Soutěže mužů
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci - M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
2.liga mladší dorostenci-baráž
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
Žákovská liga
Marek Bečička
Mateřský klub
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2022
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
13.5. 17:00
AA191
Pepino SKP Frýdek-Místek - Kopřivnice
27 : 28
12.5. 18:00
AA184
HC ROBE Zubří - HK FCC Město Lovosice
24 : 25
1.5. 18:00
AA178
Kopřivnice - HBC Ronal Jičín
28 : 29
29.4. 10:30
AA168
HCB Karviná - HK FCC Město Lovosice
24 : 18
28.4. 18:00
AA165
HC ROBE Zubří - M.A.T. Plzeň
30 : 31
14.4. 18:00
AA133
HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
28 : 23
24.3. 18:00
AA121
Cement Hranice - Kopřivnice
34 : 25
17.3. 10:30
AA120
Cement Hranice - SKKP Handball Brno
24 : 24
3.3. 17:00
AA106
Sokol Nové Veselí - HC ROBE Zubří
25 : 27
24.2. 17:00
AA102
HK FCC Město Lovosice - HCB Karviná
25 : 25
11.2. 10:30
AA090
HCB Karviná - M.A.T. Plzeň
30 : 27
10.2. 18:00
AA087
HBC Ronal Jičín - SKKP Handball Brno
30 : 25
3.2. 16:30
AA083
Dukla Praha - HBC Ronal Jičín
36 : 25
9.12. 17:00
AA069
SKKP Handball Brno - HCB Karviná
30 : 27
18.11. 16:30
AA053
Dukla Praha - Sokol Nové Veselí
31 : 23
12.11. 10:30
AA046
M.A.T. Plzeň - HC ROBE Zubří
33 : 23
11.11. 17:00
AA048
HK FCC Město Lovosice - Pepino SKP Frýdek-Místek
28 : 31
17.9. 10:30
AA011
Cement Hranice - HCB Karviná
33 : 28
16.9. 18:00
AA007
Kopřivnice - HC ROBE Zubří
29 : 30
10.9. 18:00
AA005
Pepino SKP Frýdek-Místek - HBC Strakonice 1921
34 : 23
1.liga muži
22.4. 10:30
AB109
Velká Bystřice - Tatran Litovel
24 : 29
25.2. 18:00
AB075
HC Zlín - Chodov
23 : 38
2.liga muži JM
21.4. 11:00
AE114
Maloměřice - Ivančice
39 : 25
8.10. 17:00
AE028
Bohunice - SK Kuřim
35 : 31
2.liga muži EF-baráž
26.5. 17:00
AEF002
TJ SOGOS Holešov - Maloměřice
24 : 37
2.liga muži SM
28.4. 12:30
AF118
MHK Karviná - Sokol Ostrava
30 : 27
29.10. 13:00
AF039
HBC Olomouc - MHK Karviná
24 : 31
30.9. 18:30
AF022
Žeravice - Pepino SKP F-M B
26 : 32
2.liga starší dorostenci - M
29.10. 11:00
AI053
HBC Olomouc - Litovel
27 : 31
8.10. 15:00
AI036
Bohunice - Litovel
25 : 37
Další
Kalendář
Předchozí kola
Skupina XXVIII - 20.5.2018 Kuřim - výsledky
video
online
SK Kuřim - Zlín
8 : 24
video
online
Pepino SKP Frýdek-Místek - Úvaly
35 : 21
video
online
HK FCC Město Lovosice - SK Kuřim
23 : 17
video
online
Zlín - Pepino SKP Frýdek-Místek
25 : 31
video
online
Úvaly - HK FCC Město Lovosice
23 : 27
video
online
SK Kuřim - Pepino SKP Frýdek-Místek
15 : 31
video
online
Zlín - Úvaly
33 : 21
video
online
Pepino SKP Frýdek-Místek - HK FCC Město Lovosice
28 : 20
video
online
Úvaly - SK Kuřim
16 : 14
video
online
HK FCC Město Lovosice - Zlín
18 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HCB Karviná
24
23
0
1
617 : 340
46
2
Zubří
24
22
0
2
557 : 397
44
3
Dukla A
24
22
0
2
722 : 470
44
4
Pepino SKP Frýdek-Místek
24
20
1
3
619 : 479
41
5
Házená Velká Bystřice
24
18
2
4
595 : 515
38
6
Talent Plzeň
24
18
1
5
556 : 374
37
7
Zlín
24
16
0
8
559 : 443
32
8
HBC Jičín
24
15
0
9
557 : 512
30
9
TJ Sokol Nové Veselí
24
13
2
9
545 : 496
28
10
Uh. Hradiště
24
14
0
10
424 : 423
28
11
Kopřivnice
24
13
0
11
507 : 495
26
12
HBC Olomouc
24
12
1
11
506 : 475
25
13
Polanka
24
10
2
12
468 : 489
22
14
Dukla B
24
10
2
12
466 : 491
22
15
Litovel
24
9
3
12
528 : 531
21
16
TJ Cement Hranice
24
10
0
14
446 : 489
20
17
HBC Strakonice
24
8
2
14
390 : 450
18
18
Liberec
24
9
0
15
514 : 534
18
19
HK FCC Město Lovosice
24
6
0
18
527 : 674
12
20
Nový Jičín
24
6
0
18
479 : 582
12
21
S.Vršovice
24
4
2
18
434 : 555
10
22
Úvaly
24
4
2
18
425 : 585
10
23
Házená Mělník
24
4
0
20
364 : 619
8
24
Házená L.Hustopeče
24
2
0
22
469 : 651
4
25
SK Kuřim
24
2
0
22
348 : 553
4
Tabulka střelců
Sebastian Szafran
TJ Nový Jičín
226
Adam Krejčí
Tatran Litovel
209
Tomáš Randýsek
HC Zubří
201
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Krejčí
Tatran Litovel
50
Alexandr Moješcik
Pepino SKP Frýdek-Místek
29
Lukáš Krejz
TJ Sokol Nové Veselí
27
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Bednařík
HK FCC Město Lovosice
44
Oleh Lysenko
ČZ HBC Strakonice 1921
34
Karel Líbal
Dukla Praha B
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.