Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
Rozpis soutěže
2.liga CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Petr Halada
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1972
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.7.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
12.5. 15:00
AB128
HC Zlín - HK Bystřice p.H.
30 : 23
14.4. 16:00
AB105
Náchod - Jičín B
31 : 30
25.2. 11:00
AB076
Házená L.Hustopeče - Velká Bystřice
33 : 22
17.2. 17:00
AB068
Dvůr Králové - Náchod
17 : 18
29.10. 17:00
AB039
Jičín B - Náchod
30 : 29
24.9. 14:00
AB015
Házená L.Hustopeče - Dvůr Králové
36 : 23
2 liga muži JZČ
29.4. 17:00
AC117
Libčice n. Vlt. - Košutka
17 : 22
15.10. 17:00
AC031
H.Brod - VŠ Plzeň
24 : 31
2.liga muži SVČ
14.4. 18:00
AD105
Náchod B - 1.HC Pardubice
19 : 28
3.3. 10:00
AD083
Dukla B - 1.HC Pardubice
36 : 25
1.liga starší dorostenci
3.3. 14:00
AG083
Dukla - Jičín
27 : 22
18.10. 18:30
AG039
Jičín - Talent Plzeň
24 : 26
2.liga starší dorostenci - M
12.5. 19:00
AI202
Zlín - Žeravice
30 : 20
17.11. 18:00
AI080
Zlín - Bohunice
37 : 19
1.liga mladší dorostenci
3.3. 12:00
AJ083
Dukla - Jičín
33 : 22
18.10. 16:30
AJ039
Jičín - Talent Plzeň A
33 : 24
2.liga mladší dorostenci - Č
14.4. 13:00
AK105
Náchod - 1.HC Pardubice
38 : 25
15.10. 13:00
AK031
Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Šťáhlavy
24 : 27
1.liga ženy
8.5. 16:00
AR115
S.Vršovice - Zlín B
37 : 19
22.4. 16:00
AR103
S.Vršovice - HC Plzeň
36 : 29
7.4. 13:00
AR093
Sokol V. Meziříčí - Zlín B
34 : 28
17.11. 16:00
AR049
Zlín B - S.Vršovice
42 : 23
12.11. 16:00
AR043
S.Vršovice - Kobylisy
33 : 29
15.10. 15:00
AR022
H.Brod - Zlín B
28 : 26
7.10. 11:00
AR014
HK Ivančice - Sokol V. Meziříčí
26 : 19
2.liga ženy - západ
11.2. 15:00
AS069
Kobylisy B - Ústí n.L.
28 : 17
1.liga starší dorostenky - západ
8.5. 18:00
AUA115
S.Vršovice - Slavoj Žirovnice
23 : 26
22.4. 18:00
AUA103
S.Vršovice - Házená J.Hradec
15 : 33
12.11. 18:00
AUA043
S.Vršovice - Kobylisy
25 : 24
1.liga starší dorostenky - východ
7.10. 09:00
AUB014
HK Ivančice - Sokol V. Meziříčí
35 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.liga CD-baráž - výsledky
video
online
Dukla B - Libčice n. Vlt.
19.5. 00:00
video
online
Libčice n. Vlt. - Dukla B
26.5. 00:00
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.