Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Pavel Friedel
Mateřský klub
SKH Polanka n.O.
Rok narození
1988
Typ licence
Licence A
Platnost licence
14.7.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
2.12. 18:00
AA063
HBC Strakonice 1921 - HK FCC Město Lovosice
21 : 36
1.liga muži
28.4. 17:00
AB115
Tatran Litovel - HC Zlín
34 : 23
7.4. 15:00
AB101
HC Zlín - Náchod
26 : 20
24.3. 17:30
AB095
Velká Bystřice - HK Bystřice p.H.
20 : 28
10.9. 14:00
AB004
Házená L.Hustopeče - Chodov
27 : 31
2.liga muži JM
1.10. 11:00
AE019
Napajedla - Telnice
30 : 28
2.liga muži SM
12.5. 16:00
AF127
Rožnov p.R. - HBC Olomouc
34 : 26
18.3. 15:00
AF088
Pepino SKP F-M B - Žeravice
31 : 26
10.3. 11:30
AF115
Rožnov p.R. - Pepino SKP F-M B
29 : 29
4.3. 17:00
AF080
Vsetín - TJ SOGOS Holešov
29 : 28
25.11. 12:00
AF063
Sokol Ostrava - Uničov A
29 : 31
29.10. 15:00
AF041
Sokol Ostrava - Žeravice
27 : 16
1.liga starší dorostenci
19.5. 14:00
AG101
Pepino SKP Frýdek-Místek - Talent Plzeň
27 : 28
15.4. 15:00
AG104
HCB Karviná - Pepino SKP Frýdek-Místek
36 : 26
18.3. 13:00
AG088
Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Šťáhlavy
37 : 24
26.11. 17:00
AG062
Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
30 : 21
25.11. 14:00
AG063
Sokol Ostrava - HK Lovosice
18 : 50
19.11. 15:00
AG058
HCB Karviná - Sokol Ostrava
49 : 28
29.10. 17:00
AG041
Sokol Ostrava - TJ Sokol Šťáhlavy
27 : 38
24.9. 15:00
AG014
HCB Karviná - Sokol Nové Veselí
22 : 41
2.liga starší dorostenci - M
12.5. 14:00
AI201
Rožnov p.R. - Bohunice
30 : 27
7.4. 17:00
AI167
Zlín - Sokol V. Meziříčí
44 : 11
4.3. 15:00
AI138
Vsetín - Sokol Juliánov
42 : 24
4.11. 15:00
AI060
Litovel - Sokol Sokolnice
41 : 23
1.liga mladší dorostenci
19.5. 12:00
AJ101
Pepino SKP F-M - Talent Plzeň A
38 : 29
15.4. 13:00
AJ104
Karviná - Pepino SKP F-M
33 : 34
18.3. 11:00
AJ088
Pepino SKP F-M - Sokol Žďár n. S.
33 : 26
26.11. 15:00
AJ062
Zubří - Pepino SKP F-M
30 : 23
19.11. 13:00
AJ058
Karviná - Liberec
33 : 29
24.9. 13:00
AJ014
Karviná - Sokol Nové Veselí
21 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Jiskra Havlíčkův Brod - 1.HC Pardubice
18 : 27
video
online
Náchod - HSK Tygři Ústí n.L.
38 : 32
video
online
Loko Louny - Sokol Šťáhlavy
39 : 31
video
online
Sokol Vršovice - Házená Mělník
45 : 28
video
online
Lokomotiva Vršovice - Třeboň
28 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Náchod
20
17
0
3
726 : 572
34
2
Sokol Vršovice
20
16
1
3
711 : 523
33
3
Sokol Šťáhlavy
20
15
1
4
648 : 538
31
4
TJ Sokol Úvaly
20
14
0
6
683 : 626
28
5
Loko Louny
20
14
0
6
641 : 587
28
6
1.HC Pardubice
20
9
0
11
556 : 582
18
7
Třeboň
20
6
0
14
542 : 583
12
8
Lokomotiva Vršovice
20
5
1
14
557 : 650
11
9
Jiskra Havlíčkův Brod
20
4
1
15
542 : 625
9
10
HSK Tygři Ústí n.L.
20
4
0
16
571 : 701
8
11
Házená Mělník
20
4
0
16
535 : 725
8
Tabulka střelců
Jiří Fišer
TJ Náchod
205
Matěj Musil
HSK Tygři Ústí n.L.
184
Matěj Doležal
1.HC Pardubice
167
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Hrstka
Házená Mělník
31
Martin Havlíček
TJ Sokol Šťáhlavy
30
Jan Brabec
TJ Jiskra Třeboň
29
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Šimon Kubala
Jiskra Havlíčkův Brod
38
Lukáš Novohradský
TJ Náchod
34
Daniel Doškář
TJ Sokol Úvaly
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.