Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Štěpán Kahoun
Mateřský klub
Házená Jindřichův Hradec
Rok narození
1972
Typ licence
Licence A
Platnost licence
25.6.2022
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
6.5. 11:00
AC122
Sezimovo Ústí - TJ Lokomotiva Plzeň
23 : 22
22.4. 11:00
AC109
Sezimovo Ústí - H.Brod
26 : 23
24.2. 18:30
AC075
Č.Budějovice - VŠ Plzeň
28 : 27
17.2. 18:00
AC071
Třeboň - Č.Budějovice
33 : 33
19.11. 13:30
AC056
TJ Lokomotiva Plzeň - Sezimovo Ústí
35 : 27
18.11. 17:00
AC060
Č.Budějovice - Zruč n.S.
32 : 20
4.11. 18:00
AC043
H.Brod - Sezimovo Ústí
24 : 23
28.10. 17:00
AC038
Č.Budějovice - Libčice n. Vlt.
26 : 26
1.10. 11:00
AC021
Sezimovo Ústí - Zruč n.S.
26 : 17
23.9. 17:00
AC016
Č.Budějovice - Sezimovo Ústí
21 : 22
17.9. 18:00
AC007
H.Brod - Košutka
23 : 34
2.liga muži SVČ
8.4. 17:30
AD100
1.HC Pardubice - Jablonec
27 : 30
2.liga muži JM
3.3. 17:00
AE080
TJ D.Cerekev - Juliánov
32 : 31
16.9. 17:00
AE012
TJ D.Cerekev - Sokol V. Meziříčí
16 : 22
1.liga starší dorostenci
19.11. 11:30
AG057
Talent Plzeň - Dukla
29 : 32
2.liga starší dorostenci Č
6.5. 09:00
AH194
Sp.MAS Sezimovo Ústí - ZJ Kovofiniš Ledeč
38 : 25
14.4. 13:00
AH174
ZJ Kovofiniš Ledeč - HBC Strakonice 1921
27 : 21
8.4. 13:30
AH164
1.HC Pardubice - ZJ Kovofiniš Ledeč
36 : 21
7.4. 16:15
AH163
HBC Strakonice 1921 - 1.HK Dvůr Králové
28 : 28
7.10. 15:30
AH039
HBC Strakonice 1921 - Sp.MAS Sezimovo Ústí
33 : 29
1.10. 09:00
AH027
Sp.MAS Sezimovo Ústí - 1.HC Pardubice
26 : 32
1.liga mladší dorostenci
19.11. 09:30
AJ057
Talent Plzeň A - Dukla
16 : 25
2.liga mladší dorostenci - Č
28.4. 16:00
AK115
Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Sokol Úvaly
28 : 34
8.4. 15:30
AK100
1.HC Pardubice - Sokol Vršovice
21 : 32
17.2. 16:00
AK071
Třeboň - TJ Sokol Úvaly
32 : 26
4.11. 16:00
AK043
Jiskra Havlíčkův Brod - HSK Tygři Ústí n.L.
39 : 29
2.liga mladší dorostenci - JM
16.9. 15:00
ALA012
TJ D.Cerekev - Újezd u Brna
24 : 27
Žákovská liga starších žáků
20.1. 17:00
AO060
Házená Mělník - HBC Strakonice
13 : 19
20.1. 16:00
AO059
SK Kuřim - Házená Velká Bystřice
12 : 23
20.1. 13:00
AO056
Házená Velká Bystřice - TJ Cement Hranice
19 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Pepino SKP F-M - Zubří
30 : 34
video
online
Kopřivnice - Jičín
31 : 34
video
online
Sokol Nové Veselí - Sokol Žďár n. S.
36 : 20
video
online
HK Lovosice - Liberec
40 : 40
video
online
Karviná - Dukla
26 : 33
video
online
Talent Plzeň A - HK Baník Most
25 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Nové Veselí
22
20
0
2
733 : 486
40
2
Dukla
22
19
1
2
702 : 532
39
3
Zubří
22
18
0
4
776 : 519
36
4
Pepino SKP F-M
22
15
1
6
670 : 564
31
5
HK Lovosice
22
11
2
9
728 : 701
24
6
Jičín
22
10
1
11
596 : 633
21
7
Sokol Žďár n. S.
22
9
1
12
600 : 638
19
8
Talent Plzeň A
22
9
0
13
575 : 661
18
9
Karviná
22
8
1
13
592 : 658
17
10
Liberec
22
5
1
16
607 : 742
11
11
Kopřivnice
22
2
0
20
543 : 770
4
12
HK Baník Most
22
2
0
20
527 : 745
4
Tabulka střelců
Jaroslav Trkovský
HK FCC Město Lovosice
190
Leonard Kaplan
Talent Plzeň A
149
Jonáš Patzel
HC Dukla Praha
140
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
David Hála
HCB Karviná
30
Jan Svítek
HK Baník Most
24
Pavel Fuciman
Pepino SKP Frýdek-Místek
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Ciesla
HK Baník Most
58
Daniel Dojčinovič
HK FCC Město Lovosice
56
Petr Hájek
Liberec Handball
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.