Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Michaela Krobothová
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1990
Typ licence
Licence B
Platnost licence
28.8.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladší dorostenci - SM
1.10. 10:30
ALB020
TJ Sokol Luhačovice - HC Zubří B
18 : 40
Český pohár mužů
28.9. 15:00
AM046
Droždín - Tatran Litovel
20 : 22
3.9. 10:30
AM027
Žeravice - HBC Olomouc
23 : 20
Žákovská liga starších žáků
29.4. 14:55
AO248
Házená Velká Bystřice - Úvaly
30 : 22
29.4. 13:05
AO246
Dukla B - Házená Velká Bystřice
25 : 27
29.4. 12:10
AO245
Zubří - Úvaly
22 : 16
29.4. 09:25
AO242
Házená Velká Bystřice - Zubří
20 : 13
29.4. 08:30
AO241
Dukla B - Litovel
24 : 24
18.3. 18:00
AO190
Pepino SKP Frýdek-Místek - HBC Olomouc
31 : 23
18.3. 17:00
AO189
Litovel - HBC Strakonice
19 : 28
18.3. 15:00
AO187
HBC Olomouc - Litovel
27 : 19
18.3. 13:00
AO185
Litovel - Pepino SKP Frýdek-Místek
22 : 30
18.3. 12:00
AO184
HBC Olomouc - Dukla A
20 : 26
18.3. 09:00
AO181
HBC Strakonice - HBC Olomouc
16 : 19
1.liga starší dorostenky - východ
1.5. 13:00
AUB125
SHK Veselí n.M. - Poruba
27 : 27
2.liga mladší dorostenky - východ
11.2. 14:00
AVB068
SK Žeravice - Karviná
36 : 42
Jihomoravská liga st. žáků
8.10. 12:00
LF035
Sokolnice - Telnice
26 : 26
24.9. 16:30
LF015
Újezd u Brna - Bohunice
33 : 30
Jihomoravská liga ml. žáků
8.10. 10:30
LH035
Sokolnice - Telnice
18 : 11
24.9. 15:00
LH015
Újezd u Brna - Bohunice A
23 : 21
MSL Muži sk. I.
19.5. 15:00
NAA022
Droždín - SKH Polanka B
32 : 24
8.5. 15:00
NAA016
Droždín - Krmelín
31 : 27
MSL Muži sk. C
28.10. 15:00
N_AC022
Droždín - Veselá
28 : 21
15.10. 14:30
N_AC018
Dřevohostice - Val.Meziříčí
23 : 23
LOLK Starší žačky
23.10. 17:30
OA038
DHK Zora Olomouc A - DHK Zora Olomouc B
25 : 15
21.10. 12:00
OA002
DHK Zora Olomouc A - Otrokovice
21 : 16
LOLK Starší žáci
13.5. 14:30
OB047
TJ Cement Hranice - HBC Olomouc
22 : 23
23.9. 09:00
OB009
Házená Velká Bystřice - Horka nad Moravou
30 : 12
LOLK Mladší žactvo I.
9.6. 09:00
OC058
Horka nad Moravou - Litovel
18 : 25
20.5. 14:30
OC050
TJ Sokol Centrum Haná A - Litovel
16 : 19
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Jiskra Havlíčkův Brod - 1.HC Pardubice
18 : 27
video
online
Náchod - HSK Tygři Ústí n.L.
38 : 32
video
online
Loko Louny - Sokol Šťáhlavy
39 : 31
video
online
Sokol Vršovice - Házená Mělník
45 : 28
video
online
Lokomotiva Vršovice - Třeboň
28 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Náchod
20
17
0
3
726 : 572
34
2
Sokol Vršovice
20
16
1
3
711 : 523
33
3
Sokol Šťáhlavy
20
15
1
4
648 : 538
31
4
TJ Sokol Úvaly
20
14
0
6
683 : 626
28
5
Loko Louny
20
14
0
6
641 : 587
28
6
1.HC Pardubice
20
9
0
11
556 : 582
18
7
Třeboň
20
6
0
14
542 : 583
12
8
Lokomotiva Vršovice
20
5
1
14
557 : 650
11
9
Jiskra Havlíčkův Brod
20
4
1
15
542 : 625
9
10
HSK Tygři Ústí n.L.
20
4
0
16
571 : 701
8
11
Házená Mělník
20
4
0
16
535 : 725
8
Tabulka střelců
Jiří Fišer
TJ Náchod
205
Matěj Musil
HSK Tygři Ústí n.L.
184
Matěj Doležal
1.HC Pardubice
167
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Hrstka
Házená Mělník
31
Martin Havlíček
TJ Sokol Šťáhlavy
30
Jan Brabec
TJ Jiskra Třeboň
29
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Šimon Kubala
Jiskra Havlíčkův Brod
38
Lukáš Novohradský
TJ Náchod
34
Daniel Doškář
TJ Sokol Úvaly
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.