Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
Rozpis soutěže
2.liga muži - JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Jaroslav Hanych
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1992
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2022
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
12.5. 15:00
AE128
Maloměřice - SKKP Brno B
44 : 27
18.3. 17:00
AE085
Telnice - Napajedla
31 : 26
24.2. 17:00
AE078
Sokol V. Meziříčí - TJ D.Cerekev
23 : 17
12.11. 17:00
AE052
Telnice - Sokol V. Meziříčí
29 : 23
29.10. 17:00
AE040
SKKP Brno B - TJ D.Cerekev
31 : 27
30.9. 17:00
AE024
Sokol V. Meziříčí - Juliánov
29 : 18
23.9. 17:00
AE015
Ivančice - SK Kuřim
30 : 26
9.9. 11:00
AE005
Maloměřice - Telnice
44 : 26
1.liga starší dorostenci
12.10. 18:00
AG034
Sokol Nové Veselí - Jičín
30 : 25
2.liga starší dorostenci - M
26.5. 12:30
AI221
Sokol Juliánov - TJ Sokol Centrum Haná
17 : 36
6.5. 14:00
AI197
Sokol Sokolnice - Sokol V. Meziříčí
44 : 21
5.5. 10:30
AI196
Sokol Telnice - Vsetín
28 : 34
17.3. 17:00
AI145
Sokol Telnice - Rožnov p.R.
44 : 33
10.3. 15:00
AI230
Sokol Telnice - Zlín
22 : 37
24.2. 15:00
AI136
Sokol V. Meziříčí - Vsetín
34 : 38
10.2. 19:00
AI239
Sokol V. Meziříčí - TJ Sokol Horka n.M.
41 : 35
9.12. 14:00
AI099
Sokol Sokolnice - Zlín
20 : 44
12.11. 15:00
AI070
Sokol Telnice - Litovel
38 : 32
30.9. 19:00
AI032
Sokol V. Meziříčí - Sokol Juliánov
43 : 31
1.liga mladší dorostenci
5.5. 17:00
AJ121
Sokol Žďár n. S. - Kopřivnice
35 : 22
14.10. 14:45
AJ034
Sokol Nové Veselí - Jičín
38 : 20
14.10. 12:45
AJ033
Sokol Žďár n. S. - Zubří
25 : 36
2.liga mladší dorostenci - JM
12.5. 11:00
ALA128
Maloměřice - SKKP Handball Brno A
32 : 25
18.11. 15:00
ALA059
HK Ivančice - SKKP Handball Brno A
38 : 32
24.9. 17:30
ALA018
SKKP Handball Brno A - Nové Bránice
27 : 32
23.9. 15:00
ALA015
HK Ivančice - SKKP Handball Brno B
24 : 54
9.9. 09:00
ALA005
Maloměřice - Nové Bránice
20 : 39
Jihomoravská liga mužů
23.9. 18:45
LA009
HK Ivančice B - Uh. Hradiště
40 : 25
Jihomoravská liga st. žáků
26.5. 10:45
LF180
Juliánov - SK Kuřim A
7 : 37
13.5. 12:30
LF165
Sokolnice - Juliánov
32 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Libčice n. Vlt. - VŠ Plzeň
30 : 17
video
online
Č.Budějovice - Košutka
39 : 21
video
online
H.Brod - Zruč n.S.
36 : 26
video
online
L.Vršovice - Třeboň
17 : 25
video
online
TJ Lokomotiva Plzeň - Sokol Žďár n. S.
28 : 28
video
online
Praha 4 - Sezimovo Ústí
33 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Libčice n. Vlt.
22
17
1
4
594 : 495
35
2
Třeboň
22
16
3
3
625 : 557
35
3
Sokol Žďár n. S.
22
14
3
5
633 : 562
31
4
Košutka
22
13
2
7
610 : 542
28
5
Č.Budějovice
22
12
2
8
656 : 591
26
6
Praha 4
22
11
3
8
635 : 602
25
7
TJ Lokomotiva Plzeň
22
11
1
10
645 : 600
23
8
VŠ Plzeň
22
10
1
11
603 : 598
21
9
H.Brod
22
5
3
14
573 : 639
13
10
Sezimovo Ústí
22
5
0
17
496 : 593
10
11
Zruč n.S.
22
5
0
17
498 : 625
10
12
L.Vršovice
22
3
1
18
458 : 622
7
Tabulka střelců
Zdeněk Kubík
TJ Jiskra Třeboň
167
Jan Bejvl
HK Slavia VŠ Plzeň
161
Stanislav Rezek
Jiskra Havlíčkův Brod
147
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeněk Kubík
TJ Jiskra Třeboň
51
Martin Půta
SK Praha 4
36
Jan Bejvl
HK Slavia VŠ Plzeň
29
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Fronk
TJ Košutka
44
Tomáš Zich
Jiskra Havlíčkův Brod
42
Pavel Brožek
Sp.MAS Sezimovo Ústí
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.