Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga Play-off 1-8-čtvrtfinále
Extraliga nadstavba 9-12
Extraliga Play-off 1-4 - semifinále
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga Play-off 1-2 -finále
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Pavel Friedel
Mateřský klub
SKH Polanka n.O.
Rok narození
1988
Typ licence
Licence A
Platnost licence
14.7.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladší dorostenci - JM
1.10. 09:00
ALA019
Napajedla - Nové Bránice
35 : 19
2.liga mladší dorostenci - SM
13.5. 18:00
ALB131
TJ Nový Jičín - Velká Bystřice
31 : 45
12.5. 12:00
ALB127
Rožnov p.R. - HBC Olomouc
33 : 30
7.4. 13:00
ALB101
Zlín - TJ Nový Jičín
56 : 17
24.3. 15:30
ALB095
Velká Bystřice - HC Zubří B
48 : 29
10.3. 09:30
ALB115
Rožnov p.R. - Zlín
40 : 38
25.11. 10:00
ALB063
Sokol Ostrava - Házená Uničov
34 : 17
29.10. 13:00
ALB041
Sokol Ostrava - Žeravice
30 : 30
1.liga ženy
20.5. 15:00
AR131
Otrokovice - Kobylisy
29 : 33
25.2. 12:00
AR075
Zlín B - DHC Plzeň
26 : 37
17.9. 15:00
AR002
Otrokovice - H.Brod
32 : 23
2.liga ženy - východ
22.4. 15:30
AT051
Karviná - Olomouc
23 : 35
1.liga starší dorostenky - východ
8.4. 17:00
AUB095
HC Hlučín - SHK Veselí n.M.
15 : 36
25.2. 10:00
AUB075
Zlín - Ostrava Zábřeh
36 : 23
17.2. 16:00
AUB069
HC Hlučín - HK Ivančice
18 : 40
17.9. 17:00
AUB002
TJ Jiskra Otrokovice - Olomouc
23 : 31
1.liga mladší dorostenky
20.5. 13:00
AV131
TJ Jiskra Otrokovice - Háje
20 : 19
25.2. 14:00
AV075
Zlín - DHC Plzeň
23 : 22
17.9. 13:00
AV002
TJ Jiskra Otrokovice - Olomouc
31 : 21
2.liga mladší dorostenky - východ
13.5. 16:00
AVB124
TJ Nový Jičín - HK Hodonín
13 : 25
22.4. 13:30
AVB105
Karviná - Bohunice
28 : 28
17.11. 14:00
AVB054
1.SC Bohumín - SK Žeravice
18 : 28
MOL liga žen
3.3. 17:00
AW139
HK Hodonín - HC Zlín
23 : 23
MSL Muži sk. II.
6.5. 16:00
NAB010
Paskov - Třinec
28 : 31
MSL Muži sk. B
16.9. 09:00
N_AB005
Orlová - Třinec
24 : 24
MSL Mladší žačky
6.5. 14:00
N_K061
Paskov - Karviná
9 : 23
ZL mladší žactvo I
4.3. 13:30
ZA046
Vsetín_ch - Zlín A_d
13 : 24
ZL mladší žactvo II
1.10. 13:00
ZB022
Napajedla_ch - Zlín B_d
17 : 9
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
Pepino SKP Frýdek-Místek - Kopřivnice
27 : 28
video
online
Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek
34 : 30
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK FCC Město Lovosice
203
Marek Monczka
HCB Karviná
186
Václav Klimt
HK FCC Město Lovosice
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Monczka
HCB Karviná
71
Martin Mošovský
HBC Strakonice 1921
54
Martin Hrstka
HC ROBE Zubří
50
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Zbránek
HCB Karviná
66
Jakub Šindelář
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
64
Dalibor Mynář
KH Kopřivnice
62
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.