Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
Rozpis soutěže
2.liga muži - SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
David Šlezingr
Mateřský klub
SHC Maloměřice
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
23.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
6.5. 12:00
AA162
Sokol Nové Veselí - Cement Hranice
33 : 26
1.liga muži
28.4. 11:00
AB116
Házená L.Hustopeče - Jičín B
33 : 22
18.3. 11:00
AB086
HK Bystřice p.H. - Chodov
27 : 25
4.3. 10:30
AB082
Velká Bystřice - HC Zlín
29 : 22
12.11. 18:00
AB049
HC Zlín - Tatran Litovel
24 : 30
14.10. 16:00
AB035
Náchod - HC Zlín
30 : 29
8.10. 11:00
AB029
HK Bystřice p.H. - Velká Bystřice
25 : 33
2 liga muži JZČ
16.9. 19:00
AC011
Sokol Žďár n. S. - Libčice n. Vlt.
34 : 28
2.liga muži SVČ
14.10. 18:00
AD035
Náchod B - Sokol Úvaly
33 : 22
2.liga muži JM
24.3. 17:00
AE094
SK Kuřim - Bohunice
26 : 28
18.3. 17:00
AE086
SKKP Brno B - Sokol Kostelec na Hané
41 : 27
25.2. 18:00
AE073
SKKP Brno B - Napajedla
36 : 27
18.2. 17:00
AE072
SKKP Brno B - Bohunice
39 : 23
17.2. 17:00
AE068
SK Kuřim - Sokol V. Meziříčí
31 : 29
24.9. 17:00
AE014
Juliánov - TJ D.Cerekev
22 : 22
9.9. 17:00
AE002
Sokol V. Meziříčí - SK Kuřim
24 : 20
1.liga starší dorostenci
4.3. 12:30
AG082
Velká Bystřice - Pepino SKP Frýdek-Místek
23 : 27
2.liga starší dorostenci - M
6.4. 18:30
AI135
Sokol Juliánov - Litovel
23 : 35
12.11. 16:00
AI065
Zlín - Rožnov p.R.
27 : 20
24.9. 15:00
AI018
Sokol Juliánov - Vsetín
29 : 43
9.9. 15:00
AI002
Sokol V. Meziříčí - Litovel
27 : 44
2.liga mladší dorostenci - JM
15.4. 13:00
ALA105
Újezd u Brna - Bohunice
45 : 26
25.2. 13:00
ALA078
Újezd u Brna - TJ D.Cerekev
35 : 27
24.9. 13:00
ALA014
Sokol Juliánov - TJ D.Cerekev
17 : 33
2.liga mladší dorostenci - SM
3.3. 09:00
ALB082
Velká Bystřice - Zlín
38 : 24
12.11. 14:00
ALB049
Zlín - Rožnov p.R.
36 : 35
2.liga mladší dorostenci-baráž
27.5. 17:30
ALC002
SKKP Handball Brno B - Velká Bystřice
23 : 34
Český pohár mužů
15.11. 19:00
AM076
Tatran Litovel - Cement Hranice
30 : 36
18.10. 19:30
AM054
Házená L.Hustopeče - SKKP Handball Brno
24 : 25
26.9. 19:30
AM045
Bohunice - Házená L.Hustopeče
23 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
L.Zubří - Pepino SKP F-M B
31 : 24
video
online
Uničov A - Sokol Ostrava
27 : 26
video
online
MHK Karviná - SKH Polanka n.O
27 : 20
video
online
Rožnov p.R. - HBC Olomouc
34 : 26
video
online
TJ SOGOS Holešov - Luhačovice
35 : 31
video
online
Vsetín - Žeravice
35 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ SOGOS Holešov
22
19
1
2
716 : 598
39
2
Vsetín
22
18
1
3
668 : 575
37
3
MHK Karviná
22
15
2
5
596 : 514
32
4
SKH Polanka n.O
22
15
0
7
573 : 545
30
5
L.Zubří
22
11
0
11
603 : 587
22
6
Pepino SKP F-M B
22
9
1
12
655 : 656
19
7
HBC Olomouc
22
9
0
13
589 : 594
18
8
Sokol Ostrava
22
8
0
14
594 : 613
16
9
Rožnov p.R.
22
7
1
14
585 : 657
15
10
Žeravice
22
7
0
15
525 : 589
14
11
Luhačovice
22
6
0
16
620 : 678
12
12
Uničov A
22
5
0
17
578 : 696
10
Tabulka střelců
Martin Pomichálek
Pepino SKP Frýdek Místek B
170
David Zima
TJ SOGOS Holešov
148
Robert Plšek
TJ SOGOS Holešov
147
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Dudek
MHK Karviná
38
Martin Pomichálek
Pepino SKP Frýdek Místek B
36
Lukáš Tvarožek
SKH Polanka n.O
35
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Oldřich Černocký
TJ Sokol Luhačovice
46
David Březovský
TJ Sokol Luhačovice
44
Jan Pindej
MHK Karviná
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.