Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Jiří Dvořák
Mateřský klub
1.HC Pardubice
Rok narození
1970
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.7.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
8.4. 17:00
AB100
Jičín B - S.Vršovice
30 : 25
10.3. 17:30
AB078
Náchod - S.Vršovice
36 : 30
18.11. 16:00
AB057
Náchod - Chodov
29 : 36
10.9. 17:00
AB006
Jičín B - HK Bystřice p.H.
21 : 24
2 liga muži JZČ
28.4. 19:00
AC120
Sokol Žďár n. S. - Sezimovo Ústí
36 : 20
3.3. 17:00
AC079
H.Brod - Praha 4
28 : 28
2.liga muži SVČ
18.11. 18:00
AD057
Náchod B - Dukla B
30 : 37
2.liga muži JM
4.11. 17:00
AE045
TJ D.Cerekev - Telnice
37 : 31
1.liga starší dorostenci
28.4. 14:45
AG119
Sokol Nové Veselí - Dukla
23 : 26
8.4. 15:00
AG100
Jičín - Sokol Nové Veselí
28 : 29
13.9. 19:00
AG006
Jičín - Zubří
22 : 36
2.liga starší dorostenci Č
16.12. 17:00
AH107
Náchod - 1.HK Dvůr Králové
24 : 18
2.12. 17:00
AH092
Náchod - Chodov
30 : 35
22.10. 15:00
AH118
1.HK Dvůr Králové - Loko Louny
24 : 29
1.liga mladší dorostenci
8.4. 13:00
AJ100
Jičín - Sokol Nové Veselí
21 : 26
13.9. 17:00
AJ006
Jičín - Zubří
29 : 38
2.liga mladší dorostenci - Č
10.3. 15:00
AK078
Náchod - Sokol Vršovice
30 : 28
2.liga mladší dorostenci - JM
4.11. 15:00
ALA045
TJ D.Cerekev - Nové Bránice
32 : 30
Český pohár žen
25.10. 18:00
AN023
Kobylisy - Zora Olomouc
25 : 33
1.liga ženy
29.4. 15:00
AR109
Kobylisy - S.Vršovice
29 : 22
21.4. 13:00
AR106
Sokol V. Meziříčí - Kunovice
32 : 25
14.10. 13:00
AR023
Sokol V. Meziříčí - HC Plzeň
23 : 23
23.9. 10:00
AR011
H.Brod - HK Ivančice
29 : 18
16.9. 10:00
AR001
Sokol V. Meziříčí - S.Vršovice
16 : 24
2.liga ženy - západ
29.4. 17:00
AS109
Kobylisy B - Slavoj Tachov
24 : 20
1.liga starší dorostenky - západ
3.3. 15:00
AUA081
H.Brod - Házená J.Hradec
22 : 30
1.liga starší dorostenky - východ
21.4. 11:00
AUB106
Sokol V. Meziříčí - SHK Veselí n.M.
16 : 28
28.10. 11:00
AUB034
Sokol V. Meziříčí - Tatran Bohunice
17 : 23
14.10. 11:00
AUB023
Sokol V. Meziříčí - Poruba
27 : 39
Liga Vysočiny - starší žáci
17.9. 12:00
JB007
Sokol N. Veselí A - Sokol Chrudim
27 : 3
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 28. kolo - výsledky
video
online
Házená L.Hustopeče - Sokol Telnice
nezadáno
video
online
Sokol V. Meziříčí - SKH Polanka n.O.
28 : 36
video
online
Rožnov p.R. - Žeravice
24 : 20
video
online
Sokol Juliánov - TJ Sokol Centrum Haná
17 : 36
video
online
Zlín - Sokol Sokolnice
34 : 21
video
online
Bohunice - HBC Olomouc
44 : 46
video
online
TJ Sokol Horka n.M. - Litovel
24 : 44
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín
26
24
0
2
910 : 619
48
2
Litovel
26
21
0
5
903 : 653
42
3
Rožnov p.R.
26
19
0
7
789 : 678
38
4
Sokol Telnice
26
17
0
9
807 : 694
34
5
SKH Polanka n.O.
26
17
0
9
791 : 712
34
6
Žeravice
26
16
1
9
771 : 708
33
7
Vsetín
26
15
1
10
918 : 821
31
8
HBC Olomouc
26
13
1
12
830 : 773
27
9
TJ Sokol Centrum Haná
26
9
3
14
772 : 752
21
10
Sokol Sokolnice
26
8
1
17
732 : 860
17
11
Bohunice
26
7
1
18
746 : 888
15
12
Sokol V. Meziříčí
26
4
2
20
745 : 998
10
13
TJ Sokol Horka n.M.
26
4
0
22
671 : 874
8
14
Sokol Juliánov
26
3
0
23
599 : 954
6
15
Házená L.Hustopeče
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Tomáš Šmíd
KH Zbrojovka Vsetín
270
Karel Linhart
Sokol Sokolnice
252
David Popela
Sokol Telnice
210
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Libor Vykydal
TJ Sokol Horka n.M.
41
Karel Linhart
Sokol Sokolnice
37
Tomáš Šmíd
KH Zbrojovka Vsetín
32
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Řezník
Tatran Bohunice
88
Filip Suchánek
SK Žeravice
58
Tomáš Šmíd
KH Zbrojovka Vsetín
54
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.