Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
Rozpis soutěže
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Jiří Matuška
Mateřský klub
Házená Legata Hustopeče
Rok narození
1975
Typ licence
Licence B
Platnost licence
21.6.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
6.5. 18:00
AC121
Sokol Žďár n. S. - H.Brod
35 : 28
30.9. 19:00
AC022
Sokol Žďár n. S. - Č.Budějovice
33 : 27
2.liga muži JM
29.4. 17:00
AE117
Juliánov - SKKP Brno B
40 : 35
28.4. 17:00
AE116
Ivančice - Bohunice
25 : 25
22.4. 17:00
AE111
Telnice - TJ D.Cerekev
35 : 23
8.4. 17:00
AE098
Telnice - Sokol II.Prostějov
32 : 22
24.3. 17:00
AE094
SK Kuřim - Bohunice
26 : 28
18.3. 17:00
AE090
Juliánov - Sokol V. Meziříčí
28 : 29
18.2. 17:00
AE072
SKKP Brno B - Bohunice
39 : 23
18.11. 17:00
AE057
Sokol V. Meziříčí - Sokol Kostelec na Hané
27 : 19
18.11. 11:00
AE060
Maloměřice - Bohunice
23 : 15
28.10. 17:00
AE037
Ivančice - Napajedla
41 : 20
14.10. 17:00
AE035
Sokol V. Meziříčí - Maloměřice
20 : 26
24.9. 17:00
AE018
SKKP Brno B - Telnice
29 : 39
1.liga starší dorostenci
25.3. 16:00
AG093
Sokol Nové Veselí - Pepino SKP Frýdek-Místek
28 : 25
16.9. 14:45
AG012
Sokol Nové Veselí - Talent Plzeň
25 : 24
2.liga starší dorostenci - M
29.4. 15:00
AI187
Sokol Juliánov - Žeravice
32 : 42
22.4. 15:00
AI179
Sokol Telnice - TJ Sokol Horka n.M.
39 : 21
21.4. 14:00
AI180
Sokol Sokolnice - Litovel
24 : 37
7.4. 17:30
AI162
Sokol Telnice - SKH Polanka n.O.
34 : 32
18.3. 15:00
AI152
Sokol Juliánov - Sokol V. Meziříčí
27 : 32
18.11. 15:00
AI077
Sokol V. Meziříčí - Sokol Sokolnice
31 : 31
12.11. 13:00
AI068
HBC Olomouc - Sokol V. Meziříčí
42 : 19
21.10. 16:00
AI114
Sokol Sokolnice - Žeravice
25 : 32
14.10. 15:00
AI047
Sokol V. Meziříčí - Zlín
30 : 43
1.liga mladší dorostenci
25.3. 14:00
AJ093
Sokol Nové Veselí - Pepino SKP F-M
31 : 23
25.3. 12:00
AJ094
Sokol Žďár n. S. - Jičín
27 : 21
16.9. 12:45
AJ012
Sokol Nové Veselí - Talent Plzeň A
28 : 18
16.9. 10:45
AJ011
Sokol Žďár n. S. - Karviná
36 : 34
2.liga mladší dorostenci - JM
6.5. 12:00
ALA125
SKKP Handball Brno A - HK Ivančice
31 : 39
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Pepino SKP Frýdek-Místek - Zubří
21 : 27
video
online
Talent Plzeň - Velká Bystřice
33 : 28
video
online
Kopřivnice - Jičín
31 : 25
video
online
Sokol Nové Veselí - TJ Sokol Šťáhlavy
34 : 21
video
online
HK Lovosice - Sokol Ostrava
47 : 25
video
online
HCB Karviná - Dukla
30 : 35
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří
22
21
0
1
768 : 477
42
2
Sokol Nové Veselí
22
17
0
5
627 : 549
34
3
Dukla
22
15
2
5
594 : 531
32
4
HCB Karviná
22
15
0
7
662 : 643
30
5
HK Lovosice
22
12
2
8
635 : 552
26
6
Talent Plzeň
22
12
2
8
584 : 549
26
7
Pepino SKP Frýdek-Místek
22
9
2
11
599 : 590
20
8
Kopřivnice
22
8
0
14
634 : 669
16
9
Jičín
22
7
0
15
588 : 622
14
10
TJ Sokol Šťáhlavy
22
6
2
14
587 : 673
14
11
Velká Bystřice
22
4
1
17
622 : 691
9
12
Sokol Ostrava
22
0
1
21
488 : 842
1
Tabulka střelců
Lukáš Nolč
TJ Sokol Šťáhlavy
209
Adam Očkovič
KH Kopřivnice
188
Jan Kupa
TJ Sokol Nové Veselí
173
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Denis Harabiš
HC Dukla Praha
54
Jan Kupa
TJ Sokol Nové Veselí
52
Dominik Tkadleček
Házená Velká Bystřice
43
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adam Davídek
Talent Plzeň
54
Vojtěch Kesl
TJ Sokol Šťáhlavy
48
Radek Pavelčák
KH Kopřivnice
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.