Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Pavel Friedel
Mateřský klub
SKH Polanka n.O.
Rok narození
1988
Typ licence
Licence A
Platnost licence
14.7.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
2.12. 18:00
AA063
HBC Strakonice 1921 - HK FCC Město Lovosice
21 : 36
1.liga muži
28.4. 17:00
AB115
Tatran Litovel - HC Zlín
34 : 23
7.4. 15:00
AB101
HC Zlín - Náchod
26 : 20
24.3. 17:30
AB095
Velká Bystřice - HK Bystřice p.H.
20 : 28
10.9. 14:00
AB004
Házená L.Hustopeče - Chodov
27 : 31
2.liga muži JM
1.10. 11:00
AE019
Napajedla - Telnice
30 : 28
2.liga muži SM
12.5. 16:00
AF127
Rožnov p.R. - HBC Olomouc
34 : 26
18.3. 15:00
AF088
Pepino SKP F-M B - Žeravice
31 : 26
10.3. 11:30
AF115
Rožnov p.R. - Pepino SKP F-M B
29 : 29
4.3. 17:00
AF080
Vsetín - TJ SOGOS Holešov
29 : 28
25.11. 12:00
AF063
Sokol Ostrava - Uničov A
29 : 31
29.10. 15:00
AF041
Sokol Ostrava - Žeravice
27 : 16
1.liga starší dorostenci
19.5. 14:00
AG101
Pepino SKP Frýdek-Místek - Talent Plzeň
27 : 28
15.4. 15:00
AG104
HCB Karviná - Pepino SKP Frýdek-Místek
36 : 26
18.3. 13:00
AG088
Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Šťáhlavy
37 : 24
26.11. 17:00
AG062
Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
30 : 21
25.11. 14:00
AG063
Sokol Ostrava - HK Lovosice
18 : 50
19.11. 15:00
AG058
HCB Karviná - Sokol Ostrava
49 : 28
29.10. 17:00
AG041
Sokol Ostrava - TJ Sokol Šťáhlavy
27 : 38
24.9. 15:00
AG014
HCB Karviná - Sokol Nové Veselí
22 : 41
2.liga starší dorostenci - M
12.5. 14:00
AI201
Rožnov p.R. - Bohunice
30 : 27
7.4. 17:00
AI167
Zlín - Sokol V. Meziříčí
44 : 11
4.3. 15:00
AI138
Vsetín - Sokol Juliánov
42 : 24
4.11. 15:00
AI060
Litovel - Sokol Sokolnice
41 : 23
1.liga mladší dorostenci
19.5. 12:00
AJ101
Pepino SKP F-M - Talent Plzeň A
38 : 29
15.4. 13:00
AJ104
Karviná - Pepino SKP F-M
33 : 34
18.3. 11:00
AJ088
Pepino SKP F-M - Sokol Žďár n. S.
33 : 26
26.11. 15:00
AJ062
Zubří - Pepino SKP F-M
30 : 23
19.11. 13:00
AJ058
Karviná - Liberec
33 : 29
24.9. 13:00
AJ014
Karviná - Sokol Nové Veselí
21 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Maloměřice - SKKP Handball Brno A
32 : 25
video
online
HK Ivančice - Nové Bránice
37 : 30
video
online
TJ D.Cerekev - SKKP Handball Brno B
21 : 39
video
online
Napajedla - Bohunice
40 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SKKP Handball Brno B
18
17
0
1
748 : 379
34
2
Napajedla
18
16
0
2
637 : 466
32
3
Újezd u Brna
18
15
0
3
672 : 538
30
4
TJ D.Cerekev
18
11
0
7
538 : 488
22
5
HK Ivančice
18
10
0
8
590 : 565
20
6
Bohunice
18
7
1
10
492 : 614
15
7
Nové Bránice
18
6
1
11
516 : 529
13
8
Sokol Juliánov
18
3
0
15
441 : 638
6
9
SKKP Handball Brno A
18
2
0
16
526 : 659
4
10
Maloměřice
18
2
0
16
409 : 693
4
Tabulka střelců
Tomáš Kachlík
Sokol Újezd u Brna
195
Martin Slaný
HK Ivančice
171
Matěj Schoř
Sokol Nové Bránice
130
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Schoř
Sokol Nové Bránice
25
Robin Žaloudek
HK Ivančice
17
Marek Vogt
SKKP Handball Brno A
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Mangl
TJ Dolní Cerekev
44
Lukáš Kubický
SKKP Handball Brno A
44
Tomáš Zoufalý
Sokol Nové Bránice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.