Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Michaela Krobothová
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1990
Typ licence
Licence B
Platnost licence
28.8.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
5.5. 17:30
AE122
Sokol II.Prostějov - TJ D.Cerekev
34 : 28
22.4. 10:30
AE110
Sokol Kostelec na Hané - SK Kuřim
31 : 21
15.4. 11:00
AE103
Napajedla - Ivančice
23 : 22
3.3. 16:00
AE082
Sokol II.Prostějov - Maloměřice
24 : 43
25.2. 17:00
AE077
Juliánov - SK Kuřim
22 : 30
18.2. 10:30
AE070
Sokol Kostelec na Hané - Ivančice
29 : 39
26.11. 10:30
AE064
Sokol Kostelec na Hané - Juliánov
31 : 26
11.11. 17:00
AE054
Sokol II.Prostějov - SK Kuřim
28 : 27
2.liga muži SM
3.12. 16:00
AF004
Uničov A - Luhačovice
28 : 27
18.11. 14:30
AF059
Uničov A - L.Zubří
24 : 34
14.10. 17:00
AF036
TJ SOGOS Holešov - Uničov A
36 : 28
1.10. 12:30
AF020
Luhačovice - L.Zubří
37 : 36
1.liga starší dorostenci
25.3. 14:30
AG095
Velká Bystřice - Zubří
22 : 42
2.liga starší dorostenci - M
20.5. 12:30
AI212
TJ Sokol Centrum Haná - Sokol V. Meziříčí
46 : 16
24.3. 17:00
AI156
Litovel - Bohunice
43 : 30
25.2. 13:00
AI129
Sokol Sokolnice - Rožnov p.R.
33 : 30
18.2. 12:30
AI126
TJ Sokol Centrum Haná - Bohunice
24 : 36
11.2. 16:00
AI234
Žeravice - Sokol Sokolnice
35 : 23
16.12. 15:00
AI110
Zlín - Sokol Telnice
46 : 33
10.12. 16:00
AI097
Žeravice - Rožnov p.R.
27 : 32
26.11. 12:30
AI086
TJ Sokol Centrum Haná - Vsetín
31 : 26
21.10. 14:00
AI113
HBC Olomouc - Rožnov p.R.
30 : 40
8.10. 14:00
AI039
Sokol Sokolnice - SKH Polanka n.O.
25 : 37
2.liga mladší dorostenci - JM
15.4. 09:00
ALA103
Napajedla - HK Ivančice
30 : 27
25.2. 15:00
ALA077
Sokol Juliánov - SKKP Handball Brno B
22 : 38
24.9. 13:00
ALA013
Újezd u Brna - Napajedla
30 : 36
16.9. 09:00
ALA007
Napajedla - SKKP Handball Brno A
43 : 21
2.liga mladší dorostenci - SM
3.12. 14:00
ALB004
Házená Uničov - TJ Sokol Luhačovice
37 : 29
18.11. 12:30
ALB059
Házená Uničov - HC Zubří B
26 : 43
14.10. 15:00
ALB036
TJ Holešov - Házená Uničov
41 : 32
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
HK FCC Město Lovosice - HBC Strakonice 1921
38 : 31
video
online
M.A.T. Plzeň - SKKP Handball Brno
30 : 26
video
online
HCB Karviná - Dukla Praha
28 : 28
video
online
Pepino SKP Frýdek-Místek - HC ROBE Zubří
24 : 29
video
online
Kopřivnice - HBC Ronal Jičín
30 : 23
video
online
Sokol Nové Veselí - Cement Hranice
26 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HC ROBE Zubří
22
17
1
4
604 : 553
35
2
HCB Karviná
22
13
3
6
642 : 606
29
3
HK FCC Město Lovosice
22
13
3
6
626 : 582
29
4
M.A.T. Plzeň
22
14
1
7
613 : 558
29
5
Dukla Praha
22
12
4
6
630 : 569
28
6
Kopřivnice
22
8
4
10
631 : 633
20
7
HBC Ronal Jičín
22
9
1
12
558 : 572
19
8
Pepino SKP Frýdek-Místek
22
9
1
12
579 : 611
19
9
Cement Hranice
22
8
1
13
581 : 592
17
10
Sokol Nové Veselí
22
7
1
14
539 : 565
15
11
SKKP Handball Brno
22
6
2
14
600 : 642
14
12
HBC Strakonice 1921
22
4
2
16
564 : 684
10
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.