Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga Play-off 1-8-čtvrtfinále
Extraliga nadstavba 9-12
Extraliga Play-off 1-4 - semifinále
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga Play-off 1-2 -finále
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Michaela Krobothová
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1990
Typ licence
Licence B
Platnost licence
28.8.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
5.5. 17:30
AE122
Sokol II.Prostějov - TJ D.Cerekev
34 : 28
22.4. 10:30
AE110
Sokol Kostelec na Hané - SK Kuřim
31 : 21
15.4. 11:00
AE103
Napajedla - Ivančice
23 : 22
3.3. 16:00
AE082
Sokol II.Prostějov - Maloměřice
24 : 43
25.2. 17:00
AE077
Juliánov - SK Kuřim
22 : 30
18.2. 10:30
AE070
Sokol Kostelec na Hané - Ivančice
29 : 39
26.11. 10:30
AE064
Sokol Kostelec na Hané - Juliánov
31 : 26
11.11. 17:00
AE054
Sokol II.Prostějov - SK Kuřim
28 : 27
2.liga muži SM
3.12. 16:00
AF004
Uničov A - Luhačovice
28 : 27
18.11. 14:30
AF059
Uničov A - L.Zubří
24 : 34
14.10. 17:00
AF036
TJ SOGOS Holešov - Uničov A
36 : 28
1.10. 12:30
AF020
Luhačovice - L.Zubří
37 : 36
1.liga starší dorostenci
25.3. 14:30
AG095
Velká Bystřice - Zubří
22 : 42
2.liga starší dorostenci - M
20.5. 12:30
AI212
TJ Sokol Centrum Haná - Sokol V. Meziříčí
46 : 16
24.3. 17:00
AI156
Litovel - Bohunice
43 : 30
25.2. 13:00
AI129
Sokol Sokolnice - Rožnov p.R.
33 : 30
18.2. 12:30
AI126
TJ Sokol Centrum Haná - Bohunice
24 : 36
11.2. 16:00
AI234
Žeravice - Sokol Sokolnice
35 : 23
16.12. 15:00
AI110
Zlín - Sokol Telnice
46 : 33
10.12. 16:00
AI097
Žeravice - Rožnov p.R.
27 : 32
26.11. 12:30
AI086
TJ Sokol Centrum Haná - Vsetín
31 : 26
21.10. 14:00
AI113
HBC Olomouc - Rožnov p.R.
30 : 40
8.10. 14:00
AI039
Sokol Sokolnice - SKH Polanka n.O.
25 : 37
2.liga mladší dorostenci - JM
15.4. 09:00
ALA103
Napajedla - HK Ivančice
30 : 27
25.2. 15:00
ALA077
Sokol Juliánov - SKKP Handball Brno B
22 : 38
24.9. 13:00
ALA013
Újezd u Brna - Napajedla
30 : 36
16.9. 09:00
ALA007
Napajedla - SKKP Handball Brno A
43 : 21
2.liga mladší dorostenci - SM
3.12. 14:00
ALB004
Házená Uničov - TJ Sokol Luhačovice
37 : 29
18.11. 12:30
ALB059
Házená Uničov - HC Zubří B
26 : 43
14.10. 15:00
ALB036
TJ Holešov - Házená Uničov
41 : 32
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
Pepino SKP Frýdek-Místek - Kopřivnice
27 : 28
video
online
Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek
34 : 30
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK FCC Město Lovosice
203
Marek Monczka
HCB Karviná
186
Václav Klimt
HK FCC Město Lovosice
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Monczka
HCB Karviná
71
Martin Mošovský
HBC Strakonice 1921
54
Martin Hrstka
HC ROBE Zubří
50
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Zbránek
HCB Karviná
66
Jakub Šindelář
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
64
Dalibor Mynář
KH Kopřivnice
62
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.