Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga Play-off 1-8-čtvrtfinále
Extraliga nadstavba 9-12
Extraliga Play-off 1-4 - semifinále
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga Play-off 1-2 -finále
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Tomáš Fiala
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1989
Typ licence
Licence B
Platnost licence
25.9.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladší dorostenci - SM
16.9. 12:00
ALB007
Rožnov p.R. - HC Zubří B
34 : 31
Český pohár mužů
2.9. 15:00
AM029
Trnávka - Rožnov p.R.
19 : 32
2.liga ženy - východ
14.10. 18:30
AT012
Karviná - Hodonín B
14 : 27
1.liga starší dorostenky - východ
10.3. 11:00
AUB089
Poruba - Sokol V. Meziříčí
26 : 16
17.2. 16:00
AUB069
HC Hlučín - HK Ivančice
18 : 40
2.liga mladší dorostenky - východ
8.4. 14:00
AVB096
Zábřeh - TJ Nový Jičín
39 : 18
7.4. 14:00
AVB095
1.SC Bohumín - Kunovice
26 : 39
3.3. 17:00
AVB084
TJ Nový Jičín - Kunovice
18 : 33
5.11. 14:00
AVB042
Zábřeh - 1.SC Bohumín
42 : 27
14.10. 16:30
AVB024
Karviná - HK Hodonín
24 : 22
17.9. 16:00
AVB004
Poruba - Zábřeh
28 : 32
MSL Muži sk. I.
2.6. 16:00
NAA030
Krmelín - Hlučín
25 : 18
MSL Muži sk. II.
13.5. 10:30
NAB011
Trnávka - Paskov
32 : 12
MSL Muži sk. C
24.9. 14:00
N_AC007
Veselá - Droždín
23 : 17
MSL Starší žáci sk. A
2.6. 14:30
N_B059
Krmelín - Kopřivnice
20 : 21
12.11. 13:30
N_B030
Polanka - Karviná A
16 : 35
MSL Starší žáci sk. B
26.5. 10:00
N_C056
SK Opava - Nový Jičín
21 : 19
28.4. 10:00
N_C044
SK Opava - Klimkovice
30 : 24
14.10. 10:00
N_C018
SK Opava - Třinec
28 : 17
7.10. 10:00
N_C014
SK Opava - Klimkovice
31 : 24
MSL Mladší žáci sk. A
12.11. 15:00
N_D030
Polanka - Karviná A
32 : 26
MSL Mladší žáci sk. B
13.5. 12:15
N_E049
Trnávka A - Fr.-Místek B
14 : 26
MSL Mladší žáci sk. C
2.6. 13:00
N_F059
Krmelín - Trnávka B
40 : 20
13.5. 09:00
N_F049
Trnávka B - Hlučín
15 : 28
MSL Ženy
23.9. 10:00
N_I006
Ostrava - L.Zubří
18 : 32
MSL Starší žačky
2.6. 17:30
N_J079
Sokol Krmelín - Karviná
17 : 25
ZL mladší žactvo I
15.4. 08:00
ZA059
Zubří A_ch - Zlín C_ch
23 : 27
ZL mladší žactvo II
15.4. 09:30
ZB126
Zubří B_ch - Zlín B_d
18 : 26
ZL starší žáci
15.4. 11:00
ZC096
Zubří - Bystřice p.H.
29 : 14
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
Pepino SKP Frýdek-Místek - Kopřivnice
27 : 28
video
online
Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek
34 : 30
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK FCC Město Lovosice
203
Marek Monczka
HCB Karviná
186
Václav Klimt
HK FCC Město Lovosice
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Monczka
HCB Karviná
71
Martin Mošovský
HBC Strakonice 1921
54
Martin Hrstka
HC ROBE Zubří
50
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Zbránek
HCB Karviná
66
Jakub Šindelář
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
64
Dalibor Mynář
KH Kopřivnice
62
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.