Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Marek Bečička
Mateřský klub
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2022
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
13.5. 17:00
AA191
Pepino SKP Frýdek-Místek - Kopřivnice
27 : 28
12.5. 18:00
AA184
HC ROBE Zubří - HK FCC Město Lovosice
24 : 25
1.5. 18:00
AA178
Kopřivnice - HBC Ronal Jičín
28 : 29
29.4. 10:30
AA168
HCB Karviná - HK FCC Město Lovosice
24 : 18
28.4. 18:00
AA165
HC ROBE Zubří - M.A.T. Plzeň
30 : 31
14.4. 18:00
AA133
HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
28 : 23
24.3. 18:00
AA121
Cement Hranice - Kopřivnice
34 : 25
17.3. 10:30
AA120
Cement Hranice - SKKP Handball Brno
24 : 24
3.3. 17:00
AA106
Sokol Nové Veselí - HC ROBE Zubří
25 : 27
24.2. 17:00
AA102
HK FCC Město Lovosice - HCB Karviná
25 : 25
11.2. 10:30
AA090
HCB Karviná - M.A.T. Plzeň
30 : 27
10.2. 18:00
AA087
HBC Ronal Jičín - SKKP Handball Brno
30 : 25
3.2. 16:30
AA083
Dukla Praha - HBC Ronal Jičín
36 : 25
9.12. 17:00
AA069
SKKP Handball Brno - HCB Karviná
30 : 27
18.11. 16:30
AA053
Dukla Praha - Sokol Nové Veselí
31 : 23
12.11. 10:30
AA046
M.A.T. Plzeň - HC ROBE Zubří
33 : 23
11.11. 17:00
AA048
HK FCC Město Lovosice - Pepino SKP Frýdek-Místek
28 : 31
17.9. 10:30
AA011
Cement Hranice - HCB Karviná
33 : 28
16.9. 18:00
AA007
Kopřivnice - HC ROBE Zubří
29 : 30
10.9. 18:00
AA005
Pepino SKP Frýdek-Místek - HBC Strakonice 1921
34 : 23
1.liga muži
22.4. 10:30
AB109
Velká Bystřice - Tatran Litovel
24 : 29
25.2. 18:00
AB075
HC Zlín - Chodov
23 : 38
2.liga muži JM
21.4. 11:00
AE114
Maloměřice - Ivančice
39 : 25
8.10. 17:00
AE028
Bohunice - SK Kuřim
35 : 31
2.liga muži EF-baráž
26.5. 17:00
AEF002
TJ SOGOS Holešov - Maloměřice
24 : 37
2.liga muži SM
28.4. 12:30
AF118
MHK Karviná - Sokol Ostrava
30 : 27
29.10. 13:00
AF039
HBC Olomouc - MHK Karviná
24 : 31
30.9. 18:30
AF022
Žeravice - Pepino SKP F-M B
26 : 32
2.liga starší dorostenci - M
29.10. 11:00
AI053
HBC Olomouc - Litovel
27 : 31
8.10. 15:00
AI036
Bohunice - Litovel
25 : 37
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Maloměřice - SKKP Handball Brno A
32 : 25
video
online
HK Ivančice - Nové Bránice
37 : 30
video
online
TJ D.Cerekev - SKKP Handball Brno B
21 : 39
video
online
Napajedla - Bohunice
40 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SKKP Handball Brno B
18
17
0
1
748 : 379
34
2
Napajedla
18
16
0
2
637 : 466
32
3
Újezd u Brna
18
15
0
3
672 : 538
30
4
TJ D.Cerekev
18
11
0
7
538 : 488
22
5
HK Ivančice
18
10
0
8
590 : 565
20
6
Bohunice
18
7
1
10
492 : 614
15
7
Nové Bránice
18
6
1
11
516 : 529
13
8
Sokol Juliánov
18
3
0
15
441 : 638
6
9
SKKP Handball Brno A
18
2
0
16
526 : 659
4
10
Maloměřice
18
2
0
16
409 : 693
4
Tabulka střelců
Tomáš Kachlík
Sokol Újezd u Brna
195
Martin Slaný
HK Ivančice
171
Matěj Schoř
Sokol Nové Bránice
130
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Schoř
Sokol Nové Bránice
25
Robin Žaloudek
HK Ivančice
17
Marek Vogt
SKKP Handball Brno A
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Mangl
TJ Dolní Cerekev
44
Lukáš Kubický
SKKP Handball Brno A
44
Tomáš Zoufalý
Sokol Nové Bránice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.