Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci - Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Michaela Krobothová
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1990
Typ licence
Licence B
Platnost licence
28.8.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladší dorostenci - SM
1.10. 10:30
ALB020
TJ Sokol Luhačovice - HC Zubří B
18 : 40
Český pohár mužů
28.9. 15:00
AM046
Droždín - Tatran Litovel
20 : 22
3.9. 10:30
AM027
Žeravice - HBC Olomouc
23 : 20
Žákovská liga starších žáků
29.4. 14:55
AO248
Házená Velká Bystřice - Úvaly
30 : 22
29.4. 13:05
AO246
Dukla B - Házená Velká Bystřice
25 : 27
29.4. 12:10
AO245
Zubří - Úvaly
22 : 16
29.4. 09:25
AO242
Házená Velká Bystřice - Zubří
20 : 13
29.4. 08:30
AO241
Dukla B - Litovel
24 : 24
18.3. 18:00
AO190
Pepino SKP Frýdek-Místek - HBC Olomouc
31 : 23
18.3. 17:00
AO189
Litovel - HBC Strakonice
19 : 28
18.3. 15:00
AO187
HBC Olomouc - Litovel
27 : 19
18.3. 13:00
AO185
Litovel - Pepino SKP Frýdek-Místek
22 : 30
18.3. 12:00
AO184
HBC Olomouc - Dukla A
20 : 26
18.3. 09:00
AO181
HBC Strakonice - HBC Olomouc
16 : 19
1.liga starší dorostenky - východ
1.5. 13:00
AUB125
SHK Veselí n.M. - Poruba
27 : 27
2.liga mladší dorostenky - východ
11.2. 14:00
AVB068
SK Žeravice - Karviná
36 : 42
Jihomoravská liga st. žáků
8.10. 12:00
LF035
Sokolnice - Telnice
26 : 26
24.9. 16:30
LF015
Újezd u Brna - Bohunice
33 : 30
Jihomoravská liga ml. žáků
8.10. 10:30
LH035
Sokolnice - Telnice
18 : 11
24.9. 15:00
LH015
Újezd u Brna - Bohunice A
23 : 21
MSL Muži sk. I.
19.5. 15:00
NAA022
Droždín - SKH Polanka B
32 : 24
8.5. 15:00
NAA016
Droždín - Krmelín
31 : 27
MSL Muži sk. C
28.10. 15:00
N_AC022
Droždín - Veselá
28 : 21
15.10. 14:30
N_AC018
Dřevohostice - Val.Meziříčí
23 : 23
LOLK Starší žačky
23.10. 17:30
OA038
DHK Zora Olomouc A - DHK Zora Olomouc B
25 : 15
21.10. 12:00
OA002
DHK Zora Olomouc A - Otrokovice
21 : 16
LOLK Starší žáci
13.5. 14:30
OB047
TJ Cement Hranice - HBC Olomouc
22 : 23
23.9. 09:00
OB009
Házená Velká Bystřice - Horka nad Moravou
30 : 12
LOLK Mladší žactvo I.
9.6. 09:00
OC058
Horka nad Moravou - Litovel
18 : 25
20.5. 14:30
OC050
TJ Sokol Centrum Haná A - Litovel
16 : 19
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 28. kolo - výsledky
video
online
TJ Kutná Hora - 1.HC Pardubice
nezadáno
video
online
Loko Louny - Chodov
27 : 19
video
online
ELP Jablonec - 1.HK Dvůr Králové
20 : 40
video
online
TJ Sokol Úvaly - HBC Strakonice 1921
39 : 26
video
online
Náchod - Sp.MAS Sezimovo Ústí
36 : 26
video
online
L.Vršovice - Liberec
13 : 44
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Liberec
24
21
0
3
838 : 530
42
2
Loko Louny
24
20
1
3
894 : 615
41
3
1.HC Pardubice
24
19
2
3
784 : 605
40
4
TJ Sokol Úvaly
24
15
1
8
687 : 628
31
5
1.HK Dvůr Králové
24
13
1
10
632 : 610
27
6
Chodov
24
12
1
11
660 : 634
25
7
HBC Strakonice 1921
24
10
2
12
678 : 702
22
8
Náchod
24
10
1
13
650 : 682
21
9
TJ Sokol Bělá
24
9
1
14
633 : 719
19
10
Sp.MAS Sezimovo Ústí
24
7
2
15
612 : 662
16
11
ZJ Kovofiniš Ledeč
24
7
2
15
591 : 719
16
12
L.Vršovice
24
6
0
18
552 : 699
12
13
TJ Kutná Hora
0
0
0
0
0 : 0
0
14
ELP Jablonec
24
0
0
24
551 : 957
0
Tabulka střelců
Radek Cvejn
TJ Náchod
196
Daniel Bossanyi
TJ Sokol Úvaly
187
Tomáš Jetenský
TJ Lokomotiva Louny
169
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Bossanyi
TJ Sokol Úvaly
48
Radek Cvejn
TJ Náchod
32
Marek Šíl
1.HK Dvůr Králové
28
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Všetečka
1.HK Dvůr Králové
44
Tomáš Svoboda
ElektroPraga Jablonec
42
Štěpán Staněček
Lokomotiva Vršovice
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.