Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Luboš Pavlíček
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1984
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
29.4. 18:00
AA167
HC ROBE Zubří - M.A.T. Plzeň
26 : 24
15.4. 18:00
AA137
HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
30 : 25
30.3. 18:00
AA127
Kopřivnice - HBC Ronal Jičín
30 : 23
24.3. 18:00
AA122
SKKP Handball Brno - Sokol Nové Veselí
20 : 29
10.3. 18:00
AA112
HC ROBE Zubří - M.A.T. Plzeň
24 : 23
3.3. 16:00
AA103
Kopřivnice - HK FCC Město Lovosice
28 : 29
10.2. 17:00
AA089
HK FCC Město Lovosice - Sokol Nové Veselí
40 : 22
3.12. 19:00
AA062
HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
22 : 21
25.11. 18:00
AA055
Kopřivnice - Cement Hranice
32 : 31
18.11. 18:00
AA052
HBC Strakonice 1921 - M.A.T. Plzeň
25 : 31
14.10. 17:00
AA034
Sokol Nové Veselí - HBC Ronal Jičín
24 : 24
4.10. 18:30
AA026
HK FCC Město Lovosice - M.A.T. Plzeň
25 : 30
30.9. 16:30
AA020
Dukla Praha - HC ROBE Zubří
23 : 20
2.liga muži EF-baráž
19.5. 18:00
AEF001
Maloměřice - TJ SOGOS Holešov
38 : 22
2.liga muži SM
21.4. 14:00
AF111
Sokol Ostrava - Vsetín
27 : 33
29.10. 15:00
AF041
Sokol Ostrava - Žeravice
27 : 16
1.liga starší dorostenci
21.4. 10:00
AG111
Sokol Ostrava - Sokol Nové Veselí
17 : 24
29.10. 17:00
AG041
Sokol Ostrava - TJ Sokol Šťáhlavy
27 : 38
2.liga mladší dorostenci - SM
21.4. 12:00
ALB111
Sokol Ostrava - Hranice
31 : 30
29.10. 13:00
ALB041
Sokol Ostrava - Žeravice
30 : 30
Český pohár mužů
20.12. 17:00
AM084
Cement Hranice - HK FCC Město Lovosice
23 : 30
17.11. 18:00
AM074
MHK Karviná - SKKP Handball Brno
24 : 29
1.liga ženy
28.4. 15:00
AR112
Kunovice - Otrokovice
23 : 30
2.liga mladší dorostenky - východ
28.4. 13:00
AVB112
Kunovice - Karviná
46 : 33
7.4. 16:00
AVB092
Karviná - Poruba
35 : 44
MOL liga žen
24.2. 17:30
AW132
Zora Olomouc - SHK Veselí n.M.
25 : 24
17.2. 18:00
AW126
Sokol Poruba - HC Zlín
27 : 21
26.1. 17:30
AW102
Zora Olomouc - ŠŠK Prešov
20 : 13
14.1. 17:00
AW087
HC Zlín - Zora Olomouc
26 : 28
8.10. 18:00
AW035
HC Zlín - Sokol Poruba
18 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga Play-off 1-8-čtvrtfinále - výsledky
video
online
M.A.T. Plzeň - Dukla Praha
22 : 21
video
online
HK FCC Město Lovosice - Kopřivnice
31 : 28
video
online
HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
28 : 23
video
online
HCB Karviná - HBC Ronal Jičín
29 : 19
video
online
HCB Karviná - HBC Ronal Jičín
28 : 26
video
online
M.A.T. Plzeň - Dukla Praha
24 : 23
video
online
HK FCC Město Lovosice - Kopřivnice
30 : 25
video
online
HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
30 : 25
video
online
Dukla Praha - M.A.T. Plzeň
24 : 25
video
online
Pepino SKP Frýdek-Místek - HC ROBE Zubří
24 : 25
video
online
Kopřivnice - HK FCC Město Lovosice
36 : 27
video
online
HBC Ronal Jičín - HCB Karviná
25 : 26
video
online
Dukla Praha - M.A.T. Plzeň
22.4. 16:30
video
online
Pepino SKP Frýdek-Místek - HC ROBE Zubří
22.4. 17:00
video
online
Kopřivnice - HK FCC Město Lovosice
30 : 33
video
online
HBC Ronal Jičín - HCB Karviná
22.4. 18:00
video
online
HK FCC Město Lovosice - Kopřivnice
25.4. 18:00
video
online
M.A.T. Plzeň - Dukla Praha
25.4. 18:00
video
online
HCB Karviná - HBC Ronal Jičín
25.4. 18:00
video
online
HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
25.4. 18:00
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.