Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Pavel Friedel
Mateřský klub
SKH Polanka n.O.
Rok narození
1988
Typ licence
Licence A
Platnost licence
14.7.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
2.12. 18:00
AA063
HBC Strakonice 1921 - HK FCC Město Lovosice
21 : 36
1.liga muži
28.4. 17:00
AB115
Tatran Litovel - HC Zlín
34 : 23
7.4. 15:00
AB101
HC Zlín - Náchod
26 : 20
24.3. 17:30
AB095
Velká Bystřice - HK Bystřice p.H.
20 : 28
10.9. 14:00
AB004
Házená L.Hustopeče - Chodov
27 : 31
2.liga muži JM
1.10. 11:00
AE019
Napajedla - Telnice
30 : 28
2.liga muži SM
12.5. 16:00
AF127
Rožnov p.R. - HBC Olomouc
34 : 26
18.3. 15:00
AF088
Pepino SKP F-M B - Žeravice
31 : 26
10.3. 11:30
AF115
Rožnov p.R. - Pepino SKP F-M B
29 : 29
4.3. 17:00
AF080
Vsetín - TJ SOGOS Holešov
29 : 28
25.11. 12:00
AF063
Sokol Ostrava - Uničov A
29 : 31
29.10. 15:00
AF041
Sokol Ostrava - Žeravice
27 : 16
1.liga starší dorostenci
19.5. 14:00
AG101
Pepino SKP Frýdek-Místek - Talent Plzeň
27 : 28
15.4. 15:00
AG104
HCB Karviná - Pepino SKP Frýdek-Místek
36 : 26
18.3. 13:00
AG088
Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Šťáhlavy
37 : 24
26.11. 17:00
AG062
Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
30 : 21
25.11. 14:00
AG063
Sokol Ostrava - HK Lovosice
18 : 50
19.11. 15:00
AG058
HCB Karviná - Sokol Ostrava
49 : 28
29.10. 17:00
AG041
Sokol Ostrava - TJ Sokol Šťáhlavy
27 : 38
24.9. 15:00
AG014
HCB Karviná - Sokol Nové Veselí
22 : 41
2.liga starší dorostenci - M
12.5. 14:00
AI201
Rožnov p.R. - Bohunice
30 : 27
7.4. 17:00
AI167
Zlín - Sokol V. Meziříčí
44 : 11
4.3. 15:00
AI138
Vsetín - Sokol Juliánov
42 : 24
4.11. 15:00
AI060
Litovel - Sokol Sokolnice
41 : 23
1.liga mladší dorostenci
19.5. 12:00
AJ101
Pepino SKP F-M - Talent Plzeň A
38 : 29
15.4. 13:00
AJ104
Karviná - Pepino SKP F-M
33 : 34
18.3. 11:00
AJ088
Pepino SKP F-M - Sokol Žďár n. S.
33 : 26
26.11. 15:00
AJ062
Zubří - Pepino SKP F-M
30 : 23
19.11. 13:00
AJ058
Karviná - Liberec
33 : 29
24.9. 13:00
AJ014
Karviná - Sokol Nové Veselí
21 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
HK FCC Město Lovosice - HBC Strakonice 1921
38 : 31
video
online
M.A.T. Plzeň - SKKP Handball Brno
30 : 26
video
online
HCB Karviná - Dukla Praha
28 : 28
video
online
Pepino SKP Frýdek-Místek - HC ROBE Zubří
24 : 29
video
online
Kopřivnice - HBC Ronal Jičín
30 : 23
video
online
Sokol Nové Veselí - Cement Hranice
26 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HC ROBE Zubří
22
17
1
4
604 : 553
35
2
HCB Karviná
22
13
3
6
642 : 606
29
3
HK FCC Město Lovosice
22
13
3
6
626 : 582
29
4
M.A.T. Plzeň
22
14
1
7
613 : 558
29
5
Dukla Praha
22
12
4
6
630 : 569
28
6
Kopřivnice
22
8
4
10
631 : 633
20
7
HBC Ronal Jičín
22
9
1
12
558 : 572
19
8
Pepino SKP Frýdek-Místek
22
9
1
12
579 : 611
19
9
Cement Hranice
22
8
1
13
581 : 592
17
10
Sokol Nové Veselí
22
7
1
14
539 : 565
15
11
SKKP Handball Brno
22
6
2
14
600 : 642
14
12
HBC Strakonice 1921
22
4
2
16
564 : 684
10
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.