Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
Rozpis soutěže
2.liga muži - JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Jiří Dolejší
Mateřský klub
TJ Sokol Žďár n.S.
Rok narození
1973
Typ licence
Licence A
Platnost licence
2.2.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
8.4. 17:00
AB100
Jičín B - S.Vršovice
30 : 25
10.3. 17:30
AB078
Náchod - S.Vršovice
36 : 30
17.2. 17:00
AB068
Dvůr Králové - Náchod
17 : 18
18.11. 16:00
AB057
Náchod - Chodov
29 : 36
10.9. 17:00
AB006
Jičín B - HK Bystřice p.H.
21 : 24
2 liga muži JZČ
28.4. 19:00
AC120
Sokol Žďár n. S. - Sezimovo Ústí
36 : 20
3.3. 17:00
AC079
H.Brod - Praha 4
28 : 28
2.liga muži SVČ
18.3. 17:00
AD090
Loko Louny - Náchod B
30 : 18
18.11. 18:00
AD057
Náchod B - Dukla B
30 : 37
12.11. 17:30
AD050
1.HC Pardubice - HK Lovosice B
27 : 28
2.liga muži JM
12.5. 17:00
AE132
TJ D.Cerekev - SK Kuřim
27 : 29
14.4. 17:00
AE105
Sokol V. Meziříčí - Bohunice
25 : 23
4.11. 17:00
AE045
TJ D.Cerekev - Telnice
37 : 31
1.liga starší dorostenci
28.4. 14:45
AG119
Sokol Nové Veselí - Dukla
23 : 26
8.4. 15:00
AG100
Jičín - Sokol Nové Veselí
28 : 29
13.9. 19:00
AG006
Jičín - Zubří
22 : 36
2.liga starší dorostenci Č
20.5. 17:30
AH215
1.HC Pardubice - TJ Sokol Úvaly
35 : 27
1.5. 16:00
AH191
ZJ Kovofiniš Ledeč - Chodov
29 : 36
18.3. 11:00
AH152
Loko Louny - Náchod
41 : 22
2.12. 17:00
AH092
Náchod - Chodov
30 : 35
12.11. 13:30
AH068
1.HC Pardubice - Náchod
27 : 27
2.liga starší dorostenci - M
14.4. 19:00
AI171
Sokol V. Meziříčí - Bohunice
31 : 38
1.liga mladší dorostenci
8.4. 13:00
AJ100
Jičín - Sokol Nové Veselí
21 : 26
13.9. 17:00
AJ006
Jičín - Zubří
29 : 38
2.liga mladší dorostenci - Č
18.3. 14:30
AK090
Loko Louny - Náchod
39 : 36
10.3. 15:00
AK078
Náchod - Sokol Vršovice
30 : 28
12.11. 15:30
AK050
1.HC Pardubice - Lokomotiva Vršovice
31 : 19
2.liga mladší dorostenci - JM
12.5. 15:00
ALA132
TJ D.Cerekev - SKKP Handball Brno B
21 : 39
4.11. 15:00
ALA045
TJ D.Cerekev - Nové Bránice
32 : 30
Český pohár mužů
3.9. 16:30
AM007
Sokol Žďár n. S. - 1.HC Pardubice
34 : 37
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Libčice n. Vlt. - VŠ Plzeň
30 : 17
video
online
Č.Budějovice - Košutka
39 : 21
video
online
H.Brod - Zruč n.S.
36 : 26
video
online
L.Vršovice - Třeboň
17 : 25
video
online
TJ Lokomotiva Plzeň - Sokol Žďár n. S.
28 : 28
video
online
Praha 4 - Sezimovo Ústí
33 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Libčice n. Vlt.
22
17
1
4
594 : 495
35
2
Třeboň
22
16
3
3
625 : 557
35
3
Sokol Žďár n. S.
22
14
3
5
633 : 562
31
4
Košutka
22
13
2
7
610 : 542
28
5
Č.Budějovice
22
12
2
8
656 : 591
26
6
Praha 4
22
11
3
8
635 : 602
25
7
TJ Lokomotiva Plzeň
22
11
1
10
645 : 600
23
8
VŠ Plzeň
22
10
1
11
603 : 598
21
9
H.Brod
22
5
3
14
573 : 639
13
10
Sezimovo Ústí
22
5
0
17
496 : 593
10
11
Zruč n.S.
22
5
0
17
498 : 625
10
12
L.Vršovice
22
3
1
18
458 : 622
7
Tabulka střelců
Zdeněk Kubík
TJ Jiskra Třeboň
167
Jan Bejvl
HK Slavia VŠ Plzeň
161
Stanislav Rezek
Jiskra Havlíčkův Brod
147
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeněk Kubík
TJ Jiskra Třeboň
51
Martin Půta
SK Praha 4
36
Jan Bejvl
HK Slavia VŠ Plzeň
29
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Fronk
TJ Košutka
44
Tomáš Zich
Jiskra Havlíčkův Brod
42
Pavel Brožek
Sp.MAS Sezimovo Ústí
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.