Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
Rozpis soutěže
2.liga muži - JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Ladislav Planka
Mateřský klub
Sokol II Prostějov
Rok narození
1960
Typ licence
Licence C
Platnost licence
9.1.2022
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
25.3. 11:00
AE091
Napajedla - Juliánov
35 : 27
19.11. 11:00
AE055
Napajedla - SK Kuřim
30 : 32
2.liga muži SM
12.5. 15:30
AF131
MHK Karviná - SKH Polanka n.O
27 : 20
14.4. 18:00
AF107
Žeravice - Sokol Ostrava
32 : 29
8.4. 12:30
AF097
Luhačovice - Rožnov p.R.
36 : 39
24.2. 17:00
AF077
TJ SOGOS Holešov - Žeravice
41 : 31
5.11. 16:00
AF043
Rožnov p.R. - SKH Polanka n.O
17 : 19
4.11. 17:00
AF044
Žeravice - Luhačovice
30 : 24
7.10. 15:00
AF026
Uničov A - MHK Karviná
23 : 31
9.9. 17:00
AF006
HBC Olomouc - L.Zubří
25 : 27
1.liga starší dorostenci
17.2. 15:30
AG069
Velká Bystřice - HCB Karviná
31 : 37
14.10. 15:30
AG032
Velká Bystřice - Sokol Ostrava
35 : 11
2.liga starší dorostenci - M
20.5. 17:00
AI215
HBC Olomouc - Zlín
26 : 39
5.11. 14:00
AI057
Rožnov p.R. - SKH Polanka n.O.
31 : 29
22.10. 12:30
AI116
TJ Sokol Centrum Haná - Zlín
22 : 26
21.10. 14:00
AI113
HBC Olomouc - Rožnov p.R.
30 : 40
1.10. 15:00
AI029
TJ Sokol Horka n.M. - Bohunice
37 : 33
23.9. 18:00
AI022
Žeravice - SKH Polanka n.O.
29 : 26
9.9. 15:00
AI008
HBC Olomouc - Sokol Sokolnice
41 : 28
2.liga mladší dorostenci - JM
25.3. 09:00
ALA091
Napajedla - Sokol Juliánov
33 : 20
17.3. 15:00
ALA089
HK Ivančice - TJ D.Cerekev
31 : 24
17.11. 13:00
ALA055
Napajedla - SKKP Handball Brno B
30 : 38
24.9. 13:00
ALA013
Újezd u Brna - Napajedla
30 : 36
2.liga mladší dorostenci - SM
14.4. 16:00
ALB107
Žeravice - Sokol Ostrava
30 : 28
8.4. 10:30
ALB097
TJ Sokol Luhačovice - Rožnov p.R.
21 : 45
4.3. 13:00
ALB080
Hranice - TJ Holešov
47 : 22
24.2. 15:00
ALB077
TJ Holešov - Žeravice
24 : 43
17.2. 13:30
ALB069
Velká Bystřice - TJ Holešov
67 : 21
5.11. 12:00
ALB043
Rožnov p.R. - Velká Bystřice
34 : 40
4.11. 15:00
ALB044
Žeravice - TJ Sokol Luhačovice
39 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Libčice n. Vlt. - VŠ Plzeň
30 : 17
video
online
Č.Budějovice - Košutka
39 : 21
video
online
H.Brod - Zruč n.S.
36 : 26
video
online
L.Vršovice - Třeboň
17 : 25
video
online
TJ Lokomotiva Plzeň - Sokol Žďár n. S.
28 : 28
video
online
Praha 4 - Sezimovo Ústí
33 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Libčice n. Vlt.
22
17
1
4
594 : 495
35
2
Třeboň
22
16
3
3
625 : 557
35
3
Sokol Žďár n. S.
22
14
3
5
633 : 562
31
4
Košutka
22
13
2
7
610 : 542
28
5
Č.Budějovice
22
12
2
8
656 : 591
26
6
Praha 4
22
11
3
8
635 : 602
25
7
TJ Lokomotiva Plzeň
22
11
1
10
645 : 600
23
8
VŠ Plzeň
22
10
1
11
603 : 598
21
9
H.Brod
22
5
3
14
573 : 639
13
10
Sezimovo Ústí
22
5
0
17
496 : 593
10
11
Zruč n.S.
22
5
0
17
498 : 625
10
12
L.Vršovice
22
3
1
18
458 : 622
7
Tabulka střelců
Zdeněk Kubík
TJ Jiskra Třeboň
167
Jan Bejvl
HK Slavia VŠ Plzeň
161
Stanislav Rezek
Jiskra Havlíčkův Brod
147
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeněk Kubík
TJ Jiskra Třeboň
51
Martin Půta
SK Praha 4
36
Jan Bejvl
HK Slavia VŠ Plzeň
29
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Fronk
TJ Košutka
44
Tomáš Zich
Jiskra Havlíčkův Brod
42
Pavel Brožek
Sp.MAS Sezimovo Ústí
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.