Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
Rozpis soutěže
2.liga muži - JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Radoslav Kavulič
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
31.5.2022
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
14.4. 18:00
AA134
HCB Karviná - HBC Ronal Jičín
29 : 19
24.3. 18:00
AA126
HBC Ronal Jičín - Pepino SKP Frýdek-Místek
32 : 22
18.2. 10:30
AA094
Cement Hranice - HBC Ronal Jičín
28 : 22
17.2. 18:00
AA091
Kopřivnice - HCB Karviná
27 : 32
3.2. 19:00
AA080
Sokol Nové Veselí - HCB Karviná
21 : 22
17.12. 10:30
AA077
HCB Karviná - Cement Hranice
32 : 26
16.12. 16:00
AA075
Pepino SKP Frýdek-Místek - Dukla Praha
26 : 34
18.11. 17:00
AA054
SKKP Handball Brno - Cement Hranice
26 : 28
1.11. 19:10
AA038
Pepino SKP Frýdek-Místek - HCB Karviná
26 : 32
14.10. 18:00
AA032
HBC Strakonice 1921 - SKKP Handball Brno
24 : 23
9.9. 17:00
AA001
Sokol Nové Veselí - Kopřivnice
23 : 25
1.liga muži
4.11. 18:00
AB044
Dvůr Králové - Chodov
22 : 25
2.liga starší dorostenci Č
4.11. 16:00
AH058
1.HK Dvůr Králové - Chodov
27 : 25
1.liga ženy
13.5. 15:00
AR122
Kobylisy - Sokol V. Meziříčí
26 : 24
2.liga mladší dorostenky - západ
13.5. 13:00
AVA122
Kobylisy - TJ Turnov
40 : 20
MOL liga žen
12.5. 17:00
AW211
Slavia Praha - Baník Most
20 : 21
5.5. 16:15
AW186
Slavia Praha - SHK Veselí n.M.
23 : 18
7.4. 15:00
AW167
Sokol Písek - ŠŠK Prešov
28 : 33
29.3. 18:00
AW161
Slavia Praha - Zora Olomouc
27 : 23
11.2. 17:00
AW116
Slavia Praha - HK Hodonín
32 : 25
19.1. 18:00
AW098
Baník Most - Bánovce n.B.
30 : 22
17.11. 17:00
AW071
Slavia Praha - Duslo Šaľa
29 : 22
7.10. 16:00
AW034
Baník Most - ŠŠK Prešov
26 : 21
Společná regionální liga mužů
10.6. 14:00
CR029
Wendy Mělník - Ledeč n.S.
18 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Libčice n. Vlt. - VŠ Plzeň
30 : 17
video
online
Č.Budějovice - Košutka
39 : 21
video
online
H.Brod - Zruč n.S.
36 : 26
video
online
L.Vršovice - Třeboň
17 : 25
video
online
TJ Lokomotiva Plzeň - Sokol Žďár n. S.
28 : 28
video
online
Praha 4 - Sezimovo Ústí
33 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Libčice n. Vlt.
22
17
1
4
594 : 495
35
2
Třeboň
22
16
3
3
625 : 557
35
3
Sokol Žďár n. S.
22
14
3
5
633 : 562
31
4
Košutka
22
13
2
7
610 : 542
28
5
Č.Budějovice
22
12
2
8
656 : 591
26
6
Praha 4
22
11
3
8
635 : 602
25
7
TJ Lokomotiva Plzeň
22
11
1
10
645 : 600
23
8
VŠ Plzeň
22
10
1
11
603 : 598
21
9
H.Brod
22
5
3
14
573 : 639
13
10
Sezimovo Ústí
22
5
0
17
496 : 593
10
11
Zruč n.S.
22
5
0
17
498 : 625
10
12
L.Vršovice
22
3
1
18
458 : 622
7
Tabulka střelců
Zdeněk Kubík
TJ Jiskra Třeboň
167
Jan Bejvl
HK Slavia VŠ Plzeň
161
Stanislav Rezek
Jiskra Havlíčkův Brod
147
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeněk Kubík
TJ Jiskra Třeboň
51
Martin Půta
SK Praha 4
36
Jan Bejvl
HK Slavia VŠ Plzeň
29
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Fronk
TJ Košutka
44
Tomáš Zich
Jiskra Havlíčkův Brod
42
Pavel Brožek
Sp.MAS Sezimovo Ústí
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.