Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci - Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
David Šlezingr
Mateřský klub
SHC Maloměřice
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
23.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
6.5. 12:00
AA162
Sokol Nové Veselí - Cement Hranice
33 : 26
1.liga muži
28.4. 11:00
AB116
Házená L.Hustopeče - Jičín B
33 : 22
18.3. 11:00
AB086
HK Bystřice p.H. - Chodov
27 : 25
4.3. 10:30
AB082
Velká Bystřice - HC Zlín
29 : 22
12.11. 18:00
AB049
HC Zlín - Tatran Litovel
24 : 30
14.10. 16:00
AB035
Náchod - HC Zlín
30 : 29
8.10. 11:00
AB029
HK Bystřice p.H. - Velká Bystřice
25 : 33
2 liga muži JZČ
16.9. 19:00
AC011
Sokol Žďár n. S. - Libčice n. Vlt.
34 : 28
2.liga muži SVČ
14.10. 18:00
AD035
Náchod B - Sokol Úvaly
33 : 22
2.liga muži JM
24.3. 17:00
AE094
SK Kuřim - Bohunice
26 : 28
18.3. 17:00
AE086
SKKP Brno B - Sokol Kostelec na Hané
41 : 27
25.2. 18:00
AE073
SKKP Brno B - Napajedla
36 : 27
18.2. 17:00
AE072
SKKP Brno B - Bohunice
39 : 23
17.2. 17:00
AE068
SK Kuřim - Sokol V. Meziříčí
31 : 29
24.9. 17:00
AE014
Juliánov - TJ D.Cerekev
22 : 22
9.9. 17:00
AE002
Sokol V. Meziříčí - SK Kuřim
24 : 20
1.liga starší dorostenci
4.3. 12:30
AG082
Velká Bystřice - Pepino SKP Frýdek-Místek
23 : 27
2.liga starší dorostenci - M
6.4. 18:30
AI135
Sokol Juliánov - Litovel
23 : 35
12.11. 16:00
AI065
Zlín - Rožnov p.R.
27 : 20
24.9. 15:00
AI018
Sokol Juliánov - Vsetín
29 : 43
9.9. 15:00
AI002
Sokol V. Meziříčí - Litovel
27 : 44
2.liga mladší dorostenci - JM
15.4. 13:00
ALA105
Újezd u Brna - Bohunice
45 : 26
25.2. 13:00
ALA078
Újezd u Brna - TJ D.Cerekev
35 : 27
24.9. 13:00
ALA014
Sokol Juliánov - TJ D.Cerekev
17 : 33
2.liga mladší dorostenci - SM
3.3. 09:00
ALB082
Velká Bystřice - Zlín
38 : 24
12.11. 14:00
ALB049
Zlín - Rožnov p.R.
36 : 35
2.liga mladší dorostenci-baráž
27.5. 17:30
ALC002
SKKP Handball Brno B - Velká Bystřice
23 : 34
Český pohár mužů
15.11. 19:00
AM076
Tatran Litovel - Cement Hranice
30 : 36
18.10. 19:30
AM054
Házená L.Hustopeče - SKKP Handball Brno
24 : 25
26.9. 19:30
AM045
Bohunice - Házená L.Hustopeče
23 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 28. kolo - výsledky
video
online
TJ Kutná Hora - 1.HC Pardubice
nezadáno
video
online
Loko Louny - Chodov
27 : 19
video
online
ELP Jablonec - 1.HK Dvůr Králové
20 : 40
video
online
TJ Sokol Úvaly - HBC Strakonice 1921
39 : 26
video
online
Náchod - Sp.MAS Sezimovo Ústí
36 : 26
video
online
L.Vršovice - Liberec
13 : 44
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Liberec
24
21
0
3
838 : 530
42
2
Loko Louny
24
20
1
3
894 : 615
41
3
1.HC Pardubice
24
19
2
3
784 : 605
40
4
TJ Sokol Úvaly
24
15
1
8
687 : 628
31
5
1.HK Dvůr Králové
24
13
1
10
632 : 610
27
6
Chodov
24
12
1
11
660 : 634
25
7
HBC Strakonice 1921
24
10
2
12
678 : 702
22
8
Náchod
24
10
1
13
650 : 682
21
9
TJ Sokol Bělá
24
9
1
14
633 : 719
19
10
Sp.MAS Sezimovo Ústí
24
7
2
15
612 : 662
16
11
ZJ Kovofiniš Ledeč
24
7
2
15
591 : 719
16
12
L.Vršovice
24
6
0
18
552 : 699
12
13
TJ Kutná Hora
0
0
0
0
0 : 0
0
14
ELP Jablonec
24
0
0
24
551 : 957
0
Tabulka střelců
Radek Cvejn
TJ Náchod
196
Daniel Bossanyi
TJ Sokol Úvaly
187
Tomáš Jetenský
TJ Lokomotiva Louny
169
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Bossanyi
TJ Sokol Úvaly
48
Radek Cvejn
TJ Náchod
32
Marek Šíl
1.HK Dvůr Králové
28
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Všetečka
1.HK Dvůr Králové
44
Tomáš Svoboda
ElektroPraga Jablonec
42
Štěpán Staněček
Lokomotiva Vršovice
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.