Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci - Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Petr Videcký
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.7.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
22.4. 17:00
AB114
HC Zlín - Házená L.Hustopeče
33 : 28
8.4. 11:00
AB099
HK Bystřice p.H. - Dvůr Králové
22 : 18
25.2. 11:00
AB073
HK Bystřice p.H. - Tatran Litovel
31 : 36
26.11. 11:00
AB062
HK Bystřice p.H. - HC Zlín
33 : 20
12.11. 17:30
AB054
Velká Bystřice - Dvůr Králové
22 : 22
8.10. 11:00
AB026
Házená L.Hustopeče - Náchod
31 : 24
2 liga muži JZČ
18.2. 17:00
AC068
Sokol Žďár n. S. - Praha 4
27 : 27
2.liga muži JM
3.3. 17:00
AE081
SK Kuřim - Ivančice
35 : 33
17.2. 15:00
AE071
Telnice - Maloměřice
22 : 30
3.12. 17:00
AE003
Juliánov - Sokol II.Prostějov
32 : 30
30.9. 18:00
AE022
SK Kuřim - Maloměřice
25 : 25
2.liga muži SM
19.11. 17:30
AF056
Vsetín - SKH Polanka n.O
30 : 24
14.10. 18:30
AF033
Žeravice - L.Zubří
23 : 20
2.liga starší dorostenci - M
3.12. 15:00
AI093
Sokol Juliánov - Sokol Telnice
30 : 42
19.11. 15:30
AI076
Vsetín - Sokol Telnice
34 : 29
1.liga mladší dorostenci
28.4. 12:45
AJ119
Sokol Nové Veselí - Dukla
25 : 24
28.4. 10:45
AJ120
Sokol Žďár n. S. - HK Baník Most
35 : 23
18.2. 15:00
AJ068
Sokol Žďár n. S. - Talent Plzeň A
33 : 23
2.liga mladší dorostenci - SM
22.4. 15:00
ALB114
Zlín - Házená Uničov
41 : 20
21.3. 18:30
ALB075
Zlín - TJ Sokol Luhačovice
47 : 20
14.10. 16:30
ALB033
Žeravice - HC Zubří B
28 : 30
Český pohár mužů
22.10. 10:30
AM061
Maloměřice - Kopřivnice
26 : 33
1.9. 19:00
AM021
Sokol V. Meziříčí - Bohunice
28 : 30
1.liga ženy
6.5. 15:30
AR117
HK Ivančice - Kunovice
33 : 22
11.3. 15:30
AR090
HK Ivančice - Otrokovice
32 : 31
9.12. 15:00
AR062
Kunovice - Zlín B
21 : 27
22.10. 15:30
AR025
HK Ivančice - S.Vršovice
22 : 20
2.liga ženy - východ
12.11. 15:30
AT024
Házená Velká Bystřice - Poruba B
30 : 23
1.liga starší dorostenky - východ
6.5. 13:30
AUB117
HK Ivančice - SHK Veselí n.M.
26 : 20
5.5. 13:00
AUB093
Sokol V. Meziříčí - Zlín
14 : 32
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 28. kolo - výsledky
video
online
TJ Kutná Hora - 1.HC Pardubice
nezadáno
video
online
Loko Louny - Chodov
27 : 19
video
online
ELP Jablonec - 1.HK Dvůr Králové
20 : 40
video
online
TJ Sokol Úvaly - HBC Strakonice 1921
39 : 26
video
online
Náchod - Sp.MAS Sezimovo Ústí
36 : 26
video
online
L.Vršovice - Liberec
13 : 44
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Liberec
24
21
0
3
838 : 530
42
2
Loko Louny
24
20
1
3
894 : 615
41
3
1.HC Pardubice
24
19
2
3
784 : 605
40
4
TJ Sokol Úvaly
24
15
1
8
687 : 628
31
5
1.HK Dvůr Králové
24
13
1
10
632 : 610
27
6
Chodov
24
12
1
11
660 : 634
25
7
HBC Strakonice 1921
24
10
2
12
678 : 702
22
8
Náchod
24
10
1
13
650 : 682
21
9
TJ Sokol Bělá
24
9
1
14
633 : 719
19
10
Sp.MAS Sezimovo Ústí
24
7
2
15
612 : 662
16
11
ZJ Kovofiniš Ledeč
24
7
2
15
591 : 719
16
12
L.Vršovice
24
6
0
18
552 : 699
12
13
TJ Kutná Hora
0
0
0
0
0 : 0
0
14
ELP Jablonec
24
0
0
24
551 : 957
0
Tabulka střelců
Radek Cvejn
TJ Náchod
196
Daniel Bossanyi
TJ Sokol Úvaly
187
Tomáš Jetenský
TJ Lokomotiva Louny
169
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Bossanyi
TJ Sokol Úvaly
48
Radek Cvejn
TJ Náchod
32
Marek Šíl
1.HK Dvůr Králové
28
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Všetečka
1.HK Dvůr Králové
44
Tomáš Svoboda
ElektroPraga Jablonec
42
Štěpán Staněček
Lokomotiva Vršovice
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.