Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
Rozpis soutěže
2.liga muži - JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Jiří Dolejší
Mateřský klub
TJ Sokol Žďár n.S.
Rok narození
1973
Typ licence
Licence A
Platnost licence
2.2.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
8.4. 17:00
AB100
Jičín B - S.Vršovice
30 : 25
10.3. 17:30
AB078
Náchod - S.Vršovice
36 : 30
17.2. 17:00
AB068
Dvůr Králové - Náchod
17 : 18
18.11. 16:00
AB057
Náchod - Chodov
29 : 36
10.9. 17:00
AB006
Jičín B - HK Bystřice p.H.
21 : 24
2 liga muži JZČ
28.4. 19:00
AC120
Sokol Žďár n. S. - Sezimovo Ústí
36 : 20
3.3. 17:00
AC079
H.Brod - Praha 4
28 : 28
2.liga muži SVČ
18.3. 17:00
AD090
Loko Louny - Náchod B
30 : 18
18.11. 18:00
AD057
Náchod B - Dukla B
30 : 37
12.11. 17:30
AD050
1.HC Pardubice - HK Lovosice B
27 : 28
2.liga muži JM
12.5. 17:00
AE132
TJ D.Cerekev - SK Kuřim
27 : 29
14.4. 17:00
AE105
Sokol V. Meziříčí - Bohunice
25 : 23
4.11. 17:00
AE045
TJ D.Cerekev - Telnice
37 : 31
1.liga starší dorostenci
28.4. 14:45
AG119
Sokol Nové Veselí - Dukla
23 : 26
8.4. 15:00
AG100
Jičín - Sokol Nové Veselí
28 : 29
13.9. 19:00
AG006
Jičín - Zubří
22 : 36
2.liga starší dorostenci Č
20.5. 17:30
AH215
1.HC Pardubice - TJ Sokol Úvaly
35 : 27
1.5. 16:00
AH191
ZJ Kovofiniš Ledeč - Chodov
29 : 36
18.3. 11:00
AH152
Loko Louny - Náchod
41 : 22
2.12. 17:00
AH092
Náchod - Chodov
30 : 35
12.11. 13:30
AH068
1.HC Pardubice - Náchod
27 : 27
2.liga starší dorostenci - M
14.4. 19:00
AI171
Sokol V. Meziříčí - Bohunice
31 : 38
1.liga mladší dorostenci
8.4. 13:00
AJ100
Jičín - Sokol Nové Veselí
21 : 26
13.9. 17:00
AJ006
Jičín - Zubří
29 : 38
2.liga mladší dorostenci - Č
18.3. 14:30
AK090
Loko Louny - Náchod
39 : 36
10.3. 15:00
AK078
Náchod - Sokol Vršovice
30 : 28
12.11. 15:30
AK050
1.HC Pardubice - Lokomotiva Vršovice
31 : 19
2.liga mladší dorostenci - JM
12.5. 15:00
ALA132
TJ D.Cerekev - SKKP Handball Brno B
21 : 39
4.11. 15:00
ALA045
TJ D.Cerekev - Nové Bránice
32 : 30
Český pohár mužů
3.9. 16:30
AM007
Sokol Žďár n. S. - 1.HC Pardubice
34 : 37
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Maloměřice - SKKP Brno B
44 : 27
video
online
Ivančice - Telnice
44 : 35
video
online
TJ D.Cerekev - SK Kuřim
27 : 29
video
online
Napajedla - Bohunice
22 : 17
video
online
Sokol V. Meziříčí - Sokol II.Prostějov
42 : 25
video
online
Juliánov - Sokol Kostelec na Hané
27 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Maloměřice
22
20
1
1
713 : 471
41
2
Ivančice
22
15
2
5
661 : 519
32
3
Telnice
22
14
0
8
664 : 630
28
4
Sokol V. Meziříčí
22
11
2
9
559 : 535
24
5
Sokol Kostelec na Hané
22
12
0
10
618 : 619
24
6
SK Kuřim
22
10
1
11
620 : 632
21
7
SKKP Brno B
22
10
1
11
662 : 695
21
8
Napajedla
22
10
1
11
520 : 533
21
9
Bohunice
22
9
2
11
540 : 549
20
10
Sokol II.Prostějov
22
6
1
15
552 : 671
13
11
Juliánov
22
4
2
16
561 : 693
10
12
TJ D.Cerekev
22
4
1
17
506 : 629
9
Tabulka střelců
Zdenek Kukla
Sokol Telnice
180
Lukáš Missbach
HK Ivančice
135
Jakub Kudla
SK Kuřim
135
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Chrást
Sokol Juliánov
38
Roman Beneš
Tatran Bohunice
37
Ladislav Šidlo
TJ Sokol Velké Meziříčí
36
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vítězslav Večeřa
TJ Sokol Velké Meziříčí
64
Jan Kvasnička
HK Ivančice
50
Martin Ryšavý
Tatran Bohunice
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.