Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Michaela Krobothová
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1990
Typ licence
Licence B
Platnost licence
28.8.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladší dorostenci - SM
1.10. 10:30
ALB020
TJ Sokol Luhačovice - HC Zubří B
18 : 40
Český pohár mužů
28.9. 15:00
AM046
Droždín - Tatran Litovel
20 : 22
3.9. 10:30
AM027
Žeravice - HBC Olomouc
23 : 20
Žákovská liga starších žáků
29.4. 14:55
AO248
Házená Velká Bystřice - Úvaly
30 : 22
29.4. 13:05
AO246
Dukla B - Házená Velká Bystřice
25 : 27
29.4. 12:10
AO245
Zubří - Úvaly
22 : 16
29.4. 09:25
AO242
Házená Velká Bystřice - Zubří
20 : 13
29.4. 08:30
AO241
Dukla B - Litovel
24 : 24
18.3. 18:00
AO190
Pepino SKP Frýdek-Místek - HBC Olomouc
31 : 23
18.3. 17:00
AO189
Litovel - HBC Strakonice
19 : 28
18.3. 15:00
AO187
HBC Olomouc - Litovel
27 : 19
18.3. 13:00
AO185
Litovel - Pepino SKP Frýdek-Místek
22 : 30
18.3. 12:00
AO184
HBC Olomouc - Dukla A
20 : 26
18.3. 09:00
AO181
HBC Strakonice - HBC Olomouc
16 : 19
1.liga starší dorostenky - východ
1.5. 13:00
AUB125
SHK Veselí n.M. - Poruba
27 : 27
2.liga mladší dorostenky - východ
11.2. 14:00
AVB068
SK Žeravice - Karviná
36 : 42
Jihomoravská liga st. žáků
8.10. 12:00
LF035
Sokolnice - Telnice
26 : 26
24.9. 16:30
LF015
Újezd u Brna - Bohunice
33 : 30
Jihomoravská liga ml. žáků
8.10. 10:30
LH035
Sokolnice - Telnice
18 : 11
24.9. 15:00
LH015
Újezd u Brna - Bohunice A
23 : 21
MSL Muži sk. I.
19.5. 15:00
NAA022
Droždín - SKH Polanka B
32 : 24
8.5. 15:00
NAA016
Droždín - Krmelín
31 : 27
MSL Muži sk. C
28.10. 15:00
N_AC022
Droždín - Veselá
28 : 21
15.10. 14:30
N_AC018
Dřevohostice - Val.Meziříčí
23 : 23
LOLK Starší žačky
23.10. 17:30
OA038
DHK Zora Olomouc A - DHK Zora Olomouc B
25 : 15
21.10. 12:00
OA002
DHK Zora Olomouc A - Otrokovice
21 : 16
LOLK Starší žáci
13.5. 14:30
OB047
TJ Cement Hranice - HBC Olomouc
22 : 23
23.9. 09:00
OB009
Házená Velká Bystřice - Horka nad Moravou
30 : 12
LOLK Mladší žactvo I.
9.6. 09:00
OC058
Horka nad Moravou - Litovel
18 : 25
20.5. 14:30
OC050
TJ Sokol Centrum Haná A - Litovel
16 : 19
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
HK FCC Město Lovosice - HBC Strakonice 1921
38 : 31
video
online
M.A.T. Plzeň - SKKP Handball Brno
30 : 26
video
online
HCB Karviná - Dukla Praha
28 : 28
video
online
Pepino SKP Frýdek-Místek - HC ROBE Zubří
24 : 29
video
online
Kopřivnice - HBC Ronal Jičín
30 : 23
video
online
Sokol Nové Veselí - Cement Hranice
26 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HC ROBE Zubří
22
17
1
4
604 : 553
35
2
HCB Karviná
22
13
3
6
642 : 606
29
3
HK FCC Město Lovosice
22
13
3
6
626 : 582
29
4
M.A.T. Plzeň
22
14
1
7
613 : 558
29
5
Dukla Praha
22
12
4
6
630 : 569
28
6
Kopřivnice
22
8
4
10
631 : 633
20
7
HBC Ronal Jičín
22
9
1
12
558 : 572
19
8
Pepino SKP Frýdek-Místek
22
9
1
12
579 : 611
19
9
Cement Hranice
22
8
1
13
581 : 592
17
10
Sokol Nové Veselí
22
7
1
14
539 : 565
15
11
SKKP Handball Brno
22
6
2
14
600 : 642
14
12
HBC Strakonice 1921
22
4
2
16
564 : 684
10
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.