Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga Play-off 1-8-čtvrtfinále
Extraliga nadstavba 9-12
Extraliga Play-off 1-4 - semifinále
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga Play-off 1-2 -finále
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Radek Mohyla
Mateřský klub
SKH Polanka n.O.
Rok narození
1990
Typ licence
Licence A
Platnost licence
14.7.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
19.5. 15:00
AA192
Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek
34 : 30
28.4. 17:00
AA157
Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921
32 : 15
21.4. 18:00
AA142
HBC Ronal Jičín - HCB Karviná
25 : 26
15.4. 15:30
AA140
M.A.T. Plzeň - Dukla Praha
24 : 23
24.3. 18:00
AA125
HC ROBE Zubří - HK FCC Město Lovosice
31 : 21
10.3. 17:00
AA109
SKKP Handball Brno - Kopřivnice
29 : 34
4.3. 10:30
AA104
HCB Karviná - Pepino SKP Frýdek-Místek
27 : 22
10.2. 18:00
AA086
HC ROBE Zubří - Dukla Praha
29 : 28
17.12. 10:30
AA078
M.A.T. Plzeň - Sokol Nové Veselí
26 : 22
16.12. 18:00
AA074
HBC Ronal Jičín - HBC Strakonice 1921
34 : 24
3.12. 19:00
AA065
SKKP Handball Brno - M.A.T. Plzeň
30 : 35
18.11. 18:00
AA051
HC ROBE Zubří - HCB Karviná
33 : 26
24.9. 17:00
AA016
Pepino SKP Frýdek-Místek - SKKP Handball Brno
27 : 28
9.9. 19:00
AA006
HBC Ronal Jičín - HC ROBE Zubří
23 : 24
1.liga starší dorostenci
29.4. 15:00
AG117
HCB Karviná - Zubří
35 : 34
1.liga mladší dorostenci
29.4. 13:00
AJ117
Karviná - Zubří
21 : 40
Český pohár mužů
28.1. 15:00
AM088
HCB Karviná - M.A.T. Plzeň
21 : 33
27.1. 19:00
AM086
Sokol Nové Veselí - M.A.T. Plzeň
22 : 29
6.12. 18:00
AM078
HCB Karviná - SKKP Handball Brno
38 : 35
18.10. 17:30
AM067
Sokol Ostrava - HCB Karviná
16 : 39
Žákovská liga starších žaček
8.4. 15:00
AP174
HC Zlín - Sokol Poruba
26 : 25
8.4. 14:00
AP173
DHC Plzeň - Otrokovice
19 : 8
8.4. 12:30
AP172
Sokol Poruba - DHC Plzeň
14 : 20
2.liga ženy - východ
8.4. 16:30
AT044
Poruba B - Karviná
36 : 20
29.10. 13:00
AT018
Poruba B - Hodonín B
31 : 36
1.liga starší dorostenky 1-4
22.5. 18:00
AUF002
Poruba - DHK Baník Most
17 : 31
MOL liga žen
28.3. 17:00
AW158
HC Zlín - SHK Veselí n.M.
27 : 31
3.2. 16:00
AW109
HK Hodonín - Zora Olomouc
20 : 38
6.1. 15:00
AW080
SHK Veselí n.M. - ŠŠK Prešov
25 : 20
14.11. 18:00
AW062
Sokol Poruba - Trenčín
24 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
Pepino SKP Frýdek-Místek - Kopřivnice
27 : 28
video
online
Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek
34 : 30
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK FCC Město Lovosice
203
Marek Monczka
HCB Karviná
186
Václav Klimt
HK FCC Město Lovosice
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Monczka
HCB Karviná
71
Martin Mošovský
HBC Strakonice 1921
54
Martin Hrstka
HC ROBE Zubří
50
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Zbránek
HCB Karviná
66
Jakub Šindelář
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
64
Dalibor Mynář
KH Kopřivnice
62
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.