Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Jaroslav Hanych
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1992
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2022
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
12.5. 15:00
AE128
Maloměřice - SKKP Brno B
44 : 27
18.3. 17:00
AE085
Telnice - Napajedla
31 : 26
24.2. 17:00
AE078
Sokol V. Meziříčí - TJ D.Cerekev
23 : 17
12.11. 17:00
AE052
Telnice - Sokol V. Meziříčí
29 : 23
29.10. 17:00
AE040
SKKP Brno B - TJ D.Cerekev
31 : 27
30.9. 17:00
AE024
Sokol V. Meziříčí - Juliánov
29 : 18
23.9. 17:00
AE015
Ivančice - SK Kuřim
30 : 26
9.9. 11:00
AE005
Maloměřice - Telnice
44 : 26
1.liga starší dorostenci
12.10. 18:00
AG034
Sokol Nové Veselí - Jičín
30 : 25
2.liga starší dorostenci - M
26.5. 12:30
AI221
Sokol Juliánov - TJ Sokol Centrum Haná
17 : 36
6.5. 14:00
AI197
Sokol Sokolnice - Sokol V. Meziříčí
44 : 21
5.5. 10:30
AI196
Sokol Telnice - Vsetín
28 : 34
17.3. 17:00
AI145
Sokol Telnice - Rožnov p.R.
44 : 33
10.3. 15:00
AI230
Sokol Telnice - Zlín
22 : 37
24.2. 15:00
AI136
Sokol V. Meziříčí - Vsetín
34 : 38
10.2. 19:00
AI239
Sokol V. Meziříčí - TJ Sokol Horka n.M.
41 : 35
9.12. 14:00
AI099
Sokol Sokolnice - Zlín
20 : 44
12.11. 15:00
AI070
Sokol Telnice - Litovel
38 : 32
30.9. 19:00
AI032
Sokol V. Meziříčí - Sokol Juliánov
43 : 31
1.liga mladší dorostenci
5.5. 17:00
AJ121
Sokol Žďár n. S. - Kopřivnice
35 : 22
14.10. 14:45
AJ034
Sokol Nové Veselí - Jičín
38 : 20
14.10. 12:45
AJ033
Sokol Žďár n. S. - Zubří
25 : 36
2.liga mladší dorostenci - JM
12.5. 11:00
ALA128
Maloměřice - SKKP Handball Brno A
32 : 25
18.11. 15:00
ALA059
HK Ivančice - SKKP Handball Brno A
38 : 32
24.9. 17:30
ALA018
SKKP Handball Brno A - Nové Bránice
27 : 32
23.9. 15:00
ALA015
HK Ivančice - SKKP Handball Brno B
24 : 54
9.9. 09:00
ALA005
Maloměřice - Nové Bránice
20 : 39
Jihomoravská liga mužů
23.9. 18:45
LA009
HK Ivančice B - Uh. Hradiště
40 : 25
Jihomoravská liga st. žáků
26.5. 10:45
LF180
Juliánov - SK Kuřim A
7 : 37
13.5. 12:30
LF165
Sokolnice - Juliánov
32 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Maloměřice - SKKP Handball Brno A
32 : 25
video
online
HK Ivančice - Nové Bránice
37 : 30
video
online
TJ D.Cerekev - SKKP Handball Brno B
21 : 39
video
online
Napajedla - Bohunice
40 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SKKP Handball Brno B
18
17
0
1
748 : 379
34
2
Napajedla
18
16
0
2
637 : 466
32
3
Újezd u Brna
18
15
0
3
672 : 538
30
4
TJ D.Cerekev
18
11
0
7
538 : 488
22
5
HK Ivančice
18
10
0
8
590 : 565
20
6
Bohunice
18
7
1
10
492 : 614
15
7
Nové Bránice
18
6
1
11
516 : 529
13
8
Sokol Juliánov
18
3
0
15
441 : 638
6
9
SKKP Handball Brno A
18
2
0
16
526 : 659
4
10
Maloměřice
18
2
0
16
409 : 693
4
Tabulka střelců
Tomáš Kachlík
Sokol Újezd u Brna
195
Martin Slaný
HK Ivančice
171
Matěj Schoř
Sokol Nové Bránice
130
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Schoř
Sokol Nové Bránice
25
Robin Žaloudek
HK Ivančice
17
Marek Vogt
SKKP Handball Brno A
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Mangl
TJ Dolní Cerekev
44
Lukáš Kubický
SKKP Handball Brno A
44
Tomáš Zoufalý
Sokol Nové Bránice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.