Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Michaela Krobothová
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1990
Typ licence
Licence B
Platnost licence
28.8.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
5.5. 17:30
AE122
Sokol II.Prostějov - TJ D.Cerekev
34 : 28
22.4. 10:30
AE110
Sokol Kostelec na Hané - SK Kuřim
31 : 21
15.4. 11:00
AE103
Napajedla - Ivančice
23 : 22
3.3. 16:00
AE082
Sokol II.Prostějov - Maloměřice
24 : 43
25.2. 17:00
AE077
Juliánov - SK Kuřim
22 : 30
18.2. 10:30
AE070
Sokol Kostelec na Hané - Ivančice
29 : 39
26.11. 10:30
AE064
Sokol Kostelec na Hané - Juliánov
31 : 26
11.11. 17:00
AE054
Sokol II.Prostějov - SK Kuřim
28 : 27
2.liga muži SM
3.12. 16:00
AF004
Uničov A - Luhačovice
28 : 27
18.11. 14:30
AF059
Uničov A - L.Zubří
24 : 34
14.10. 17:00
AF036
TJ SOGOS Holešov - Uničov A
36 : 28
1.10. 12:30
AF020
Luhačovice - L.Zubří
37 : 36
1.liga starší dorostenci
25.3. 14:30
AG095
Velká Bystřice - Zubří
22 : 42
2.liga starší dorostenci - M
20.5. 12:30
AI212
TJ Sokol Centrum Haná - Sokol V. Meziříčí
46 : 16
24.3. 17:00
AI156
Litovel - Bohunice
43 : 30
25.2. 13:00
AI129
Sokol Sokolnice - Rožnov p.R.
33 : 30
18.2. 12:30
AI126
TJ Sokol Centrum Haná - Bohunice
24 : 36
11.2. 16:00
AI234
Žeravice - Sokol Sokolnice
35 : 23
16.12. 15:00
AI110
Zlín - Sokol Telnice
46 : 33
10.12. 16:00
AI097
Žeravice - Rožnov p.R.
27 : 32
26.11. 12:30
AI086
TJ Sokol Centrum Haná - Vsetín
31 : 26
21.10. 14:00
AI113
HBC Olomouc - Rožnov p.R.
30 : 40
8.10. 14:00
AI039
Sokol Sokolnice - SKH Polanka n.O.
25 : 37
2.liga mladší dorostenci - JM
15.4. 09:00
ALA103
Napajedla - HK Ivančice
30 : 27
25.2. 15:00
ALA077
Sokol Juliánov - SKKP Handball Brno B
22 : 38
24.9. 13:00
ALA013
Újezd u Brna - Napajedla
30 : 36
16.9. 09:00
ALA007
Napajedla - SKKP Handball Brno A
43 : 21
2.liga mladší dorostenci - SM
3.12. 14:00
ALB004
Házená Uničov - TJ Sokol Luhačovice
37 : 29
18.11. 12:30
ALB059
Házená Uničov - HC Zubří B
26 : 43
14.10. 15:00
ALB036
TJ Holešov - Házená Uničov
41 : 32
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 28. kolo - výsledky
video
online
Házená L.Hustopeče - Sokol Telnice
nezadáno
video
online
Sokol V. Meziříčí - SKH Polanka n.O.
28 : 36
video
online
Rožnov p.R. - Žeravice
24 : 20
video
online
Sokol Juliánov - TJ Sokol Centrum Haná
17 : 36
video
online
Zlín - Sokol Sokolnice
34 : 21
video
online
Bohunice - HBC Olomouc
44 : 46
video
online
TJ Sokol Horka n.M. - Litovel
24 : 44
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín
26
24
0
2
910 : 619
48
2
Litovel
26
21
0
5
903 : 653
42
3
Rožnov p.R.
26
19
0
7
789 : 678
38
4
Sokol Telnice
26
17
0
9
807 : 694
34
5
SKH Polanka n.O.
26
17
0
9
791 : 712
34
6
Žeravice
26
16
1
9
771 : 708
33
7
Vsetín
26
15
1
10
918 : 821
31
8
HBC Olomouc
26
13
1
12
830 : 773
27
9
TJ Sokol Centrum Haná
26
9
3
14
772 : 752
21
10
Sokol Sokolnice
26
8
1
17
732 : 860
17
11
Bohunice
26
7
1
18
746 : 888
15
12
Sokol V. Meziříčí
26
4
2
20
745 : 998
10
13
TJ Sokol Horka n.M.
26
4
0
22
671 : 874
8
14
Sokol Juliánov
26
3
0
23
599 : 954
6
15
Házená L.Hustopeče
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Tomáš Šmíd
KH Zbrojovka Vsetín
270
Karel Linhart
Sokol Sokolnice
252
David Popela
Sokol Telnice
210
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Libor Vykydal
TJ Sokol Horka n.M.
41
Karel Linhart
Sokol Sokolnice
37
Tomáš Šmíd
KH Zbrojovka Vsetín
32
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Řezník
Tatran Bohunice
88
Filip Suchánek
SK Žeravice
58
Tomáš Šmíd
KH Zbrojovka Vsetín
54
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.