Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Michaela Krobothová
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1990
Typ licence
Licence B
Platnost licence
28.8.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladší dorostenci - SM
1.10. 10:30
ALB020
TJ Sokol Luhačovice - HC Zubří B
18 : 40
Český pohár mužů
28.9. 15:00
AM046
Droždín - Tatran Litovel
20 : 22
3.9. 10:30
AM027
Žeravice - HBC Olomouc
23 : 20
Žákovská liga starších žáků
29.4. 14:55
AO248
Házená Velká Bystřice - Úvaly
30 : 22
29.4. 13:05
AO246
Dukla B - Házená Velká Bystřice
25 : 27
29.4. 12:10
AO245
Zubří - Úvaly
22 : 16
29.4. 09:25
AO242
Házená Velká Bystřice - Zubří
20 : 13
29.4. 08:30
AO241
Dukla B - Litovel
24 : 24
18.3. 18:00
AO190
Pepino SKP Frýdek-Místek - HBC Olomouc
31 : 23
18.3. 17:00
AO189
Litovel - HBC Strakonice
19 : 28
18.3. 15:00
AO187
HBC Olomouc - Litovel
27 : 19
18.3. 13:00
AO185
Litovel - Pepino SKP Frýdek-Místek
22 : 30
18.3. 12:00
AO184
HBC Olomouc - Dukla A
20 : 26
18.3. 09:00
AO181
HBC Strakonice - HBC Olomouc
16 : 19
1.liga starší dorostenky - východ
1.5. 13:00
AUB125
SHK Veselí n.M. - Poruba
27 : 27
2.liga mladší dorostenky - východ
11.2. 14:00
AVB068
SK Žeravice - Karviná
36 : 42
Jihomoravská liga st. žáků
8.10. 12:00
LF035
Sokolnice - Telnice
26 : 26
24.9. 16:30
LF015
Újezd u Brna - Bohunice
33 : 30
Jihomoravská liga ml. žáků
8.10. 10:30
LH035
Sokolnice - Telnice
18 : 11
24.9. 15:00
LH015
Újezd u Brna - Bohunice A
23 : 21
MSL Muži sk. I.
19.5. 15:00
NAA022
Droždín - SKH Polanka B
32 : 24
8.5. 15:00
NAA016
Droždín - Krmelín
31 : 27
MSL Muži sk. C
28.10. 15:00
N_AC022
Droždín - Veselá
28 : 21
15.10. 14:30
N_AC018
Dřevohostice - Val.Meziříčí
23 : 23
LOLK Starší žačky
23.10. 17:30
OA038
DHK Zora Olomouc A - DHK Zora Olomouc B
25 : 15
21.10. 12:00
OA002
DHK Zora Olomouc A - Otrokovice
21 : 16
LOLK Starší žáci
13.5. 14:30
OB047
TJ Cement Hranice - HBC Olomouc
22 : 23
23.9. 09:00
OB009
Házená Velká Bystřice - Horka nad Moravou
30 : 12
LOLK Mladší žactvo I.
9.6. 09:00
OC058
Horka nad Moravou - Litovel
18 : 25
20.5. 14:30
OC050
TJ Sokol Centrum Haná A - Litovel
16 : 19
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Maloměřice - SKKP Handball Brno A
32 : 25
video
online
HK Ivančice - Nové Bránice
37 : 30
video
online
TJ D.Cerekev - SKKP Handball Brno B
21 : 39
video
online
Napajedla - Bohunice
40 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SKKP Handball Brno B
18
17
0
1
748 : 379
34
2
Napajedla
18
16
0
2
637 : 466
32
3
Újezd u Brna
18
15
0
3
672 : 538
30
4
TJ D.Cerekev
18
11
0
7
538 : 488
22
5
HK Ivančice
18
10
0
8
590 : 565
20
6
Bohunice
18
7
1
10
492 : 614
15
7
Nové Bránice
18
6
1
11
516 : 529
13
8
Sokol Juliánov
18
3
0
15
441 : 638
6
9
SKKP Handball Brno A
18
2
0
16
526 : 659
4
10
Maloměřice
18
2
0
16
409 : 693
4
Tabulka střelců
Tomáš Kachlík
Sokol Újezd u Brna
195
Martin Slaný
HK Ivančice
171
Matěj Schoř
Sokol Nové Bránice
130
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Schoř
Sokol Nové Bránice
25
Robin Žaloudek
HK Ivančice
17
Marek Vogt
SKKP Handball Brno A
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Mangl
TJ Dolní Cerekev
44
Lukáš Kubický
SKKP Handball Brno A
44
Tomáš Zoufalý
Sokol Nové Bránice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.