Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
Žákovská liga
Roman Smékal
Mateřský klub
SK Droždín
Rok narození
1973
Typ licence
Licence A
Platnost licence
15.11.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladší dorostenci - JM
18.2. 10:30
ALA071
Nové Bránice - Maloměřice
38 : 18
2.liga mladší dorostenci - SM
5.5. 10:30
ALB123
TJ Sokol Luhačovice - TJ Nový Jičín
28 : 40
28.4. 15:00
ALB117
TJ Holešov - HC Zubří B
35 : 44
14.4. 16:00
ALB107
Žeravice - Sokol Ostrava
30 : 28
8.4. 10:30
ALB097
TJ Sokol Luhačovice - Rožnov p.R.
21 : 45
3.3. 16:00
ALB081
Žeravice - Házená Uničov
42 : 19
24.2. 15:00
ALB077
TJ Holešov - Žeravice
24 : 43
3.12. 14:00
ALB004
Házená Uničov - TJ Sokol Luhačovice
37 : 29
11.11. 13:30
ALB054
Velká Bystřice - Žeravice
45 : 26
4.11. 15:00
ALB044
Žeravice - TJ Sokol Luhačovice
39 : 20
Český pohár mužů
3.9. 10:00
AM010
HK B Most - Loko Louny
26 : 28
Žákovská liga starších žáků
29.4. 16:45
AO250
Úvaly - Litovel
15 : 29
29.4. 15:50
AO249
Zubří - Dukla B
28 : 18
29.4. 14:00
AO247
Litovel - Zubří
19 : 24
29.4. 11:15
AO244
Litovel - Házená Velká Bystřice
20 : 24
29.4. 10:20
AO243
Úvaly - Dukla B
19 : 25
Žákovská liga starších žaček
14.1. 17:30
AP084
Slavoj Žirovnice - DHK Zora Olomouc
20 : 15
14.1. 15:30
AP082
SKH Velká n.V. - Slavoj Žirovnice
21 : 23
14.1. 13:30
AP080
Ostrava-Zábřeh - SKH Velká n.V.
15 : 25
14.1. 11:30
AP078
DHK Zora Olomouc - SKH Velká n.V.
20 : 12
14.1. 09:30
AP076
SKH Velká n.V. - Sokol Poruba
19 : 12
2.liga ženy - východ
11.2. 17:00
AT031
Olomouc - Bohunice
21 : 22
1.liga starší dorostenky - západ
17.9. 16:45
AUA001
DHK Baník Most - S.Vršovice
34 : 22
1.liga starší dorostenky - východ
1.5. 13:00
AUB125
SHK Veselí n.M. - Poruba
27 : 27
8.4. 17:00
AUB094
Olomouc - Tatran Bohunice
28 : 15
3.2. 18:30
AUB131
TJ Jiskra Otrokovice - HC Hlučín
49 : 14
1.liga mladší dorostenky
10.12. 15:00
AV066
Olomouc - DHK Baník Most
31 : 28
17.9. 14:30
AV001
DHK Baník Most - S.Vršovice
29 : 30
Společná regionální liga mužů
17.9. 10:00
CR005
HK B Most - Kutná Hora
22 : 27
Jihomoravská liga ml. žáků
17.3. 13:30
LH118
Ivančice - Handball Brno B
26 : 15
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Skupina XXVIII - 20.5.2018 Kuřim - výsledky
video
online
SK Kuřim - Zlín
8 : 24
video
online
Pepino SKP Frýdek-Místek - Úvaly
35 : 21
video
online
HK FCC Město Lovosice - SK Kuřim
23 : 17
video
online
Zlín - Pepino SKP Frýdek-Místek
25 : 31
video
online
Úvaly - HK FCC Město Lovosice
23 : 27
video
online
SK Kuřim - Pepino SKP Frýdek-Místek
15 : 31
video
online
Zlín - Úvaly
33 : 21
video
online
Pepino SKP Frýdek-Místek - HK FCC Město Lovosice
28 : 20
video
online
Úvaly - SK Kuřim
16 : 14
video
online
HK FCC Město Lovosice - Zlín
18 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HCB Karviná
24
23
0
1
617 : 340
46
2
Zubří
24
22
0
2
557 : 397
44
3
Dukla A
24
22
0
2
722 : 470
44
4
Pepino SKP Frýdek-Místek
24
20
1
3
619 : 479
41
5
Házená Velká Bystřice
24
18
2
4
595 : 515
38
6
Talent Plzeň
24
18
1
5
556 : 374
37
7
Zlín
24
16
0
8
559 : 443
32
8
HBC Jičín
24
15
0
9
557 : 512
30
9
TJ Sokol Nové Veselí
24
13
2
9
545 : 496
28
10
Uh. Hradiště
24
14
0
10
424 : 423
28
11
Kopřivnice
24
13
0
11
507 : 495
26
12
HBC Olomouc
24
12
1
11
506 : 475
25
13
Polanka
24
10
2
12
468 : 489
22
14
Dukla B
24
10
2
12
466 : 491
22
15
Litovel
24
9
3
12
528 : 531
21
16
TJ Cement Hranice
24
10
0
14
446 : 489
20
17
HBC Strakonice
24
8
2
14
390 : 450
18
18
Liberec
24
9
0
15
514 : 534
18
19
HK FCC Město Lovosice
24
6
0
18
527 : 674
12
20
Nový Jičín
24
6
0
18
479 : 582
12
21
S.Vršovice
24
4
2
18
434 : 555
10
22
Úvaly
24
4
2
18
425 : 585
10
23
Házená Mělník
24
4
0
20
364 : 619
8
24
Házená L.Hustopeče
24
2
0
22
469 : 651
4
25
SK Kuřim
24
2
0
22
348 : 553
4
Tabulka střelců
Sebastian Szafran
TJ Nový Jičín
226
Adam Krejčí
Tatran Litovel
209
Tomáš Randýsek
HC Zubří
201
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Krejčí
Tatran Litovel
50
Alexandr Moješcik
Pepino SKP Frýdek-Místek
29
Lukáš Krejz
TJ Sokol Nové Veselí
27
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Bednařík
HK FCC Město Lovosice
44
Oleh Lysenko
ČZ HBC Strakonice 1921
34
Karel Líbal
Dukla Praha B
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.