Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
David Šlezingr
Mateřský klub
SHC Maloměřice
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
23.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
6.5. 12:00
AA162
Sokol Nové Veselí - Cement Hranice
33 : 26
1.liga muži
28.4. 11:00
AB116
Házená L.Hustopeče - Jičín B
33 : 22
18.3. 11:00
AB086
HK Bystřice p.H. - Chodov
27 : 25
4.3. 10:30
AB082
Velká Bystřice - HC Zlín
29 : 22
12.11. 18:00
AB049
HC Zlín - Tatran Litovel
24 : 30
14.10. 16:00
AB035
Náchod - HC Zlín
30 : 29
8.10. 11:00
AB029
HK Bystřice p.H. - Velká Bystřice
25 : 33
2 liga muži JZČ
16.9. 19:00
AC011
Sokol Žďár n. S. - Libčice n. Vlt.
34 : 28
2.liga muži SVČ
14.10. 18:00
AD035
Náchod B - Sokol Úvaly
33 : 22
2.liga muži JM
24.3. 17:00
AE094
SK Kuřim - Bohunice
26 : 28
18.3. 17:00
AE086
SKKP Brno B - Sokol Kostelec na Hané
41 : 27
25.2. 18:00
AE073
SKKP Brno B - Napajedla
36 : 27
18.2. 17:00
AE072
SKKP Brno B - Bohunice
39 : 23
17.2. 17:00
AE068
SK Kuřim - Sokol V. Meziříčí
31 : 29
24.9. 17:00
AE014
Juliánov - TJ D.Cerekev
22 : 22
9.9. 17:00
AE002
Sokol V. Meziříčí - SK Kuřim
24 : 20
1.liga starší dorostenci
4.3. 12:30
AG082
Velká Bystřice - Pepino SKP Frýdek-Místek
23 : 27
2.liga starší dorostenci - M
6.4. 18:30
AI135
Sokol Juliánov - Litovel
23 : 35
12.11. 16:00
AI065
Zlín - Rožnov p.R.
27 : 20
24.9. 15:00
AI018
Sokol Juliánov - Vsetín
29 : 43
9.9. 15:00
AI002
Sokol V. Meziříčí - Litovel
27 : 44
2.liga mladší dorostenci - JM
15.4. 13:00
ALA105
Újezd u Brna - Bohunice
45 : 26
25.2. 13:00
ALA078
Újezd u Brna - TJ D.Cerekev
35 : 27
24.9. 13:00
ALA014
Sokol Juliánov - TJ D.Cerekev
17 : 33
2.liga mladší dorostenci - SM
3.3. 09:00
ALB082
Velká Bystřice - Zlín
38 : 24
12.11. 14:00
ALB049
Zlín - Rožnov p.R.
36 : 35
2.liga mladší dorostenci-baráž
27.5. 17:30
ALC002
SKKP Handball Brno B - Velká Bystřice
23 : 34
Český pohár mužů
15.11. 19:00
AM076
Tatran Litovel - Cement Hranice
30 : 36
18.10. 19:30
AM054
Házená L.Hustopeče - SKKP Handball Brno
24 : 25
26.9. 19:30
AM045
Bohunice - Házená L.Hustopeče
23 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
HK FCC Město Lovosice - HBC Strakonice 1921
38 : 31
video
online
M.A.T. Plzeň - SKKP Handball Brno
30 : 26
video
online
HCB Karviná - Dukla Praha
28 : 28
video
online
Pepino SKP Frýdek-Místek - HC ROBE Zubří
24 : 29
video
online
Kopřivnice - HBC Ronal Jičín
30 : 23
video
online
Sokol Nové Veselí - Cement Hranice
26 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HC ROBE Zubří
22
17
1
4
604 : 553
35
2
HCB Karviná
22
13
3
6
642 : 606
29
3
HK FCC Město Lovosice
22
13
3
6
626 : 582
29
4
M.A.T. Plzeň
22
14
1
7
613 : 558
29
5
Dukla Praha
22
12
4
6
630 : 569
28
6
Kopřivnice
22
8
4
10
631 : 633
20
7
HBC Ronal Jičín
22
9
1
12
558 : 572
19
8
Pepino SKP Frýdek-Místek
22
9
1
12
579 : 611
19
9
Cement Hranice
22
8
1
13
581 : 592
17
10
Sokol Nové Veselí
22
7
1
14
539 : 565
15
11
SKKP Handball Brno
22
6
2
14
600 : 642
14
12
HBC Strakonice 1921
22
4
2
16
564 : 684
10
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.