Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga Play-off 1-8-čtvrtfinále
Extraliga nadstavba 9-12
Extraliga Play-off 1-4 - semifinále
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga Play-off 1-2 -finále
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Marek Bečička
Mateřský klub
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2022
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
13.5. 17:00
AA191
Pepino SKP Frýdek-Místek - Kopřivnice
27 : 28
12.5. 18:00
AA184
HC ROBE Zubří - HK FCC Město Lovosice
24 : 25
1.5. 18:00
AA178
Kopřivnice - HBC Ronal Jičín
28 : 29
29.4. 10:30
AA168
HCB Karviná - HK FCC Město Lovosice
24 : 18
28.4. 18:00
AA165
HC ROBE Zubří - M.A.T. Plzeň
30 : 31
14.4. 18:00
AA133
HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
28 : 23
24.3. 18:00
AA121
Cement Hranice - Kopřivnice
34 : 25
17.3. 10:30
AA120
Cement Hranice - SKKP Handball Brno
24 : 24
3.3. 17:00
AA106
Sokol Nové Veselí - HC ROBE Zubří
25 : 27
24.2. 17:00
AA102
HK FCC Město Lovosice - HCB Karviná
25 : 25
11.2. 10:30
AA090
HCB Karviná - M.A.T. Plzeň
30 : 27
10.2. 18:00
AA087
HBC Ronal Jičín - SKKP Handball Brno
30 : 25
3.2. 16:30
AA083
Dukla Praha - HBC Ronal Jičín
36 : 25
9.12. 17:00
AA069
SKKP Handball Brno - HCB Karviná
30 : 27
18.11. 16:30
AA053
Dukla Praha - Sokol Nové Veselí
31 : 23
12.11. 10:30
AA046
M.A.T. Plzeň - HC ROBE Zubří
33 : 23
11.11. 17:00
AA048
HK FCC Město Lovosice - Pepino SKP Frýdek-Místek
28 : 31
17.9. 10:30
AA011
Cement Hranice - HCB Karviná
33 : 28
16.9. 18:00
AA007
Kopřivnice - HC ROBE Zubří
29 : 30
10.9. 18:00
AA005
Pepino SKP Frýdek-Místek - HBC Strakonice 1921
34 : 23
1.liga muži
22.4. 10:30
AB109
Velká Bystřice - Tatran Litovel
24 : 29
25.2. 18:00
AB075
HC Zlín - Chodov
23 : 38
2.liga muži JM
21.4. 11:00
AE114
Maloměřice - Ivančice
39 : 25
8.10. 17:00
AE028
Bohunice - SK Kuřim
35 : 31
2.liga muži EF-baráž
26.5. 17:00
AEF002
TJ SOGOS Holešov - Maloměřice
24 : 37
2.liga muži SM
28.4. 12:30
AF118
MHK Karviná - Sokol Ostrava
30 : 27
29.10. 13:00
AF039
HBC Olomouc - MHK Karviná
24 : 31
30.9. 18:30
AF022
Žeravice - Pepino SKP F-M B
26 : 32
2.liga starší dorostenci - M
29.10. 11:00
AI053
HBC Olomouc - Litovel
27 : 31
8.10. 15:00
AI036
Bohunice - Litovel
25 : 37
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
Pepino SKP Frýdek-Místek - Kopřivnice
27 : 28
video
online
Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek
34 : 30
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK FCC Město Lovosice
203
Marek Monczka
HCB Karviná
186
Václav Klimt
HK FCC Město Lovosice
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Monczka
HCB Karviná
71
Martin Mošovský
HBC Strakonice 1921
54
Martin Hrstka
HC ROBE Zubří
50
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Zbránek
HCB Karviná
66
Jakub Šindelář
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
64
Dalibor Mynář
KH Kopřivnice
62
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.