Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci - Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Marek Bečička
Mateřský klub
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2022
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
13.5. 17:00
AA191
Pepino SKP Frýdek-Místek - Kopřivnice
27 : 28
12.5. 18:00
AA184
HC ROBE Zubří - HK FCC Město Lovosice
24 : 25
1.5. 18:00
AA178
Kopřivnice - HBC Ronal Jičín
28 : 29
29.4. 10:30
AA168
HCB Karviná - HK FCC Město Lovosice
24 : 18
28.4. 18:00
AA165
HC ROBE Zubří - M.A.T. Plzeň
30 : 31
14.4. 18:00
AA133
HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
28 : 23
24.3. 18:00
AA121
Cement Hranice - Kopřivnice
34 : 25
17.3. 10:30
AA120
Cement Hranice - SKKP Handball Brno
24 : 24
3.3. 17:00
AA106
Sokol Nové Veselí - HC ROBE Zubří
25 : 27
24.2. 17:00
AA102
HK FCC Město Lovosice - HCB Karviná
25 : 25
11.2. 10:30
AA090
HCB Karviná - M.A.T. Plzeň
30 : 27
10.2. 18:00
AA087
HBC Ronal Jičín - SKKP Handball Brno
30 : 25
3.2. 16:30
AA083
Dukla Praha - HBC Ronal Jičín
36 : 25
9.12. 17:00
AA069
SKKP Handball Brno - HCB Karviná
30 : 27
18.11. 16:30
AA053
Dukla Praha - Sokol Nové Veselí
31 : 23
12.11. 10:30
AA046
M.A.T. Plzeň - HC ROBE Zubří
33 : 23
11.11. 17:00
AA048
HK FCC Město Lovosice - Pepino SKP Frýdek-Místek
28 : 31
17.9. 10:30
AA011
Cement Hranice - HCB Karviná
33 : 28
16.9. 18:00
AA007
Kopřivnice - HC ROBE Zubří
29 : 30
10.9. 18:00
AA005
Pepino SKP Frýdek-Místek - HBC Strakonice 1921
34 : 23
1.liga muži
22.4. 10:30
AB109
Velká Bystřice - Tatran Litovel
24 : 29
25.2. 18:00
AB075
HC Zlín - Chodov
23 : 38
2.liga muži JM
21.4. 11:00
AE114
Maloměřice - Ivančice
39 : 25
8.10. 17:00
AE028
Bohunice - SK Kuřim
35 : 31
2.liga muži EF-baráž
26.5. 17:00
AEF002
TJ SOGOS Holešov - Maloměřice
24 : 37
2.liga muži SM
28.4. 12:30
AF118
MHK Karviná - Sokol Ostrava
30 : 27
29.10. 13:00
AF039
HBC Olomouc - MHK Karviná
24 : 31
30.9. 18:30
AF022
Žeravice - Pepino SKP F-M B
26 : 32
2.liga starší dorostenci - M
29.10. 11:00
AI053
HBC Olomouc - Litovel
27 : 31
8.10. 15:00
AI036
Bohunice - Litovel
25 : 37
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 28. kolo - výsledky
video
online
TJ Kutná Hora - 1.HC Pardubice
nezadáno
video
online
Loko Louny - Chodov
27 : 19
video
online
ELP Jablonec - 1.HK Dvůr Králové
20 : 40
video
online
TJ Sokol Úvaly - HBC Strakonice 1921
39 : 26
video
online
Náchod - Sp.MAS Sezimovo Ústí
36 : 26
video
online
L.Vršovice - Liberec
13 : 44
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Liberec
24
21
0
3
838 : 530
42
2
Loko Louny
24
20
1
3
894 : 615
41
3
1.HC Pardubice
24
19
2
3
784 : 605
40
4
TJ Sokol Úvaly
24
15
1
8
687 : 628
31
5
1.HK Dvůr Králové
24
13
1
10
632 : 610
27
6
Chodov
24
12
1
11
660 : 634
25
7
HBC Strakonice 1921
24
10
2
12
678 : 702
22
8
Náchod
24
10
1
13
650 : 682
21
9
TJ Sokol Bělá
24
9
1
14
633 : 719
19
10
Sp.MAS Sezimovo Ústí
24
7
2
15
612 : 662
16
11
ZJ Kovofiniš Ledeč
24
7
2
15
591 : 719
16
12
L.Vršovice
24
6
0
18
552 : 699
12
13
TJ Kutná Hora
0
0
0
0
0 : 0
0
14
ELP Jablonec
24
0
0
24
551 : 957
0
Tabulka střelců
Radek Cvejn
TJ Náchod
196
Daniel Bossanyi
TJ Sokol Úvaly
187
Tomáš Jetenský
TJ Lokomotiva Louny
169
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Bossanyi
TJ Sokol Úvaly
48
Radek Cvejn
TJ Náchod
32
Marek Šíl
1.HK Dvůr Králové
28
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Všetečka
1.HK Dvůr Králové
44
Tomáš Svoboda
ElektroPraga Jablonec
42
Štěpán Staněček
Lokomotiva Vršovice
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.