Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Jiří Matuška
Mateřský klub
Házená Legata Hustopeče
Rok narození
1975
Typ licence
Licence B
Platnost licence
21.6.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
6.5. 18:00
AC121
Sokol Žďár n. S. - H.Brod
35 : 28
30.9. 19:00
AC022
Sokol Žďár n. S. - Č.Budějovice
33 : 27
2.liga muži JM
29.4. 17:00
AE117
Juliánov - SKKP Brno B
40 : 35
28.4. 17:00
AE116
Ivančice - Bohunice
25 : 25
22.4. 17:00
AE111
Telnice - TJ D.Cerekev
35 : 23
8.4. 17:00
AE098
Telnice - Sokol II.Prostějov
32 : 22
24.3. 17:00
AE094
SK Kuřim - Bohunice
26 : 28
18.3. 17:00
AE090
Juliánov - Sokol V. Meziříčí
28 : 29
18.2. 17:00
AE072
SKKP Brno B - Bohunice
39 : 23
18.11. 17:00
AE057
Sokol V. Meziříčí - Sokol Kostelec na Hané
27 : 19
18.11. 11:00
AE060
Maloměřice - Bohunice
23 : 15
28.10. 17:00
AE037
Ivančice - Napajedla
41 : 20
14.10. 17:00
AE035
Sokol V. Meziříčí - Maloměřice
20 : 26
24.9. 17:00
AE018
SKKP Brno B - Telnice
29 : 39
1.liga starší dorostenci
25.3. 16:00
AG093
Sokol Nové Veselí - Pepino SKP Frýdek-Místek
28 : 25
16.9. 14:45
AG012
Sokol Nové Veselí - Talent Plzeň
25 : 24
2.liga starší dorostenci - M
29.4. 15:00
AI187
Sokol Juliánov - Žeravice
32 : 42
22.4. 15:00
AI179
Sokol Telnice - TJ Sokol Horka n.M.
39 : 21
21.4. 14:00
AI180
Sokol Sokolnice - Litovel
24 : 37
7.4. 17:30
AI162
Sokol Telnice - SKH Polanka n.O.
34 : 32
18.3. 15:00
AI152
Sokol Juliánov - Sokol V. Meziříčí
27 : 32
18.11. 15:00
AI077
Sokol V. Meziříčí - Sokol Sokolnice
31 : 31
12.11. 13:00
AI068
HBC Olomouc - Sokol V. Meziříčí
42 : 19
21.10. 16:00
AI114
Sokol Sokolnice - Žeravice
25 : 32
14.10. 15:00
AI047
Sokol V. Meziříčí - Zlín
30 : 43
1.liga mladší dorostenci
25.3. 14:00
AJ093
Sokol Nové Veselí - Pepino SKP F-M
31 : 23
25.3. 12:00
AJ094
Sokol Žďár n. S. - Jičín
27 : 21
16.9. 12:45
AJ012
Sokol Nové Veselí - Talent Plzeň A
28 : 18
16.9. 10:45
AJ011
Sokol Žďár n. S. - Karviná
36 : 34
2.liga mladší dorostenci - JM
6.5. 12:00
ALA125
SKKP Handball Brno A - HK Ivančice
31 : 39
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Jiskra Havlíčkův Brod - 1.HC Pardubice
18 : 27
video
online
Náchod - HSK Tygři Ústí n.L.
38 : 32
video
online
Loko Louny - Sokol Šťáhlavy
39 : 31
video
online
Sokol Vršovice - Házená Mělník
45 : 28
video
online
Lokomotiva Vršovice - Třeboň
28 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Náchod
20
17
0
3
726 : 572
34
2
Sokol Vršovice
20
16
1
3
711 : 523
33
3
Sokol Šťáhlavy
20
15
1
4
648 : 538
31
4
TJ Sokol Úvaly
20
14
0
6
683 : 626
28
5
Loko Louny
20
14
0
6
641 : 587
28
6
1.HC Pardubice
20
9
0
11
556 : 582
18
7
Třeboň
20
6
0
14
542 : 583
12
8
Lokomotiva Vršovice
20
5
1
14
557 : 650
11
9
Jiskra Havlíčkův Brod
20
4
1
15
542 : 625
9
10
HSK Tygři Ústí n.L.
20
4
0
16
571 : 701
8
11
Házená Mělník
20
4
0
16
535 : 725
8
Tabulka střelců
Jiří Fišer
TJ Náchod
205
Matěj Musil
HSK Tygři Ústí n.L.
184
Matěj Doležal
1.HC Pardubice
167
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Hrstka
Házená Mělník
31
Martin Havlíček
TJ Sokol Šťáhlavy
30
Jan Brabec
TJ Jiskra Třeboň
29
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Šimon Kubala
Jiskra Havlíčkův Brod
38
Lukáš Novohradský
TJ Náchod
34
Daniel Doškář
TJ Sokol Úvaly
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.