 : 18
2.liga mladší dorostenci - SM
5.5. 10:30
ALB123
TJ Sokol Luhačovice - TJ Nový Jičín
28 : 40
28.4. 15:00
ALB117
TJ Holešov - HC Zubří B
35 : 44
14.4. 16:00
ALB107
Žeravice - Sokol Ostrava
30 : 28
8.4. 10:30
ALB097
TJ Sokol Luhačovice - Rožnov p.R.
21 : 45
3.3. 16:00
ALB081
Žeravice - Házená Uničov
42 : 19
24.2. 15:00
ALB077
TJ Holešov - Žeravice
24 : 43
3.12. 14:00
ALB004
Házená Uničov - TJ Sokol Luhačovice
37 : 29
11.11. 13:30
ALB054
Velká Bystřice - Žeravice
45 : 26
4.11. 15:00
ALB044
Žeravice - TJ Sokol Luhačovice
39 : 20
Český pohár mužů
3.9. 10:00
AM010
HK B Most - Loko Louny
26 : 28
Žákovská liga starších žáků
29.4. 16:45
AO250
Úvaly - Litovel
15 : 29
29.4. 15:50
AO249
Zubří - Dukla B
28 : 18
29.4. 14:00
AO247
Litovel - Zubří
19 : 24
29.4. 11:15
AO244
Litovel - Házená Velká Bystřice
20 : 24
29.4. 10:20
AO243
Úvaly - Dukla B
19 : 25
Žákovská liga starších žaček
14.1. 17:30
AP084
Slavoj Žirovnice - DHK Zora Olomouc
20 : 15
14.1. 15:30
AP082
SKH Velká n.V. - Slavoj Žirovnice
21 : 23
14.1. 13:30
AP080
Ostrava-Zábřeh - SKH Velká n.V.
15 : 25
14.1. 11:30
AP078
DHK Zora Olomouc - SKH Velká n.V.
20 : 12
14.1. 09:30
AP076
SKH Velká n.V. - Sokol Poruba
19 : 12
2.liga ženy - východ
11.2. 17:00
AT031
Olomouc - Bohunice
21 : 22
1.liga starší dorostenky - západ
17.9. 16:45
AUA001
DHK Baník Most - S.Vršovice
34 : 22
1.liga starší dorostenky - východ
1.5. 13:00
AUB125
SHK Veselí n.M. - Poruba
27 : 27
8.4. 17:00
AUB094
Olomouc - Tatran Bohunice
28 : 15
3.2. 18:30
AUB131
TJ Jiskra Otrokovice - HC Hlučín
49 : 14
1.liga mladší dorostenky
10.12. 15:00
AV066
Olomouc - DHK Baník Most
31 : 28
17.9. 14:30
AV001
DHK Baník Most - S.Vršovice
29 : 30
Společná regionální liga mužů
17.9. 10:00
CR005
HK B Most - Kutná Hora
22 : 27
Jihomoravská liga ml. žáků
17.3. 13:30
LH118
Ivančice - Handball Brno B
26 : 15
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Maloměřice - SKKP Brno B
44 : 27
video
online
Ivančice - Telnice
44 : 35
video
online
TJ D.Cerekev - SK Kuřim
27 : 29
video
online
Napajedla - Bohunice
22 : 17
video
online
Sokol V. Meziříčí - Sokol II.Prostějov
42 : 25
video
online
Juliánov - Sokol Kostelec na Hané
27 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Maloměřice
22
20
1
1
713 : 471
41
2
Ivančice
22
15
2
5
661 : 519
32
3
Telnice
22
14
0
8
664 : 630
28
4
Sokol V. Meziříčí
22
11
2
9
559 : 535
24
5
Sokol Kostelec na Hané
22
12
0
10
618 : 619
24
6
SK Kuřim
22
10
1
11
620 : 632
21
7
SKKP Brno B
22
10
1
11
662 : 695
21
8
Napajedla
22
10
1
11
520 : 533
21
9
Bohunice
22
9
2
11
540 : 549
20
10
Sokol II.Prostějov
22
6
1
15
552 : 671
13
11
Juliánov
22
4
2
16
561 : 693
10
12
TJ D.Cerekev
22
4
1
17
506 : 629
9
Tabulka střelců
Zdenek Kukla
Sokol Telnice
180
Lukáš Missbach
HK Ivančice
135
Jakub Kudla
SK Kuřim
135
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Chrást
Sokol Juliánov
38
Roman Beneš
Tatran Bohunice
37
Ladislav Šidlo
TJ Sokol Velké Meziříčí
36
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vítězslav Večeřa
TJ Sokol Velké Meziříčí
64
Jan Kvasnička
HK Ivančice
50
Martin Ryšavý
Tatran Bohunice
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.